Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

pomarańczo:-o:-o:-o dowartościowałaś się tym stwierdzeniem??:-o Kablu miałeś nerwowy dzień??:( szkoda... zrób coś na poprawe humoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o imprezke nawet nie pytajcie... http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.t-k.pl/foto/artykul/0c385b8c42b714bd2f0f02f0980279fc.jpg&imgrefurl=http://www.t-k.pl/p/artykul%3Fi26%3D6003&usg=__1pzBXa659wvlunYn_YO_bBO5ta4=&h=296&w=500&sz=56&hl=pl&start=18&um=1&tbnid=MuE_JR-DVItHzM:&tbnh=77&tbnw=130&prev=/images%3Fq%3Dsony%2Bericsson%2Bz%2Bklapk%25C4%2585%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DG%26um%3D1 udało mi sie znaleźc.kocham ten telefon i nie mam zamiaru go zmieniac nawet jak mi nowszy model beda wciskać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok nie bede pytal :)... telefon fajny :) ....bylem posiadaczem takiego przez dwa tygodnie :) szedl na dno jak tytanic..muzyka pewnie jeszcze gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym sie siostra nie przejmowała? a jaki ma? czarny? jak ma czarny to strzel sobie fiolet albo odwrotnie.chociaż fioletowy rządzi i ma takie słodziutkie różówe popierdółki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nieładnie Kabel:) ja mojego tel nie oddam nikomu:D ma tylko jednąwadę-jak sie ma długie pazury to cięzko esy pisać.ale ja ogólnie nie lubie esów pisać co do imprezki to była baaaardzo fajna.tylko powrót trochę gorszy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty masz, Kabel miał, siostra ma.... ja też będę mieć:D moze to zaakceptuje:D ona ma taki grafitowy z niebieskimi dodatkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bierz fioletowy magnolia,jest śliczny:) Kabel to asfalt sie trochę po mnie przeczołgał:P ale w sumie sie rozgrzeszam i zostałam przez innych rozgrzeszona. wszystko przez rażące błedy logistyczne i wredny zbieg okoliczności. w każdym razie żyję i poprzysiegam przynajmniej czasową abstynencje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziałam jej tak:) tylko bez tego "daltona":D musze się hamować... bo od roku stałam się baaardzo nerwowa.. i robie wszystkim na około przykrości..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie o dużo:) mamy zupełne inne charaktery, inne poglądy... trudno się zrozumieć.. ale staramy sie nie żreć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah pisze sie zuuuo ;).... a tak powiaznie to kafe nie moze byc zlem ....to " miejsce " ktore tworza uzytkownicy ..wiec oni sa odpowiedzialni za zlo ...lub cos jakolwiek by to nazwac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja i tylko znowu ja
:)🖐️ czesc kochani... znow mam dola z powodu tego wysylania CV. Boje sie.:( Boje sie, ze znow tak trafie.A tu mnie tylko trzyma to, ze mi placa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×