Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czekadełko

DOM NAD ROZLEWISKIEM

Polecane posty

Gość alutka*
Szkoda. Lubiłam grę Pakulnis, Fryczówny i Królikowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak to w ogóle się
skończyło??????Czytałam książki z tej serii ale serial to zupełnie co innego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka*
Marysia wyszła za Kubę. Paula za Sylwka, czy tak temu stolarzowi było? Był wspólny ślub i weselicho, oczywiście nad Rozlewiskiem. Gośka z mężem też się chyba na tym weselu pogodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiazka byla o wiele
lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka*
Też tak uważam. Właśnie zaczynam drugi tom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plapla
Ja najpierw obejrzałam serial, który mi się podobał. Niedawno przeczytałam 1 tom i muszę przyznać, że książka jest lepsza od filmu. W serialu denerwuje mnie to, że nie zmieniają się pory roku. Cały czas jest lato. W książce nie rozumiem dlaczego bohaterki cały czas kupują warzywa skoro mają własny ogród. Autorka rozpisuje się jak gotują, robią przetwory i jakie to zdrowe, bo bez konserwantów. Chce chyba w ten sposób stworzyć taką sielską atmosferę i przekazać, że lepiej smakuje takie własnoręcznie zrobione. I myślę, że tu pasowałyby warzywa z własnego ogródka. A one kupują truskawki, pomidory, paprykę, ogórki. Co one w takim razie mają w tym ogródku? I jeszcze jest krytyka alkoholizmu we wsi a obok prawie w każdym rozdziale bohaterowie raczą się winkiem, piwkiem, wódeczką. I kto tu ma problem z piciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to ale nie wim na milion
mają kwiatki i inne krzeczki sraczki a nie warzywa :D raz tylko chyba wspomniane było ,że mają fasolę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co innego kulturalne
popijanie piwa czy wina, nie na umór oczywiście, a co innego wystawanie pod sklepem i sępienie na najtańsza prytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia i Konrad
będą razem, córka powie, że są szaleni i ,że nie rozumie ich będzie działo się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosaa
Drewnianego Antosia nie będzie? Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po tej aferze
z narkotykami z Lesieniem i Wieczorkiem zniknął działał mi na nerwy bełkotać potrafił tylko dialog, pewnie najarany był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królikowski będzie
grał dalej wróci do pracy jego dziewczyna przeżyje romans z leśniczym, który bawi swoim towarzystwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvjghj
Oglądacie jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądam, Małgosia
powinna być z mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania jest w ciąży, Małgosia prowadzi pensjonat, myśli o byłym mężu, matka proboszcza lubi wtrącać się do życia ludzi, rzeźbiarz Ores to samotny mężczyzna, wciąż kocha Paulę, trochę dziwny jest, żyje pracą, Marysia zakocha się w leśniczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokazali krem, który
Ania dostała w prezencie, zrobili reklamę nowy tytuł w czwartym sezonie to Zima nad rozlewiskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życie nad rozzz
Życie nad rozlewiskiem Odcinek 13 online http://serialelove.pl/zycie-nad-rozlewiskiem/zycie-nad-rozlewiskiem-odcinek-13/ http://serialix.pl/polskie/zycie-nad-rozlewiskiem-odcinek-13/ Janusz nadal unika Gosi, która bardzo za nim tęskni i obawia się, że to już koniec ich miłości. Elwira jest bardzo szczęśliwa w małżeństwie. Wypytuje przyjaciółkę o jej związek z Januszem, ale Gosia nie ma dla niej pomyślnych wieści. Marysia i Paula wracają z Francji zachwycone ... http://serialelove.pl/online/zycie-nad-rozlewiskiem/ http://serialix.pl/online/polskie/zycie-nad-rozlewiskiem/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie maja juz pomyslow
czy dzisiaj jest ostatni odcinek? czy bedzie nastepny sezon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauroczona5892
Kto oglądał Nad rozlewiskiem w ostatnią niedzielę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauroczona5892
jestem zawiedziona drugim odcinkiem, tak mało było Krzysztofa, a ja tylko na niego czekam.. uwielbiam go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsza wersja była
najlepsza , a teraz szkoda patrzec' nudy i głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzające jest
to, ze oni do tej kobiety Ani? ( ktora urodziła bliżnięta) mówią na ty choc jest starsza od Małgośki, może i u nich pracuje, ale trochę szacunku jej się nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jisagvhawso
w dzisiejszym odcinku jak Kuba chciał strzelić w Krzysztofa ,to na początku pomyślałam że nie trafi i w Kaśke strzeli ,ale by były jajca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apudlina
oglądam ten serial i doszłam do wniosku jest to zwykła patologia tam tylko każdy pije chodza ciągle z winem anlewkami ranow w południe wieczorem każdy z każdym sie bzyka normalnie kurestwo na potęge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francuz stary i łysy
co Paula w nim widziała? dziewczynie brakowało matki normalnej i ojca dobrze ,że ma przyjaciół i dobrego męża Marysia męczy się z tym głupkiem, niedojdą, ten ślub to pomyłka chleją w domu nad jeziorem Kaśka niby głupia, ale rozumie niektóre rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loletta987
tak jak ktoś wyżej napisał, 1 cz była najlepsza. Teraz się niby ogląda, coś tam leci, ale właściwie to jest bez treści...nie czuję jakoś tej serii i oglądam z przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×