Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alicja 12345

Ilośc partnerów seskualnych??Statystyka

Polecane posty

Gość Alexx29
Też piesek, do tego na pagony OK i na łyżeczkę. A o analu na jeźdźca co sądzisz? W jakim wieku w ogóle spróbowałaś tego rodzaju współżycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexx28
Sorry, źle mi się nick wpisał, nie patrzyłem na klawiaturę. W pracy mam zwykły komputer, w domu laptopa, a na każdym się trochę inaczej pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grubo po dwudziestce :D Anal na jeźdźca?!? Bałabym się, że mnie rozsadzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie też SZOK
18, 20 lat i kilkanaście partnerów seksualnych?! Nie mówię, że trzeba powielać mój schemat (30 lat i jeden partner, obecnie mój ukochany mąż), ale jakiś elementarny szacunek i instynkt samozachowawczy to myślałam, że większość niewiast posiada :O Ale widocznie jak już się zacznie rozkładać nogi, to potem już jest z górki. :O Ja rozumiem, że to są dla Was "przygody". Ale naprawde nie przeszkadza Wam, że dla tej "przygody" jestescie puszczalskimi na jedną noc? Nie uwiera Was to z tyłu głowy, jak wpuszczacie taką "przygodę" wewnątrz swojego ciała albo bierzecie jego penisa w usta? Ta "przygoda" nigdy by się z Wami nie ożeniła, bo nawet jak facet jest na poziomie, to w głębi swojej samczej duszy ;) tkwi jedno: pogarda dla Was. No ale co kto lubi. Mały cytacik: "wbrew pozorom takie wyzwolenie kobiet, bardzo mi odpowiada. kiedyś trzeba było się nieźle nagimnastykować i to za obiecanki-cacanki. teraz, jeszcze nie dopije drinka i już chce iść do samochodu jak ja gardzę takimi szmatami ale mój kutas bardzo je lubi. jak zwykle trzeba iść na kompromis nawet z własnym ciałem" Prostackie, prymitywne, chamskie? Prawdziwe. Nawet elegnacik pod krawatem, prawiący Wam komplementy przed wypieprzeniem Was, myśli tak. Współczuję z głębi serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexx28
RedTab a seks na stole lubisz? A ogólnie do anala dużo pozycji sprawdziłaś już? Ja anal spróbowałem też po 20-stce, ale nie tak grubo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexx28
RedTab takie kobiety jak ty są najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Alexx28
To się kurwa umów z nią I zobacz jaki jest temat topiku A nie jakieś kurwa dyskusje o analu Ja pierdziele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexx dzięki za miłe słówko :)) Ogólnie rzecz ujmując: romantyczką to ja byłam kiedyś, teraz w 95% mam ochotę na dobry, no i dość ostry seks, najlepiej jak najdalej od łóżka :D Trzeba sobie w końcu życie umilać ;) A jak jest u Ciebie? Do -> do Alexx28 -> ale po co się tak denerwować od razu??? Czy tu już nie można normalnie pogadać? Trzeba się od razu błotem obrzucać? Nie pasuje Ci to pomiń nasze wpisy i ich nie czytaj :D Miłego wieczoru Ci życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emancypantka 27
7 lat 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexx28
Też jestem zwolennikiem przede wszystkim urozmaiceń :) Masz obecnie faceta? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexx28
Jeśli chodzi o sprawy czysto formalne to w tym roku 2 rocznica ślubu mi strzeliła :) A ty planujesz zalegalizować związek, czy może już to zrobiłaś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexx28
A co sądzisz o analu w pozycji na pagony albo jak leżysz płasko na brzuchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przykładną obywatelką :P i też się "zalegalizowałam" :P Nawet trochę dawniej niż Ty :P I jak Ci się widzi pożycie w stałym związku? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem otwarta na wszelakie propozycje (poza jedną opcją) i to się mojemu facetowi podoba ;) Preferuję wszelakie pozycje tylne a najmniej mnie kręci na jeźdźca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZY ANALU JEDZIE Z DUPY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexx28
Bardzo dobrze mi się wiedzie. Pierwsza partnerka mnie zdradziła, dlatego to później odchorowałem przygodami, ale teraz się czuję szczęśliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ale pomyślałeś, że możesz ranić te "swoje przygody" tym odchorowywaniem? Ale najważniejsze to, jak trafi na siebie dwóch dobranych sobie ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexx28
Te kobiety też związków nie szukały ;) A lubisz ostre, mocne pieprzenie z głęboką penetracją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bunny_
sliwka malina (czy cos w tym stylu) - Widzisz... niby mialas/masz tego jednego partnera, ale co z tego? Czytajac Twoje wypowiedzi czuje sie zniesmaczona. Brakuje Ci klasy, manier i przede wszystkim poslogujesz sie prostackim slownictwem. Ogolnie nie uwazam Cie za osobe inteligentna i nie mialabym ochoty na prowadzenie z Toba jakiejkolwiek rozmowy. Za to Dr. Q mial wiele partnerek, lecz jego wypowiedzi sa czytelne i pisane ladnymi slowami. Takze widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexx28
RedTab a dzisiaj będziesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwka z maliną
Bunny_ z Twojej wypowiedzi wnioskuję że chciałaś udowodnić swoimi słowami skierowanymi do mnie, tak wyraziście i prosto, że jestem głupsza od Ciebie Bo? Bo nazywam rzeczy po imieniu? Jesteś zapewne osobą mądro i powinnaś wiedzieć że nie styl pisania świadczy o inteligencji człowieka Proste myślenia wypływa, ale od Ciebie Ale cóż... owoce zawsze były lepsze :):) Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę dalszego naiwnego zapatrywania na siebie jako na osobę mądrzejszą od innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexx28
U mnie aż nie tak chłodny ;) RedTab a lubisz ostre, mocne pieprzenie z głęboką penetracją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexx a powiedz mi dlaczego Ty taki dociekliwy jesteś? :P Kręci cię moje tutejsze zwierzanie się? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexx28
A kręci, przyjemnie czytać o otwartych w łóżku kobitkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×