Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czekadełko

DOM NAD ROZLEWISKIEM

Polecane posty

Gość
Tak , są przepiękne, że chce się żyć. Fajnie byłoby tak spędzić wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wczorajszy odcinek
był smutny, biedna mała Karolina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola z przedszkola
takiej kaszany jak ten pożal się Boże "film" to juz dawno nie ogladałam, połowa bohaterów wygląda na autystycznych-łącznie z odtwórczynia roli głównej, a ich problemy są rzeczywiście porażajace.....akcja wartka jak nie wiem co i generalnie o co kaman w tym kmiocie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serial jest
dobry, może nie rozumiecie jego treści, nie wszystko musi być dopowiedziane, zawsze jest jakaś tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozlewisko
walsnie przeczytalam ksiazke..pochlonelam ja w dwa dni..a film???oparty chyba na zupelnie innej poiesci..:(nie zgadzaja sie bohaterowie--wyglad wiek..zdarzenia --np obraza KASKI na Goske jak zdechla Buska..nie bylo czegos takiego w ksiazce..a poza tym..mysli rozterki bohaterki glownej--w ksiazce jest wiecej tego rozumiem..ale film na maxa splycony a Brodzik jak ja lubie to za mloda jest na role Goski..jak kto czytal wie o czym pisze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do serial jest
Owszem, ja rozumiem niedopowiedzenia, ale tu chyba ktoś przesadził. Sceny i zdarzenia, wydawałoby się, ważne są załatwiane w trzy sekundy, za to do granic możliwości przeciągnięte jest skrobanie ryb, karmienie kaczek, itp. Takie sceny to w filmie dokumentalnym o życiu na wsi byłyby ok... Nie wspomnę już o nic nie wnoszących scenach w kuchni - służącym jedynie zareklamowaniu "naszego ulubionego oleju" :o To już była ŻENADA we wczorajszym odcinku. Ja początkowo broniłam tego serialu, ale już nie jestem taka pewna... Z odcinka na odcinek sieczka jest coraz większa - ani odcinki nie tworzą odrębnych całości, ani wszystkie razem się kupy nie trzymają... Montaż, montaż - mam wrażenie, że reżyser wisiał na montażyście podczas procesu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agajek
przeczytalam ksiazke najpierw (no nie do konca jakies 50 str mi zostalo)i cale szczescie gdyby nie to to bym nie wiedziala o co chodzi w filmie ,nie wiem czy zdecydowalabym sie na czytanie po tak nedznej wrsji filmowej,jakos takie toto rozlazle i kupy sie nie trzyma ,ze tez nie wspomne ze Brodzik nie pasuje do tej roli-za mloda ,zero w niej zycia,Pani Braunek tez nie pasujei ,miala to byc okraglutka malutka wiejska kobitka z dlugimi wlosami hmmmm choc i tak lepsza ona niz Brodzik ,chyba najbardziej pasuje ta sklepowa dziewucha i malzonek Malgosi,corunia tez mi wogole nie pasuje ,jakos nie wyglada na corke Malgosi i tez inna niz w ksiazce juz bardziej na te role pasowalaby ta jej kumpela ,ze tez nie wspomne o jej chlopaku ktory wyglada jak mlodszy brat :P jestem rozczarowana filmem choc i tak go ogladam :P ale z malym zapalem niz na poczatku,ot jest to tzreba go obejrzec..i jakos nie moge sie zdobyc zeby dokonczyc czytanai tych 50 stron ,jakos mi sie nie chce.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niektóry grają
sztucznie, słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjj narzekacie
mi serial ten z odcinka na odcinek podoba sie bardziej! jest taki tajemniczy i to ze trzeba sobie co nieco dopowiadac dziala moim zdaniem na jego korzysc! No ale co ludzie to i inne opinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero teraz znalazłam ten wątek i chcę sie też powymądrzać:) W książce bohaterka nie ma operacji plasycznej tylko ordynuje sobie makijaż permanentny . I oglądałam wywiad - bodajże po pierwszym odcinku - wywiad z autirką i ona sama nie wydawała sie być zachwycona obsadą .Ale jak powiedziała to jest " scenariusz na podstawie powieści " czyli taki wyrób powieścopodobny . Oglądałam tyko pierwszy odcinek i to tylko do momentu jak Kaśka chce " krówkę ciągutkę " zamiast batona - tak mie to skutecznie obrzydziło do dalszego oglądania ,e nawet jak mam czas to nie oglądam ,żeby sobie nerwów nie psuć. Moim zdaniem tylko z Elwirą im sie udalo - reszta taka drewniana ,że szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melle
