Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niunia51

ma 28lat dwa lata temu zostalam wdowa z trojgiem dzieci

Polecane posty

bo chyba nikt przy zdrowych zmyslach nie daje dziecka 5letniego do zlobka.. tylko do przedszkola..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalas sobie rade to tobie zazdroszcze.. ma nikt nie pokierowal i nie kieruje co i jak robic.. dopiero tutaj jedna kobietka mi poradzila.. ale to nie powod zeby na kogos naskakiwac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
Jednak takie przepisy są , myślę ,że słuszne , Żeby coś wziąć ze wspólnej kasy { ZUS } ,trzeba coś do niej dołożyć.Jak nikt nie będzie dokładał to skąd mają być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te niunia
pracowałaś na 1/4 etatu za 400 zł? Godzinę dziennie? Super. To się zatrudnij na cały etat i pracuj jak każdy normalny człowiek 8 godzin dziennie, majątek zarobisz. I jeszcze : skąd wzięłaś dziecko 10 miesięczne? Posłuchaj obiboku: jeśli wdowa po górniku na 50 lat, to znaczy że jej się renta należy. A mąż górnik przez co najmniej 30 lat pracował i od jego zarobków te składki były odprowadzane. Twój mąż przepracował kilka miesięcy ( niecałe dwa lata), to ile mógł odłożyć składek? I niby jak ty to sobie wyobrażasz: do końca życia chcesz siedzieć w domu, bo masz dzieci? Aż mi się nie chce wierzyć że takie mogą być kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezzznnajomma
wez ty odwal sie od tej kobiety usiadlas na niej i gnebisz a gdybys coc troche byla w temacie rent i ogladala tv to wiedzialabys ze ta 50 letnia wdowa chce rete na dorosle dziecko jak taka madra jestes to daj jej namiary na taka prace co ja przymą i nie beda patrzec na fakt ze ma czworo dzieci bo ja mam trojre mam maez i jest ciezko o prace bo z jej wyksztalceniem czyli piekarz ciastkarz zatrudniaja tylko w systemie zmianowym i co wtedy z dziecmi? a panstwo ma zasrany obowiazek dac rete na dzieci bo oboje pracowali.do pijakow ktorzy ciagna z panstwa nie przyczepisz sie tylko do kobiety ktora ma naprawde trudna sytuacje.jak masz tak ponizac ludzi to nie pisz tu w cale. i policz 400zl brutto ile to jest na reke!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma niecale dwa lata na umowie o prace.. a wczesniej w tej firmie pracowal na zlecenia.. byly tez prace umowy o dzielo ale tych umow zlecen i dzielo nie biora pod uwage.. on byl zdrowy i nigdy nie przypuszczal ze odejdzie tak szybko.. a ja ze wglad na to ze mala wtedy miala trzy latka do przedszkola nie chcieli przyjac do pracy jezdzilam z nia.. teraz mam jeszcze mniejsze i gdybym miala mozliwosc zmienic prace na pelny etat to chetnie bym to zrobila ale juz mialam przypadki ze pracodawca zmienial pracownikow jak skarpetki dawal umowe zlecenie na miesiac a potm dziekowal zwiazane to cos bylo z fiskusem bo czegos tam nie chcial placic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ergdsf
kobieto trochę się w zeznaniach gubisz... w pierwszym poście piszesz, że masz dzieci: 7, 6 i 3 lata. później, że Twoja córka ma 5 lat... a jeszcze później, że 10 miesięcy ( a Twój mąż zmarł 2 lata temu?) albo masz kłopoty z pamięcią, albo weź się do roboty, prowokacje są dla dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze jak zmarl miala 3lata tez czytaj dobrze teraz ma 5lat.. a ta co ma 10 miesiecy jest z drugiego zwiazku ale tatusia malej przerosla tak duza rodzina.. na poczatku bylo pieknie byla juz data slubu ale problemy zycia codziennego go przerosly powiedzial ze nie swoich dzieci chowac nie bedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajakrakow333
wspolczuje ci--niepotrzebnie z tym drugim facetem chcialas sobie zycie ukladac -mialabys lepsza sytuacje bo bylabys tylko z dwójką dzieci -teraz masz juz bardzo ciezko--moze powinnas isc do jakiegos prawnika są bezplatne porady. noi zarzadac alimentow od tego drugiego twojego partnera na to malutkie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajakrakow333
