Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *G.R.U.B.A*

1.10.09 -31.10.09 narazie tyle a dalej po rezultatach się zobaczy

Polecane posty

Gość *G.R.U.B.A*

Siemaa :* mam 75 kg wagi i 165 cm wzrostu ;/ wiem masakra .. od dzisiaj zamierzam przejść na diete poniżej 1500 plus jakieś ćwiczenia :) będę opisywała swój dzień jak minął . :) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *G.R.U.B.A*
Więc dzisiaj jadłam tak : jabłko , 2 pomarańcze , marchewkę i udko gotowanego kurczaaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli to wszystko co zjadlaś to : jabłko- 500- 100 kcal 2 pomarańcze-ok 150kcal marchewka - nie wiem ile ale kalorii mało;) a co do udka to pewnie około 200 kcal a napisałaś że poniżej 1500;) no o jeszcze Cię czeka podwieczorek i kolacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *G.R.U.B.A*
Dzisiaj zjadłam : pół bułki grachamki z chudym twarogiem , kalafior z bułką tartą i troche masełkiem , sałatke z marchewki i 2 pomarańczy :) ile to może byc kcal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pół grahamki z twarogiem to jakieś 150 kcal kalafiora nie wiem ile zjadłaś ale tak średnio to bedzie jakieś 200 kcal ( wszysko zalezy od ilości bułki z masłem ) a sałatka też jakieś 200... Mało.. nie jesteś głodna na takiej diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *G.R.U.B.A*
no nie jestem ... zreszta jem tyle ile chce mi sie , ale oczywiscie tylko zdrowe rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdhyfj
zdrowe?? bułka tarta i masło...też mi zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dzień,dwa i rzucisz się na jedzenie ;( Ty się odchudzasz czy głodzisz? Bo to zasadnicza różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naataaliiaa
jeszcze 1,5 roku temu ważyłam dokładnie tyle co ty, mam tyle samo cm wzrostu i próbowalam takich diet jak powyzsza nie masz pojecia o odchudzaniu moja droga i raczej, choc szczerze ci tego zycze bo wiem cl czujesz NIE SCHUDNIESZ;( głodówka to nie jest rozwiazanie. Ty z tego co widze nie znasz podstawowych zasad w odchudzaniu i zywieniu wogole. A ruszasz sie cos???? teraz jestem lżejsza o hmmm 11 kg:) juz od roku:) dziewczyny nie warto sie glodzic, tylko racjonalne zywienie i ruch daje trwałe rezultaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×