Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

no jak to 😡 !!! przeciez facet jest boskim darem ! :classic_cool: ale Bog pieprznal sie na jednej parti darow i wmieszal wsrod facetow pajacow.....a potem machnal reka mowiac ....heheh ale bedzie zabawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artefakt_Diabła>>> jesli facet z netu mowi ci ze jestes piekna to mozesz mu uwierzyc....gdy mowi o spotkaniu w realu zgodz sie ;)....i bedziesz miala go z glowy....tacy jak on boja sie spotkan z kobietami :) gawedziarze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że to bardzo nieskromne,ale fakt,jestem piękna:) i nie potrzebuje dupków z netu żeby to wiedzieć...wiesz nie będe mu odpisywać bo w sumie cholera wie kto to. a tak pozatym to kompletnie nie w moim typie.feeee taki laluś, jeszcze brakuje żeby dziubek zrobił na tych swoich zdjęciach:D ja wole złych, brzydkich i brudnych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel wielu facetów mi to mówi, niektórzy nawet twierdzą że piękniejszej nie widzieli:D dla kilku jestem ponoć nietykalnym ideałem...i co z tego? mój facet nigdy mi tego nie powiedził:( xymena no sorki za tą nieskromność, ja po prostu nie mam kompleksów,tzn kilka mam ale ciiiiii. a zdjęc swoich nie daję do oceny bo to dla mnie pustota totalna.i strasznie mnie wnerwiają dziewczyny które dają tu swoje zdjęcia do oceny...beznadzieja. tym bardzij że przeważnie są brzydkie labo tak pospolite że ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekame i czekumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artefakt_Diabła>>>>to ze cie zaniedbuje zdazylem zauwazyc a teraz wiem ze nie potrafi okazywac uczuc ......mam nadzieje ze jest wart tego by z nim byc choc jakby to co wyzej napisalem.. to wyklucza ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie widział mojej foty:) za kolege nie mam sie co brać, kolege dziewczyny nie interesuja,zreszta on mnie też nie. mój dupek mnie interesuje,ale to taki cięzki typ...zreszta co widać...kolejny samotny weekend:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Kable, to jest tak że mnie nie pociągają "normalni" ludzie. mam w sobie jakiś pierwiastek matki teresy, uwierz że moja cierpliwośc jest arcyanielska. i mój dupek to wie...alkoholik,DDA i stary kawaler...ale jednak cos mnie przy nim trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec takich jak ty to ze swieca szukac Artefakt.....ale zycie nie stoi w miejscu...biegnie do przodu i to bardzo szybko..... chcesz do konca wiesc takie zycie ?...... szkoda ciebie ...moglabys uszczesliwic kogos kto na to zasluguje... nawet anielska cierpliwosc ma swoje granice....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy chce wieśc takie życie, może nie umiem wieśc innego. ja wieze w ludzi do końca.tym bardziej ze akurat TEN człowiek jest wspaniałym człowiekiem. a przynajmniej byłby gdyby naprawde dał sobie pomóc a nie tylko o tym mówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xymena ten związek to i tak jest sielanka w porównaniu z tym jak kiedyś żyłam, no nevermind. huśtawka uczuć uzależnia. w każdym razie strasznie teraz tęsknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artefakt_Diabła>>> wierze ze jest wspanialy.. sam poznalem wiele lat temu podobnego...moglem dla niego wiele zrobic.. a on tylko powtarzal z usmiechem ...chcesz pogadac przynies butelke wina ...zamienialem krawat na bluze sportowa i szedlem do niego... pilem jabole i sluchalem co mowi .... bylo warto .... tylko ze tak powiem twoja sytuacja jest inna i szkoda ciebie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóz...wszystko musi w końcu mieć jakiś swój finał.na szczęscie jestem w miarę młoda,więc moge sobie jeszcze pozwolić na trwonienie czasu. jaboli nie pije;) on z tych alkoholików, co byś się nie domyślił ze pije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh wiem o co ci chodzi :D..... ja tez ich nie pije :D toz to trucizna ... ale chcac stworzyc pewien klimat ...moglem z nim pic nawet benzyne jesli rozumiesz co mam na mysli .... jestes mloda Artefakt....ale zegar bije twoj zegar takze :)... nie marnuj go nie mozna odkupic ani jednej minuty wstecz nawet od diabla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj Kabel, kiedyś to ja i wode kolońską piłam (sic!) pewnie masz racje,ale to nie takie proste (slogan) ja nie lubie prostych rozwiązań.a zreszta,my jakos nie umiemy bez siebie żyć. tylko kurcze...powiem Ci że nie wiem jak odbierać jego zachowanie odjakiegoś czasu,nie pokoi mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wpadlo ci do glowki ze on zdaje sobie sprawe ze marnuje ci zycie ! ze jest mu przykro z tego powodu ? nie wie jak wytlumaczyc ci to ze nie chce zadnych zmian, bo jemu tak dobrze ? robi wszystko bys ty podjela jakies decyzje zyciowe bo on nie chce ci sprawic przykrosci ? oczywiscie to jest czarny scenariusz ale wykluczyc go z cala pewnoscia nie mozesz .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam wczoraj na pewnym spotkaniu... poznałam wspanialych ludzi:) oni napełnili mnie dobrym humorem:) może uda mi się Cie zarazić..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że odpisałeś.. nie musisz mnie informować:p wszystkie poczty sprawdzam od razu, jak jestem na necie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×