daj ogloszenie do internetu ze zaopiekujesz sie jakims dzieckiem u siebie w domu -zawsze cos zarobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jestem mądralą i nie rozumiem, dlaczego ja mam się dokładać do renty tej pani, która sobie nie radzi. Potrafili spłodzić z mężem troje dzieci, ale zadbać o ich przyszłość już nie. I naprawdę nie chcę oceniać tej pani, ale dziwne wydaje mi się, że ma 10 miesięczne dziecko, skoro z tego co pisze, że jej mąż zmarł w grudniu 2007 roku, czyli tak jak mój. Wnioskuje z tego, że w ciążę zaszła mniej więcej trzy miesiące po jego śmierci :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vnm
niunia51---> ty tez dobra jestes :O...to szybko sie pocieszyłas po smierci męża i jeszcze dałas sobie dzieciaka zrobic :O...staraj sie o alimenty na to 4 dziecko....ja pierdziele 28 lat i 4 dzieciaki :O:O:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to madralo nie wiesz
ze na całym swiecie trzeba tym mniej zaradnym troche pomóc? Nalezy sie Tobie wilka pochwała za to , że potrafiłas stanąc na nogi, nie załamac sie i wyjśc z dołka ale wiekszosc ludzi nie matakich umiejetności. Po to miedzy innym płacimy składki. Uwazam, Ze tym dzieciom nalezy sie renta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byl zarejestrowany jako bezrobotny.. i nigdy nie pracowal i konkubina dostala na dziecko ta rete..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego sie czepiasz tego czwartego dziecka..? ma nie mam alimety i wogule tu nie o niej mowa.. policz dokladnie.. mowa tu o recie a nie o moich sprawach intymnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem na razie pełny etat nie wchodzi w grę, bo 10-miesięczne dziecko jest za małe, żeby je oddać komuś pod opiekę na większość dnia. Ale ktoś mądrze poradził, żebyś się ogłosiła i dobrała sobie np. dwoje dzieci do opieki. W ten sposób będziesz trochę zarabiać mając takie jakby domowe przedszkole. Połączysz opiekę nad swoimi z zarabianiem na opiece nad czyimiś. Bardzo rozsądne. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej
bo mi się noż w kieszeni otwiera jak słyszę i widzę takie kobiety jak ty-przykleją się do spodni i myslą że będą miały wygodne życie czytaj facet jak głupi osioł będzie harował a ta usiądzie i co rok to prorok:D a jak dojdzie do jakiejś tragedi lub facet nie okaże się takim wielki osłem to już rączki wyciąga po pieniądze gdzie indziej:O p.s. są jeszcze prace chałupnicze, niektóre firmy zatrudniają swoich pracowników w domach,jest wiele możliwośći.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
pracowalam w socjalce masz 1100 wyplaty/4=275 zl/1 os. czyli skladasz papiery narodzinne za chlopakow po 64 zl*2 a za mala 48 zl chyba ze miesiacami ukonczyla 5 lat to masz 64 zl. idziesz do szkoly dajesz papiery zwracaja ci ok70 % tego co zaplacilas za ksiazki.idziesz na stołówke w szkole i z dyrekcja rozmawiasz dzieciaki twoje jedza za darmo przy taikich dochodach. wszkole wykazujesz zarobbki ale to sie bedzie tyczylo tylko chaloakow bo pati za mala ze nie masz na ciuchy itd i szkola ci wyplaca co miesiac po 180 zl na jedno dziecko sumujac jak sie postarasz i nie bedziesz dupy plaszczyc na kafe to zarobisz na dzieciach i bedziesz miala za co zyc!!! rusz sie!!! jak pokombinujes z tym co ci pisalam gwarantowane co misiac masz prawie 600 zl!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azureus.ona.26
