Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czekadełko

DOM NAD ROZLEWISKIEM

Polecane posty

Gość gość
na wiosnę będzie piąta i ostatnia seria, Kasia umrze we śnie na cmentarzu, spotka ją tam Małgosia......., jej córka wróci do byłego męża, bo przestaje dogadywac' się ze swoim blondynem, pojawi się wiele nowych postaci, nie ominą nas kontrowersje, lesbijka, złodziej w życiu Marysi znowu będzie nowy chłopak , przystojniak z Wszystko przed nami jej przyjaciółka zostanie sama z dziec'mi, mąż w Kanadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małgorzata Braunek umarła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
Co powieta o nowej serii? nudy nudy nudy. Elwira niczym zywcem wyjeta z lat 80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładna jest:), ale za bardzo wymyślają:) to koniec już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś elwirka była taką babką z krwi i kości, a teraz zrobili z niej wsiową fryzjerkę, nie podoba mi się też olga frycz, nie lubie jej aktorstwa, takie gadanie do pudła i te ciągłe- no , no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
a mnie bardziej drazni Paula z rzeniem jak kon, ona to dopiero powtarza non stop "noooo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sztuczny ten serial.Zawsze rozwalają mnie sceny z księdzem,jego matką i organistą,albo z trójką pijaczków.Ktoś coś powie,a oni rozstrząsają omawianą kwestie na wszystkie możliwe sposoby.Wkurza mnie też postać Małgosi.Nie ma w niej życia.Stała się taką mimozą,podobnie jak jej córka.Muszę jednak przyznać,że Frycz robi postępy.Powoli, bo powoli, ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mirka i organista ślub wezmą:), Maria będzie z Kubą, mąż Małgosi ogląda się za nową dziewczyną, nie wie,że jest lesbijką:), smutno jest bez Basi i Kasi, Paula i ten przystojniak zaprzyjaźnią się, Sławek wróci niedługo, ciekawe czy będzie romans Dlaczego opowiadają jak w pamiętniku o codziennym życiu, mogliby dac' dużo akcji na Mazurach może były wspólnik Mirki namiesza trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ostatnim odcinku główna bohaterka przeszła samą siebie.Zachowywała się jak typowa baba ze wsi(nie obrażając kobiet mieszkających na wsi). To jej gadanie o morderstwie,wtrącanie się w nie swoje sprawy...Koszmar.Nie dziwię się,że Konrad poszuka szczęścia gdzie indziej. Zauważyliście jak sztucznie gra Joanna Brodzik?Już na początku emitowania serialu wiele osób zarzucało jej,że jest zbyt młoda do tej roli,że sobie nie radzi i przyznam,że nie zgadzałam się z tymi opiniami,ale teraz zgadzam się w 100%.Już jej serialowa córka ma więcej życia w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mazury są piękne, stadnina, Magda jest ładną dziewczyną pracowitą, nic dziwnego,że podoba się Konradowi Paula fajnie mieszka, dzieci bawią się:) sielanka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zdecydowanie mój ulubiony serial w telewizji. Zdecydowanie ciekawszy niż większość tasiemców, które są emitowane w polskiej telewizji. Jeżeli lubisz rozkręcać różne przedmioty w domu i umiesz je naprawić, to mój blog jest właśnie dla Ciebie! Wszystkie nowinki i odświeżone starocie, pod jednym adresem. Wejdź http://sprzetspec.blogan.pl/ i sprawdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oglądam,ten serial jako jedyny właściwie,dla tych urokliwych zdjęć z Mazurami w tle Brodzik jest fatalną aktorką,tylko w Kasi i Tomku ,zabłysnęła w żadnym filmie nie widziałam,by zagrała z przekonaniem,sztywna,jakby osobny byt ..kupę lat temu byłam na Mazurach,i tak jakoś mi się marzy,,,moze kiedyś się wybiorę,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jarajcie się ze Konrad poszuka szczęścia gdzie indziej bo Magda okaże się lesbijka :) poczytajcie w necie ;) mega się rozczaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni odcinek był nawet ciekawy.Zawsze miałam się do czego przyczepić a teraz nic.Nawet Brodzik była jakby trochę żywsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam taką prośbę i pytanie jednocześnie. Otóż czytam aktualnie "Dom nad rozlewiskiem". Jestem zachwycona tą książką. Czy ktoś może mi podać tytuły następnych części ? Widziałam, że są w mojej bibliotece, ale nie wiem którą część wziąć zaraz po "Domu nad rozlewiskiem. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powroty nad rozlewiskiem ,Miłość nad rozlewiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×