Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AICROD

Wytrsyk kobiecy

Polecane posty

Gość AICROD

Serdecznie witam, Chcialam zapytac was koloezanki czy normalne jest iz ostatnio mialam raz za razem orgazm z niesamowitym wytryskiem, ilosc razy jakie to bylo jest dla mnie niepoliczalna. Czy tez tak mialyscie i czy ze mna jest wszystko OK.? Licze na racjonalne wypowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka no
dorota, musisz sie tu uzewnetrzniac na forum? eh myslalem ze cie znam lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakis tam facet..masz racje..jesli kobieta przezywa orgazmw taki sposob czyli bezstresowo..zna dobrze partnera -ufa mu..i umie dochodzic na szczyty rozkoszy to ma wytryski ..to jst taka dziwna ciecz...wlasciwie powiedzialabym ze to mieszanina soczkow z cipki i mocz wypchnieta pod duzym cisnieniem ..ale moj partner mowi ze to jednak nie mocz...wiec nie wiem ..tryskam czasem tak ze ma mokry tors ode mnie..z czego jest tak zadowolony jakby mu kto w kieszen narobil ..hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejb blu ale masz
brzydkie cycole:( Zwisające cycki które trzyma specjalny stanik.Przecież to od razu widać że ich kondycja delikatnie mowiac nie jest dobra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gric_
nie rozśmieszajcie mnie:-D cycki są całe w żyłach.Paskudki takie . Zejmij je z netu bo obiad zwrócę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do miauczydełko
to o czym piszesz i autorka tego tematu jest po prostu obrzydliwe i obleśne. Żeby baba miała "wytrysk" to albo jest nadpobudliwa sexualnie,albo ma za dużo testosteronu. Każda wersja powoduje że nie patrzy się na ciebie jak na kobiete tylko jakąś zboczonę szmatkę. Bez wzgledu na to czy masz "wytrysk" z przypadkowo poznanym facetem czy tym jednym jedynym którego kochasz.OHYDA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje serdecznie za troske o me zdrowie..pewnie napisala to jakas zaxzdrosna baba..otoz chce cie zapewnic iz moje zdrowie jest w jak najlepszym porzadeczku ..jak bedziesz w moim wieku tez bedziesz sie cieszyc seksem czego z calego serca tobie zycze ...bo ja sie bawie doskonale...chce dodac iz mam normalny poziom hormonow a kobeicy wytrysk nie jest czym nienaturalnym ...a tobie niedouczona w tym temacie moge odpowiedziec-dorosnij ..a poki co ..nie wypowiadaj sie na tematy o ktorych nie masz zielonego pojecia..pozdrawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miauczydełko fakt
ty jesteś przecież specjalistką od seksu (w końcu prawie non stop przesiadujesz na kafeterii).Tylko pogratulować, jak "ciekawe" i ambitne życie prowadzisz:-D Swoją drogą to prawda że takie nadreaktywne kobiety sa delikatnie mówiąc niesmaczne. Widać po tym co piszesz, że mimo swojego dojrzałego wieku, jak piszesz, niewiele wiesz o seksie.Żeby czerpać przyjemność z seksu i z posiadania orgazmów nie trzeba strzelać płynami na zewnatrz(jak facet).Naprawdę taką "kobietą" można się zbrzydzić...W końcu od płci pięknej oczekuje sie jakiejś subtelności, delikatności, ale ty widać z tych które jeszcze facetów biją na głowę.Pewnie anal i wsadzanie ręki po łokieć to dla ciebie chleb powszedni:-D może jesteś obojnakiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz cycory jak piramidy
cyce jak donice i wlosy jak papierosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam bym sie
czul jakbym sie z facetem drugim bzykal.Taka kobieta jest dla mnie odstreczająca,nie widzialbym w tym nic pociagajacego.w kobiecie chce sie widziec kobiete a nie jakas podniecuchowata nimfomanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale paskudne cycki
dam sobie głowe odciąć że to jakaś stara dupa zdjęcie wstawiła.Widać po cyckach, że to jakaś baba po 40tce.Zwisające flaczki trzymane przez push up.O żylalach nie mowiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AICORD
pieknie sie tak podszywac, post z dnia 14:33 nie jest moim wszystkim kolezankom za wypowiedzi dziekuje, natomiast tym co sie nudzi zycze sukcesow w zyciu (to tak z ironia dla tych co nie umieja czytac miedzy wierszami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vichy vichy vichy
ja miałam tak 2 razy w zyciu mam 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rex_XXL
Faceci ktorzy sie tym brzydza, to malolaty i nieudacznicy, ktorzy nigdy tego nie zaznaja. Kobiety wara od takich biedaczkow. Moja zona ma tak bardzo czesto i jest to normalna reakcja organizmu na rozkosz. Zycze biedyczkom by kiedys zamiast reka w kobiecie pozostawili swoje nasienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edo
moja żona często tak przeżywa orgazm ale czasem ma inną białą ciecz nie za dużo ale jest to super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zupeczka
A mi tryska woda z dupy! A z Cipy sperma! :) Tak zapłodniłam tatusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×