Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czekadełko

DOM NAD ROZLEWISKIEM

Polecane posty

Gość ale lipaaa
Muszę zobaczyć drugi odcinek :). Zgadzam się z wypowiedzią powyżej, że ten serial, to nie taki typowy serial, wnioskuję to po pierwszym odcinku. Dużo jest takich przemilczeń, skrótów, takich niedopowiedzeń, tam mało jest takich scen, że jest kawa na ławę...jest taki trochę poetycki w tej dość zwyczajnej historii, podobnie jak w książce, dużo pozostawia się do rozważań dla widzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Trudno mi określić, czy jest dobry czy zły, no ale nie wydał mi się trywialny i banalny w samej swej konstrukcji...co jest dobrym znakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekadełko
Drugi odcinek podobał mi się bardziej a scena kiedy Gośka stała na łóżku w sukience swojej matki i ryczała ile wlezie była rewelacyjna. Jak Brodzik się postara to jednak umie zagrać. Kiedy się zapomni o książce i nie porównuje bez przerwy tego co tam było z serialem to nawet ciekawie się ogląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekadełko a mnie właśnie
drażni to, że bez przeczytanej książki czuję się nieco zagubiona - kwestia romansu/zdrady załatwiona w 3 sekundy, a scena z latawcem na łące rozwleczona na minutę i to dwa razy! W dodatku wcale w tym samym odcinku nie wyjaśnili kto po tej łące biegał i czyja ta sukienka... Skoro ta zdrada była tak mało ważna, to po co w ogóle pokazali nawet te 30 s? Tylko chaos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak w ogóle to jak to w
sukience swojej matki? To ta co z nimi mieszka nie jest jej matką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak dobrze
by było przeczytać tę ksiązkę,ale jej nie porywnywać z serialem. To tak dla tych co chcą za szybko wszystko zrozumieć.Pewnie to póżniej sie utrwali,ale łatwiej mi ,bo przeczytałam i to całkiem niedawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie cieszylam ze to bedzie fajny serial taka odskocznia od tego miastowego klimatu ktory nam przedstawiaja zazwyczaj a ten serial jest tak powolny, bohaterka powolna... no masakra, w ksiazce to byla baba konkret i akcja sie jakby szybciej toczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekadełko
oni specjalnie tego nie wyjaśniają żeby "zaciekawić" widza i zmusić do obejrzenia kolejnego odcinka. Jak widać niektórych to zniechęca;) Swoją drogą też żałuję że nie pociągneli wątku zdrady bo moim zdaniem ten motyw w ksiązce pokazuje że Małgorzata to niezła hipokrytka-zdradziła męża i wyjechała na wieś szukać prawdy żyjąc w kłamstwie. W końcy to telewicja publiczna a ona zwykle pokazuje same zwory cnót do naśladowania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekaedłko
miało być tak : Swoją drogą też żałuję że nie pociągneli wątku zdrady bo moim zdaniem ten motyw w ksiązce pokazuje że Małgorzata to niezła hipokrytka-zdradziła męża i wyjechała na wieś szukać prawdy żyjąc w kłamstwie. Ale w końcu to telewizja publiczna a ona zwykle pokazuje same wzory cnót do naśladowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość która aktorka
będzie grała Kaśkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzisiaj był już
fajny klimat, Brodzikowa zaczyna mnie przekonywać do siebie.Podobał mi się ten odcinek, mam nadzieję, że z każdym następnym będzie coraz lepiej> Już czekam na następny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak fajnie zareklamowali
olej Kujawski, hehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko malutkie
A o co chodzi z tą matką. Dlaczego one nie miały ze sobą kontaktu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nIEE no co wy gadacie
kompletna klapa z udzialem Brodzik!w tym serialu ! obnazyla swa niedoskonalosc aktorska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeci odcinek
trzeci odcinek był nawet ok - tylko że nadal nie wiadomo co z tą matką, mam nadzieję że już w następnym odcinku się wyjaśni... Brodzik wybitną aktorką nie jest, ale z jakiegoś powodu ją wybrali i nie ma co się rozwodzić nad tym... Reklama nie tylko kujawskiego, ale również Mokate x w jednym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ksiazki uwielbiam a serial jest tez fajny, ale ta matka goski jakas sztuczna sie wydaje-a rozdzielily sie bo matka nie chciala dziecka i miala depresje poporodowa jezeli nie myle z inna powiescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekadełko
ten serial jest przerąbany, co odcinek to rycze😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdfghnbvc
pewnie dlatego że jest taki beznadziejny :P ja np. ryczę z tego właśnie powodu :D dzisiejszy odcinek był jeszcze nudniejszy od pierwszego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok ostatni odcinek był
nieco nudnawy, ale widać wyraźnie, ze ktoś robiąc ten serial postawił na taką a nie inną konwencję... Mnie denerwuje nieodmiennie jedno - wprowadzanie wątków i postaci bez żadnego uzasadnienia: wczoraj najlepsza kumpela Małgosi ni stąd ni z owąd w czwartym odcinku... Ta koleżanka Marysi, co z nią mieszka... Wcześniej jej nie było, a teraz z nią mieszka? Mam wrażenie momentami, że komuś przy montażu pogubiły się i pomieszały różne wątki i trochę przypadkowo to wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie ten serial podoba
zaznaczam, ze ksiazki nie czytalam wiec nie mam porownania! i tez sie wzruszam i rycze :P zwlaszcza jak byla ta scena, kiedy brodzik przyszla do szpitala ze sloikiem ogorkow 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnika877
Wedlug mnie Brodzik absolutnie nie nadaje sie do roli Goski.Ta z powiesci jest dojrzalsza,stabilniejsza...Trudno to ujac.Nie twierdze,ze Brodzik jest zla aktorka,nadaje sie do komediowych produkcji bez puenty...Natomiast jako Malgorzata jest zbyt infantylna i zupelnie nie czuje roli.Takie jest moje zdanie.Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serial to kompletna porazka.. jestem w trakcie czytania ksiazki, jest niezla chociaz jak juz ktos pisal ja tez czuje sie na nia troche za mloda, mysle ze mojej mamie by sie bardzo spodobala. Ogolnie ksiazka dobra, serial beznadziejny.. o Brodzik sie juz nie wypowiem.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko dwie aktorki
grają w tym serialu. Zofia Kucówna i Małgorzata Braunek. Pani Brodzik beznadziejna... Chyba długo będzie się ciągnął za nią ten serial........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Krowa fajnie nazywa się Buśka, Joanna Brodzik zrobiła się trochę starsza, w tej fryzurze wygląda jak Demi Moore. Wczorajszy odcinek był dobry, ładne były te rozmowy na pomoście gdzie czyściły ryby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najfajniejsze w tym serialu
są mazurskie krajobrazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×