NAPRAWDE TAK WIELE MOZLIWOSCI DLA MATKI Z 4 DZIECI? W DODATKU JEDNO MA 10MIESIECY? CONAJMIEJ ZA POL ROKU JAK DZIECKO DO ZLOBKA BEDZIE SIE NADAWAC MOZE SIE ZA CZYMS ROZEJRZEC. TAKIE CIEZKIE DO POJECIA? A POZATYM MATKA Z 4 DZIECI W DOMU POWINNA SIEDZIEC I JE WYCHOWYWAC NAJLEPIEJ JAK POTRAFI TYM BARDZIEJ SAMOTNA. NAPEWNO WIELE POSWIECENIA TRZEBA ZEBY CODZIENNIE NAKARMIC, UBRAC, WYPRAC, SPEDZIC CZAS Z 4 DZIECI. PRZECIEZ TO MALE WYJE Z NIEWIAOMO JAKIEGO POWODU TRZEBA JE NOSIC, PRZYTULAC - TRAGEDIA TAKI MALUCH. A WY DO ROBOTY JESZCZE JA WYPEDZACIE. JAKBY ZYL JEJ MAZ I NIE PRACOWAL TO FUNDUSZ BY PLACIL WIEC BADZ CO BADZ TEZ PANSTWO ALE WTEDY BYSCIE TAK MORDAMI NIE CHALAPLY? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro takie wszyscy macie zdanie o górnikach,że są lepsi to niech wasi mężowie idą na kopalnie a wy będziecie w domu mysleć czy czasem metan nie wybuchł 800metrów pod ziemią czy ich coś nie zasypało i będziecie mieć te ,,przywileje'' co oni czyli 1200-2000zł na miesiąc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azureus.ona.26
NIKT GORNIKOW NA SILE NA SILE ZA USZY NIE CIAGNIE DO TAKIEJ ROBOTY, SAMI TAKA WYBIERAJA. I ZA TO JESZCZE BIEDNE OWDOWIALE ZONKI I DZIECI MAJA DOSTAWAC JAKIES ODSZKODANIA, RENTY WYSOKIE, TO SIE W GLOWIE NIE MIESCI! ZA TO ZE BYL GORNIKIEM I ZE ZGINAL W GRUPIE A NIE KIOSKARZEM ? NO PROSZE CIE. JAK WIDAC W POLSCE GRUPOWO OPLACA SIE UMIERAC TAK SAMO JAK I PO ZAWALENIU DACHU W HALI GDZIE BYLY TARGII GOLEBI, TEZ RODZINY ODSZKODANIA PODOSTAWALY GIGANTYCZNE. A CO TAKI JAN KOWALSKI WINNY ZE ZAMIAST UMRZEC TAM W TEJ HALI UMARL W SWOIM DOMU. PARANOJA. PAMIETAJCIE JAK COS TO STARAC SIE UMIERAC WGRUPIE EHHHH ZEBY RODZINKE USTAWIC PO SMIERCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże jak Wy to robicie że w tym wieku macie tyle dzieci,chcecie je na prawdę? planujecie? zabezpieczacie się jakoś?...:o Ja mam 28 lat i jeszcze o tym nie myślę.Naprawdę współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azerusia
Piszesz: NIKT GORNIKOW NA SILE NA SILE ZA USZY NIE CIAGNIE DO TAKIEJ ROBOTY, SAMI TAKA WYBIERAJA. A tę mamuśkę ktoś zmuszał żeby się tak rozmnażała??????? Ktoś ją zgwałcił? Zmuszał? Miała trójkę dzieci, wdowa trzy miesiące po śmieci męża. I poszła się szlajać z jakimś palantem? Dziecko dała sobie zrobić? Na co liczyła? Że facet będzie chciał zarabiać na cudze dzieci? To trzeba być kompletną kretynką. I teraz taka niunia marudzi jak to jej źle. Jak to powinno się odebrać renty dzieciom górników - górników którzy ciężko zapieprzali przez 30 lat - bo taka niunia nie ma pomysłu na życie? Ludzie. To jakaś paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, chciałam napisać to samo, ale się powstrzymałam, bo już mi tu zarzucano, żem mądralińska, bo mi się udało, ale nie wszyscy tak potrafią, Wziąć się do ciężkiej pracy, jak życie dokopie:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty niunia
a za co komornik cię ściga????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tak was czytam to nie wiem
skad w was tyle jadu jest. Ciekawe co byscie zrobily gdybyscie zostaly wdowami z 4 malych dzieci ? Nie pisze juz o bolu jaki musisz czuc po stracie ukochanego. Trzymaj sie i nie przejmuj niektorymi komentarzami z tego forum, ludzie sa wredni i patrz zeby tylko komus dokopac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak czytasz to czytaj dokładni
ta niunia została wdową - przynajmniej tak pisze - z trójką dzieci, a czwarte zrobiła sobie zaraz po pogrzebie tego męża, tego, po którym teraz chce na siebie alimenty. ona nawet nie chce alimentów na dzieci, tylko własnie na siebie. i na to czwarte też bo kochasia oszczędza. w innym wątku się dopytuje, czy komornik będzie z zasiłków potrącał jej zobowiązania. Wiesz, wspólczuję samotnym kobietom. Ale ta jest zwykłym obibokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wy nie umiecie czytac alimety mam na najlodsza na siebie nie mam i nie chce i na reszte dzieci tez nie chce alimetow tylko rete po ojcu a komornik chce ze mnie sciagac za panstwowe noclegi meza.. mam wam caly swoj zyciorys napisac..? z mezem od dwoch lat nie mieszkalam i nie zylam przed jego smiercia.. kontakt z dziecmi mial caly czas.. pisalam ze dzieci cierpia i tesknia za nim.. zacznijcie uwaznie czytac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×