Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

Royal Flush>>>ales wpadla na pomysl :P zle Ci tu ? magnolia ...:D nazwlaem to polem a moze mialem nazwac nazwa wlasna ? heheh kto inny moze tak ale nie ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PMS, Kabel :P xymena jest bardzo okej. powiedziała, że mam predyspozycje ezoteryczne ;] i chciała moje autorskie karty wróżebne kupić :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co uważacie o związkach, gdzie różnica wieku przekracza 15 lat??:) gdybyście byli w takiej sytuacji, to kierowalibyście się opiniami innych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia, mój wujek jest starszy od ciotki 14 lat i średnio się układa.. ale ona to wredna wiedźma :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie jestem za trojkatami i czworokwadratami :D....ale jesli chodzi o przyjazn to i pentagram ani oktagon mi nie przeszkadza :) dzieki Hinatka :) 🖐️........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:34 [zgłoś do usunięcia] xymena magnolio....nie patrz na ludzi usb....to kable które leczą o co tu chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynko ;) coreczko moja :)....opinia ludzi to jest cos co najmniej by mnie interesowalo w przeciwnym razie kierujac sie opinia innych stalbym sie przegrancem poslusznym ogolnie przyjetym normom ktorych nie ustanawialem a juz sa dawne przestarzale .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opinia innych diametralnie wpływa na moje poczynania... i tak musi byc Martynko :) ze wzgledu na twoj wiek....ale przyjdzie dzien i juz nikt nie powie ci ze ten pan z butelka mamrota jest beeee , czarne od dzis bedzie sie nazywac rozowy itp.....sama bedziesz umiala kierowac swoim zyciem ponoszac za nie odpowiedzialnosc.....zapewniam cie ze to mile uczucie....bylem podobny tobie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinatka>>>>napisz do mnie ;)...bede wiedzial wiecej :P xymena>>>. nie wiesz ? to nie istotne :P wazne ze ja wiem :D taaaa.....po wnikliwej analizie twojej pisowni, znakow i skrotow wiem nawet kiedy piszesz do mnie w pomaranczowym faruszku :D szyfruj sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kablu często nawiązujesz do tego Anioła:) i ja nigdy nie uwazałam ze taki czlowiek jest okropny.. może teraz mniej, ale jak byłam młodsza, to gdy wszyscy śmiali się z pijaków, ja słuchałam co oni tworzą pod nosem:D i starałam się zobaczyć ich osobowość... czasem mówili niesamowite rzeczy.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia2>>> sadzilem ze jestes mnie podobna ....a jestes dokladnie taka sama :)....dluga droga przed toba i wcale nie latwa ale bedziesz zadowolona ze swego zycia tak jak i ja jestem ... Hinatka >>.mozesz napisac czesc kabel :) tyle wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel--> to nie robisz żadnych testów psychologicznych? ;] nie wiem co tu można rozszyfrować po 'czesc kabel'..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia2>>> ludzie w twoim zasiegiu smutku nie beda znali, usmiechem twoj odwzajemniac beda ..nie moge zdradzic wszystkiego :) zycie przestaloby byc ciekawe :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia2>>>bedziesz mogla magnolio :) ale jeszcze nie teraz :) Royal :) wciagnalem tunczyka miedzy postami ....jem po to by zyc a ty i bez tego czwartkowego katowania sie wygladasz dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×