Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiszaca luska

mloda, szczupla, ale malo jedrna

Polecane posty

Gość delicccka
No własnie, chyba taka kuracja jest naprawde bardzo dobrym rozwiązaniem i mysle ze spokojnie mozna sie zastanowić i zrobic sobie taką kuracje na lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina89
Na pewno jeśli chodzi o skore twarzy to polecam te kosmetyki www.nantes.pl Tutaj znajdziecie wszystko to co jest potrzebne dla naszej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
hej piszę tutaj bo w sumie nie znalazłam żadnego wątku pasującego potrzebuję porady bo nie iwm jakie cwiczenia wykonywac. Ogólnie jestem 1,5 roku po ciąży właściwie przytyło mi się jak przestałam karmic piersią ale już schudłam przez 3,5 miesiąca 6 kg , waga jest ok bo mam 171 cm i waże 61kg tylko w cm jest problem mam boczki, odstający brzuch talia 75 cm pepek 88 cm, brzuch 90cm, no i oczywiście ocikam celulitem :-). I teraz mam problem bo ćwiczyłam z ewa chodakowska przez te miesiące zdrowo się odrzywiałam i przyznaję bez bicia brałam figurę extraslim dopiero po niej się ruszyło bo zsamymi ćwiczeniami i dięta waga stała w miejscu. No i teraz nie wiem co byście mi radziły ćwiczyć bo z ewką narazie chyba przerwę bo mimo że schudłam to moje ciało robi się jeszcze bardziej flakowate. Chciała bym spróbować może z jilian michaels ale te programy takie krótkie nie wiem czy to nie za mało? Które ćwiczenia wybrać żeby w końcu wyglądać jak człowiek a nie jak galareta???? Napisałam do Ewki ale otrzymałam tylko regułkę którą wkleja każdemu " mieszaj treningi itd" mieszałam cały czas i nic z tego. Może ktoś doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
hej piszę tutaj bo w sumie nie znalazłam żadnego wątku pasującego potrzebuję porady bo nie iwm jakie cwiczenia wykonywac. Ogólnie jestem 1,5 roku po ciąży właściwie przytyło mi się jak przestałam karmic piersią ale już schudłam przez 3,5 miesiąca 6 kg , waga jest ok bo mam 171 cm i waże 61kg tylko w cm jest problem mam boczki, odstający brzuch talia 75 cm pepek 88 cm, brzuch 90cm, no i oczywiście ocikam celulitem :-). I teraz mam problem bo ćwiczyłam z ewa chodakowska przez te miesiące zdrowo się odrzywiałam i przyznaję bez bicia brałam figurę extraslim dopiero po niej się ruszyło bo zsamymi ćwiczeniami i dięta waga stała w miejscu. No i teraz nie wiem co byście mi radziły ćwiczyć bo z ewką narazie chyba przerwę bo mimo że schudłam to moje ciało robi się jeszcze bardziej flakowate. Chciała bym spróbować może z jilian michaels ale te programy takie krótkie nie wiem czy to nie za mało? Które ćwiczenia wybrać żeby w końcu wyglądać jak człowiek a nie jak galareta???? Napisałam do Ewki ale otrzymałam tylko regułkę którą wkleja każdemu " mieszaj treningi itd" mieszałam cały czas i nic z tego. Może ktoś doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy oprócz tych wszystkich ćwiczen stosowałyście też jakies odpowiednie kosmetyki które wspomogą nas w tej walce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLECAM kąpiele w soli z morza czarnego oraz martwego, ja wypróbowałam i jestem bardzo zadowolona. Sól ta jest bardzo bogata w minerały, sprawia że kąpiele działają wyszczuplająco, pomagają w likwidacji rozstępów, a nawet "efektu skórki pomarańczowej"!!!!!! po kąpieli skóra jest nawilżona i wspaniała!!!! ja kupiłam sobie sól we Wrocku w grocie solnej na grabiszyńskiej 241 z tego co się orientuję można również produkty zamawiać przez internet. mają tam również takie coś jak suche błoto z morza martwego można się pookładać, a potem ma się skórę delikatną, gładką, nawilżoną taką o jakiej marzy każda z nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cwiczenia, duzo owoców i warzyw, woda niegazowana i jędrne ciało gwarantowane. Ale nie same brzuszki jak tu któraś z Pań napisała tylko porządne cardio i trening z obciązeniem:) żadne kosmetyki nie ujędrnią Was diametralnie a tylko troche poprawią stan skóry. Wszystko da się zrobić wystarczy chcieć i działać, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam preparatu vivilife skin (zamawiam online http://vivilife.eu ). Jest w nim kolagen, witamina C na przykład, która działa przeciwutleniająco. i już po kilku tygodniach stosowania widzę rewelacyjne efekty, serio. skóra jest nawilżona, odżywiona po prostu. Myślę, że takie "wewnętrzne" metody mogą zastąpić kremy albo przynajmniej uzupełnić ich działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz spróbować zrobić badania w krwi w jakimś dobrym laboratorium, które możesz znaleźć na https://badamysie.pl/ i dzięki tej stronie zrobisz je bez skierowania i za darmo a wyniki przyjdą mailem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a próbowałaś jakiejś suplementacji? Za jędrność odpowiada kolagen ja podczas odchudzania używałam premium collagen 5000 ze względu na zawartość kolagenu i pomógl mi bardzo. Schudłam dużo i zero wiszącej skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×