Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaatioszkaa

chirurdzy sezon 6

Polecane posty

Gość manduca
Straszne są, ryczałam jak bóbr 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie je wczoraj wlaczylam okolo polnocy, tak dla relaksu, ale watpliwy byl relaks, gdy lezalam ciagle w napieciu, a serducho malo mi nie wyskoczylo. Ale warto bylo ;) Wielka pozytywna niespodzianka ze strony tworcow serialu. Niesamowite odcinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lsfhslkfhlkahf
Finał sezonu szóstego chyba najlepszy w historii Chirurgów, chociaż koniec sezonu piątego też był świetny. Mam jednak uwagi: 1. Jak ranny, leżący Alex otworzył sobie windę? 2. Laska, która potknęła się o zastrzeloną dziewczynę była cała ubabrana we krwi. Zaraz potem poszła do Sheperda. Jak mogła iść do niego nie wzbudzając sensacji? Przecież musiała przejść korytarzem między ludźmi, a nie kanałami. To takie dwie niejasności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajdewind
mnie strasznie wkurza mała Grey mogli ją zastrzelić w finale a Izzy wróć w kolejnym sezonie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dopiero po 7 odcinku sezonu 6. I tak sie zastanawiam czy Izzie odeszła na stałe? jakoś tak szybko to załatwili, jedna rozmowa i tyle. To chwilowe zniknięcie czy Katrine Heigl miała już dość grania w serialu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyrektor wchodzi do sekretariatu i widzi jak pracownik całuje jego sekretarkę: - Czy ja Panu za to płacę ? - krzyczy wzburzony. - Ależ skąd, ja to robię z przyjemnością i zupełnie za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×