Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a ja mam tskie pytko

do jakich kolorow pasuje bordowy????

Polecane posty

Gość a ja mam tskie pytko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modaa
wedł mnie do czarnego,białego,szarego hmm i nie bardzo wiem do czego jeszcze bo nie lubie bordo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też uważam ze do szarego, czarnego, białego. Widze też że dziewczyny łączą z fioletem. Ładnie to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sieznam
Bordo pasuje do brązu, beżu, fioletu, niebieskiego, szarego, przytłumionej zieleni i musztardowego. Zdecydowanie nie należy go łączyć z białym. W zestawieniu z czernią również nie wygląda ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka zapjuz niomniaam nicku
heh no to juz nie wiem... mysle ze z bialym moze byc ok, bialy pasuje do wszystkiego, z czarnym chyba tez byle nie bylo za ciemno i bez wyrazu, nie? a co z pozostalymi kolorami? prosze o wiecej opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedi
WIęc taK zestaw "jesienny": khaki, brązy, zółcie (nwet pomarańcz), ale żeby bylo w tym samym nasyceniu (czyli nie pastele, ylko indensywne) zestaw "biznesowy": granat i popiel (grafit), czarne dodatki - traktujesz tu bordo jako zamiennik czerwonego fillet - tak, ale nie lila. Musi być to samo nasycenie ...Jak "szalejesz" z kolorami, to staraj się dobierac podobne typy gaktur:) Unikłąbym tak jak już zostalo napisane łączenia z bielą (proponuję ecru, ewentualbnie beże), oraz konponowanai zestawu 2 kolorowego bordo - czern.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i love red colour
moim skromnym zdaniem czerwony najlepiej prezentuje się z jasnym odcieniem szarego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisek0203
Teraz bardzo modne jest łaczenie np. bordowa bluzka + MORO koszula z ćwiekami + dżinsy rurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nom nom nom
błękitny, czarny, beżowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to też był zawsze dosyć problematyczny kolor, ale myślę, że fajnie będzie wyglądał z szarościami, beżami, czernią i bielą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bordo ładnie wygląda z...
brązami najlepiej ciemna czekolada, beż, szary ,grafit , niektóre granaty,niektóre fiolety, zielenie oliwkowe lub khaki ale raczej te ciemne, kolory rude i brudne pomarańczowe, róże przydymione, róże brudne i róże pudrowe ;) bordowy to fajny kolor ale ostrożnie z łączeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a np błęknitno- biała bluzka w paski bedzie pasowac do bordowych spodni długich? pilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×