Mam wrażenie, że mama Karoliny coś ukrywa , wie co się zdarzyło, jest przestraszona i dziwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agajek
pewnie ze wie bo sama go podpalila teraz chce to odpokutowac sluzac przy kosciele i skladajac sluby milczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekadełko
a ta matka księdza to nie była przypadkiem pani Karolina? Bo w serialu jakoś inaczej ma na imię. Brodzik jest koszmarna, nie potrafi nawet zagrać że ją boli ząb. Jedyne co jej wychodzi to sceny kiedy ryczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czy ta Kaśka urodziła się inna, czy jest taka po wypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to pani Karolina
a Kaśka została pobita przez swojego ojca - pijaka, jej mama utopiła się w jeziorze z babką, a Kaska została z ojcem. Zaniedbywał ją i bił po głowie, jak płakała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzisiaj był ładny odcinek, mąż i córka przyjechali do Małgosi, dużo mówili o grzybach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzooo ciekawaaaa
a o co chodzi z tą babcią jakąśtam? Różą czy jak? Gosia dostała kapelusz po babci, sukienkę, czasem też wspominają jak jest do niej podobna. Jaka jest historia tej babci, bo rozumiem, ze to matka matki Gośki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to babcia Gośki od strony matki. Z tym, że w książce ma na imię Bronia. Jej historia była dość ciekawa, ojciec Basi - Michał był dużo starszy od Broni - był jej drugim mężem, żyli bardzo zgodnie i szczęśliwie, mimo wojny, tułaczki i biedy. Pierwszym mężem Broni był pasierb Michała - pijak, leń, bił ją i poniewierał. Dużo by tu pisać - lepiej książkę poczytać, albo posłuchać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czy wiecie, że Bronię grała córka Braunek Orina Krajewska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojim zjadaniem
Ten janusz jest okropny jakiś taki mało zaangażowany w związek z Gosią i wogule taki nijaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie Janusz
Okropny jest. Za to mąż bardzo fajny aż szkoda, że się rozstają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on nie wie
czego chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agajek
a ta sklepowa Elwira to corka Tadeusza Drozdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadabmnmn..
Jnausz jest okropny bo jest nalogowym pojakiem przeciez! kocha ja...ale nie chce jej skrzywdzic... Elwira jest zajebista!!wiecie ze to corka Tadeusza Drozdy?:) gdyby nie ona..... slyszala kiedys w radio jak sie nalewali ze najlepiej w tym filmie gra...Kaska:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie słuhajyata
Janusz jest straszne taki bez charakteru wogule zmięty blleeeeeee co do Kaśki to taka debilka która wiecznie powtarza "tak tak" Elwira fajna tylko trochę denerwująca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darciuchaaaaaaa
"debilka"? :O ona jest upośledzona inteligencjo! ale fakt, u mnie w domu tez wszyscy stwierdzili ze najlepiej gra Elwira i Kaśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbiża sie
Kaśka jest wkurwiająca z tym swoim tak i wogle sposobem bycia Elwira taka wiejska dziewczyna fajna i sympatyczna .Najgorzej to jest z tą Adą wygląda jak by kija połknęła i w dodatku jest okropnie brzydka a piszą że to piękność.Janusz to wogle TRAGEDIA przecież on jest miałki jak Rysiek Lubicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbiża sie
# i jest nałogowym pijakiem już w następnym odcinku ma sie już upijać.Gdyby naprawdę Gosia była kobietą jego życia to miałby motywację żeby zerwać z nałogiem ale widać jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×