Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

Gość to tylko ja i znow tylko ja
ja musze pospac, bom chora ...przepraszam, ale hipochondrycznie zatroszcze sie o swoje zdrowie i wczesny sen..o tej porze to ja normalnie juz spie... nilych i wilgotnych 👄papapa:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa piatek ...ale jutro sobota i trzeba bedzie wstac do pracy :) wpradzie na dwie godziny ale w jedna strone musze jechac 2 godz i dwie na powrot ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kablu ależ Ty masz uciążliwą pracę...:-o przy tylu godzinach jazdy moga Cie zacząć boleć korzonki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kichają cię z czatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się dziwię z jakiej materii Ciebie stworzono... nic nigdy nie boli... zadnych usterek.... a byłeś kiedyś u lekarza??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artefakt_Diabł
ja juz jestem obecna:) jesteście? szykuje sie na imprezke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artefakt_Diabła>>>pewnie ze spodniczka ! :) kobieta kobieco w takiej wyglada :)... magnoli2 :) 🖐️ .... musi cie lubic ten chabaź :) za to ze dbasz o niego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia sukienki rządzą!!! dlatego kocham lato,zakłądasz majtki, stanik i na to kiecke i gotowa do wyjścia. bez żadnych wstrętnych uciskających rajstop bleeeeeeeeeeee nogi swoje akurat lubie,jedyna częśc ciała co do której nie mam komplekósów:) ale ten wałeczek na brzuchu mógłby już zniknąc:/:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×