Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

Artefakt... nie umiem nie założyć rajstop... co dziwne... w zime w nich nie chodze .. a w lato tak..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz to co Bombarda-ona zawsze zakłąda rajstopy a ja sie z niej śmieje.motywuje to tym" noa a jak mnie podwieje" a ja jej zawsze mówie" tozałóz ładne gacie i niech cie podwiewa":D rajstopom mówie stanowcze nie!!! co innego getry:) getry bardzo lubie:) a wogóle to sie brzydka dzisiaj czuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz prawa czuć się brzydka:D tak bym chciała, tak jak Ty mieć ładne nogi....:( rajstopy zatuszują to co najgorsze.. a co zrobić z biodrami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah z biodrami to cięzka sprawa.sama mam biodra jakbym miala 7 bachorów urodzić:D jedyny sposób to jasna góra,ciemny dół.zreszta wszystko zależy od ciucha... a powiedz mi...paznokcie na pastelowy róż czy drapieżną czerwień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drapieżna czerwień:) jeszcze nigdy nie cieszyłam się z bioder.. tylko przeszkadzaja.. i żeby kupić spodnie, to trzeba nię nachooooodzić...:-o i do tego nie wiem jaki mam rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artefakt_Diabła>>drapiezna czerwien :).... xymena >>. nie mam ....nie moglbym poswiecic mu wystardczajaca ilosc czasu :O......ale kiedys bede mial :) wlasnie takiego :).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,dzięki,będzie czerwony:D z biodrami to nie taka tragedia,jak sie ma dopasowaną sukienkę to można sie nawet poczućseksownie i se nimi pokręcić:D a spodnie ogólnie są do kitu Kabel ja chce rottweilera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie :) ci moi :D sa od zadan specjalnych :)....ci zyciowi sa diametralnie rozni ode mnie ... , 30 % mnie podobnych...ale nie wyobrazam sobie by nie bylo tych pozostalych :)....ja potrzebuje ich a oni mnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh xymena :D zjebalem cie kablem z kolczatka ? :D..... otorz rozczaruje cie ...prawdziwe kolce wbijasz sobie codziennie sama ....tylko ze ty ich tak nie nazywasz :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xymeno ...tak jak napisalem roznimy sie podejsciem do zycia , chcrakterami....ale jestesmy pomimo tego jaki topik ? bylo tego tyle ze nie nadazam :)....ale ciesze sie ze jestem na ustach :) przynjamniej szybko mnie nie zapomna ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy gdzieś wychodza... gdzieś się spieszą... a ja żyje sobie jak 2000 lat temu, bez ograniczen czasowych..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja i tylko znowu ja
sluchajcie ile czasu powinnam sobie pochorowac? co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×