Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocykowa

Ponczo - nosicie jeszcze?

Polecane posty

Gość misisipi
ja też mam to z Orsaya:) i też kupił mi mąż:P he he... mam 24 lata i na początku mu powiedziałam, że w tym chodzić nie będę, ale on się uparł i kupił:) i szczerze jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocykowa
misisipi :D Kobiety twierdza ze faceci najchetniej widzieli by laski w mini z brzuchem na wierzchu a nasi nam "babcine kocyki" kupują :P Hehe :D Ja tez jestem zadowolona ;) Milutkie to ponczo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia**823
"babcine kocyki" fajne określenie hehe ale dzięki tym kocykom jest nam ciepło i są modne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocykowa
Wczoraj kiedy wracalam z pracy autobusem, przez szybe zobaczylam dziewczyne idaca wlasnie w ponczo :D Ale mi sie dziobek do szyby rozesmial :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia**823
eh czyli modne z Nas dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misisipi
kocykowa-dokładnie:) widocznie nam ładnie w tych babcinych ciuchach:P na mnie zawsze lepiej wygląda coś co mi się nie podoba, a podoba się mojemu mężowi. Zawsze to on szpera w sklepach i wynajduje coś w czym będę dobrze wyglądała:) i szczerze się z tego cieszę, bo zakupów nie lubię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocykowa
misisipi poczytaj topik :P Napisałaś dokłądnie to samo co ja wczoraj :P Mój mąż też "mnie ubiera" :P I tez niecierpie biegania po sklepach. Wole juz zamowic cos przez net :P Moj maz twierdzi ze niedlugo spozywke bede kupowac przez internet i strace kontakt z rzeczywistoscia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misisipi
he he... juz doczytałam:P ja z neta nie kupuję... jeszcze:P :) raczej razem idziemy na zakupy, takie duże, A. przegląda, bierze kilkanaście rzeczy, ja przymierzam i on wybiera i tak w wielu sklepach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocykowa
misisipi mam podobnie ;) Mój mąż tez zawsze przynosi mi sterty ciuchów i mowi ze mam przymierzac :D Śmiesznie to wyglada, ale mi pasuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love hm
byłam wczoraj poszukać poncza ale nie kupiłam bo jak juz mi sie spodobało to kosztowało prawie 200 zł ;/ kupiłam ciemno niebieski sweterek a polowałam na taki kolor bardzo długo :) i rajstopy takie ceglano czerwone, ale w szoku byłam,ze tak mało kolorywch rajstop jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocykowa
I love hm no to gratuluje zakupow :D Ja mam fiola na punkcie kolorowych i wzorzystycj rajstop, ponczoch i podkolanowek (antygwaltek :P) i juz tez zaczelam namietnie odwiedzac gatte choc jeszcze w sumie grubszych rajstop nie nosze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia**823
hej dziewczyny i mamy dziś środę jeszcze tylko dwa dni i weekend u mnie dziś zimno i musiałam juz włożyć jesienny płaszczyk, nie wiecie w jakim sklepie dostane czarne eleganckie spodnie najlepiej długość 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misisipi
asia**823 - spróbuj w Orsayu, camaieu, H&M... chyba, że chodzi Ci o coś droższego to nie poradzę:) pozdrawiam i życzę miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donna Okana
W lipcu kupiłam sobie ponczo w C&A za jedyne 59pln. Świetnie się nosi. Nawet jako narzuta na cieńsza kurtkę dobrze się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia**823
misisipi dziękuję za radę wolałabym w normalnej cenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocykowa
🖐️ dziewczyny ;) U mnie tez zimno jak nie wiem. Jak wychodziłam z pracy termometr pokazywał 3 stopnie :O A w biurze mam jakies 17 :O Bez komentarza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love HM
dzisiaj poleciałam do mediai na raty oczywiscie kupilam sobie aparat Canona SX10 IS fakt mam małpke ale ten robi duzo lepsze zdjecia juz sprawdziłam normalnie ciesze sie jak dziecko hehehe jeszcze lece zakupic sobierajstpy bo dzisiaj mieli miec dostawe ( granatowe) i widziałam świetna kiecke w bershce i to za 49 ziko ale kurcze mam dosyć szerokie biodra i tak sie podwijała ;/ a M byłaza duża :( i ciąglepo głowie chodzi mi czy kupić może tą S hehe u mnie tez zimno jak jechałam do pracy to było 7 stopni w pracy juz ciepło chociaż rok temu to bywało,ze nawet 15 stpni było a szefostwo oszczędzało w tym roku jest dużo lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia**823
I love HM to gratuluję zakupu ja po pracy też idę poszalec po centrum handlowym i mam nadzieje ze kupie spodnie choc to graniczy z cudem bo jestem wysoka i mam problem bo wiekszosc jes za krótka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love hM
w h&m mają spodnie na wysokie osoby ja mam 165 i wszytsko za długie ;/ tak samo w promodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocykowa
ja mam 160 cm :P To dopiero sztuka coś kupić :D Ale lubie spodnie (na kant) kupować w Orsayu bo maja zawyzona rozmiarówkę i kupuje 34 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia**823
hej dziewczyny widzę że wszystkie ciężko pracują lub się uczą bo żadna dziś nie zaglądała,fakt ja tez miałam kocioł w pracy ale starczyło mi sił żeby pobiec do centrum poszukać spodenek wypatrzyłam w orsey ale niestety nie było mojego rozmiaru a takie piękne z mankietem wrr.. ale ponoć maja je jeszcze dostać wiec bede tam zaglądać pozdrawiam Was serdecznie miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love hM
ja dzisiaj mam luzikm w pracy a w dodatku w pokoju siedze sama nawet telefonów brak :) ja wczoraj zrobiłam juz ostatnie zakupy bo jak tak dalej bede szaleć to bez kasy zostane hehe wpadłam do h&m po futerkowe bolerko (59zł) polowałam na nie wczesniej ale nie byłam pewna a jak juz sie zdecydowałam to nie było ale miła pani podzwoniła po wszytskich sklepach w trójmieście i dostałam ostatnie na matarnii :) zakupiłam kiecke w kwiaty na podszewce w orseyu :D na przecenie jeszcze hehe tez za 59 zł i ubrałam ja do grubych getrów z zameczkami czarnego golfiku i na to kamizelka z futerka hehe aaa i perfumy kyupiłam ARDENBEAUTY za 59 z 409 100ml ale cos mi sie wydaje,ze mało prawdopodobne aby kosztowały 409 zł na allegro jak sprawdzałam to ceny sa tak od 70 zł Życze miłego weekendu ja go na uczelni spedze bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love hM
szukajac nowości na jesień-zima natknełam sie na tego bloga http://charlize-mystery.blogspot.com/ nie wiem czy można tak link wkleić ale warto zobaczyć jak ktoś inny sie ubiera :) mi osobiście bardzo sie podoba styl tej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×