Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niunia51

ma 28lat dwa lata temu zostalam wdowa z trojgiem dzieci

Polecane posty

Słuchaj niunia. Przeczytaj swoje posty, ten pierwszy i ten ostatni. Widzisz różnicę? W pierwszym przedstawiasz się jako poszkodowana przez los wdowa, matka trójki dzieci, której okrutny system ubezpieczeń społecznych nie chce przyznać renty rodzinnej na dzieci po zmarłym ojcu. Po czym okazuje się, że na twoją trudną sytuację materialną składa się też kilka innych rzeczy. Nie możesz iść do pracy, bo masz dziesięciomiesięczne dziecko, którego ojciec cię zostawił. Potem okazuje się, że właściwie z ojcem pozostałej trójki tez nie żyłaś, a on nie pracował, więc podejrzewam, że żadnych alimentów nie płacił. Kobieto, obudź się wreszcie. Nikt ci życia nie poukłada, tylko ty możesz to zrobić. Masz zawód, wykorzystaj to. teraz jest mnóstwo możliwości dotacji na rozpoczęcie działalności nie tylko dla osób bezrobotnych. Najmłodsze dziecko niedługo będzie mogło iść do żłobka, wiem, że prawdopodobnie będzie to dla ciebie trudne, ale dasz radę. Może poszukaj wsparcia na forum dla matek-wdów: http://forum.gazeta.pl/forum/f,36576,mama_wdowa.html Ale przestań liczyć na to, że jakoś się ułoży, że może znajdziesz kolejnego faceta, który pokieruje twoim życiem. Zacznij sama nim kierować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość art11
Ponownie odnajdź miłość dzięki: http://julie.pl/panie Międzynarodowe biuro matrymonialne, które pomogło już setkom kobiet z Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuszka1988
niunia wiesz, że nie ciężko Cię odnaleźć na naszej klasie???? może powinnaś zmienić mail obok nicku ????bo niektóre kobiety Cię tu "skopią". Ja cię nie oceniam ale też jestem zdziwiona że tak szybko po śmierci męża znalazłaś pocieszenie. Swoją drogą jestes młoda i masz prawo ułozyc sobie życie. Gdyby m,i zmarł mąż chyba bym sie zalamała i nie umiala życ bez niego. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do niunia moje dziecko pobiera rente po ojcu oczywiście jest ana na mnie bo jest niepełnoletnie ,mnie zus przyzał rente pomimo że maz nie przepracował 5 lat.wynosi na renkę cos ok530zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia, spójrz na swój życiorys. W wieku 19 lat urodziłaś dziecko, po roku następne, a potem kolejne, choć twój związek się sypał. Po śmierci męża szybko znalazłaś sobie pocieszenie w ramionach innego, który ci zrobił dziecko i zostawił. Zabrzmi to brutalnie, ale zastanów się czy ty w ogóle myślisz? Czy nie potrafisz przewidzieć konsekwencji swojego postępowania? Mam wrażenie, że jedyne co potrafisz, to się rozmnażać. Powiedz mi dlaczego osoby zapobiegliwe, potrafiące stosować antykoncepcję, myślące przez a nie po, mają płacić na twoje dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia, spójrz na swój życiorys. W wieku 19 lat urodziłaś dziecko, po roku następne, a potem kolejne, choć twój związek się sypał. Po śmierci męża szybko znalazłaś sobie pocieszenie w ramionach innego, który ci zrobił dziecko i zostawił. Zabrzmi to brutalnie, ale zastanów się czy ty w ogóle myślisz? Czy nie potrafisz przewidzieć konsekwencji swojego postępowania? Mam wrażenie, że jedyne co potrafisz, to się rozmnażać. Powiedz mi dlaczego osoby zapobiegliwe, potrafiące stosować antykoncepcję, myślące przez a nie po, mają płacić na twoje dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia, spójrz na swój życiorys. W wieku 19 lat urodziłaś dziecko, po roku następne, a potem kolejne, choć twój związek się sypał. Po śmierci męża szybko znalazłaś sobie pocieszenie w ramionach innego, który ci zrobił dziecko i zostawił. Zabrzmi to brutalnie, ale zastanów się czy ty w ogóle myślisz? Czy nie potrafisz przewidzieć konsekwencji swojego postępowania? Mam wrażenie, że jedyne co potrafisz, to się rozmnażać. Powiedz mi dlaczego osoby zapobiegliwe, potrafiące stosować antykoncepcję, myślące przez a nie po, mają płacić na twoje dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×