Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alicja 12345

Ilośc partnerów seskualnych??Statystyka

Polecane posty

Strasznie gościnne jesteście...przynajmniej wiekszasc z Was.Masakra...Załamałam sie, chyba nie chce juz corki...Grzeczna nigdy nie bylam, ale szanowac sie trzeba.A potem zdziwine, ze od dziwek im wymyslaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszczacie sie tylko
nazywajcie to jak chcecie, moja zona przede mna przygod zadnych nie moze miec. rozumiem partnerow, ktorych kochala i tylka im szybko nie dala, ale nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musisz tego rozumieć
nawet nie musisz się z tym zgadzać. to nie jest statystyka przeprowadzona przez jakąś instytucję, na zlecenie rządu. :O porwał cię nie co temat bo w końcu masz szansę poprzynudzać o swoim pięknym i wyjątkowym pożyciu. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wierzysz w tą mitomanię
nastoletnich lasek, które po za własnym palcem i strumieniem skierowanym na łechtaczkę, podczas kąpieli to ostro przegrałaś. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HHHmmmmm
44/22 dla przyjemnosci, nie z glupoty. Sama wybieralam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszczacie sie tylko
tlumaczcie sie, tlumaczcie. ja wam zycze mezow, co beda was wyzywac od dziwek za przeszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolkowe oczy
ja 20 lat , faceta mialam jednego....i przeraza mnie,ze mlodsze ode mnie laski mialy po kilkunastu i jeszcze sei chcwala :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajuniaaaa1234
ja miałam 6 partnerów... mam 20 lat i chcialabym zeby ten 6 moj obecny byl zarazem pierwszym i ostatnim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie tłumacz
nie był pierwszym, to i ostatnim nie będzie. :D zobaczysz jeszcze tak się wyzwolisz że pojedziesz na dwa baty. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasetka 1988
Gówno wiesz o psychice kobiety:P OOOOOOOOOOOOOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszczacie sie tylko
miec zone, ktora miala wielu partnerow to przeklenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexia Nexia
Ja mam prawie 22 lata i miałam i nadal mam :) tylko jednego partnera, chłopaka, którego kocham i chce, żeby już nic w tej statystyce się nigdy nie zmieniło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ork1986
dla mnie szok! 20 pare lat i po dziesięć partnerów, aż sie wierzyć nie chce... Kobiety dziwią się, że mężczyźni zdradzają. Jak ma być inaczej skoro same kobiety mają takie podejście? Jeśli chcecie być kochane i czuć się wyjątkowe to same tak się trakrujcie. Jeśli chcecie być "kobietami wyzwolonymi" to jasne sypiajcie z taką ilością facetów jaka Wam odpowiada. Ale ze świadomością, że trudno traktować taką 'wyzwoloną kobiete" jako największy skarb na świecie. Więc bądzcie wyzwolonymi kobietami - ceną za to są zdrady mężczyzn, brak zaufania, nieuczciwość. Dodam tylko od siebie, że mam 23 lata, niewiele osób podało tutaj mniejszą liczbe partnerów, od ilości kobiet w moim życiu. Miałem wiele "okazji", ale nie korzystałem z nich. Dlaczego? Nie potrafie przespać się z osobą, która niewiele dla mnie znaczy. Teraz widze jak staroświeckie jest moje podejście. dziękuje osobom, które jednak mają podobne podejście, i sprawiają, że wierze w spotkanie w moim życiu wartościowej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartos21
Ja też bym nie chciał, żeby moja żona się wcześniej pieprzyła na jeźdźca z jakiś frajerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyy ...
24 - 3 partnerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyy ...
A do niedawna 2 i byłam z tego taka dumna... ale shit juz teraz 3-ch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas na mnie :P 1 partner - chłopak z ktorym bylam miesiac, rozdziewiczyl mnie na moje wlasne zyczenie w akademiku :P 2 partner - po zerwaniu z tym pierwszym przelotny "romans" - moze 3 spotkania.. zajebiscie to wspominam.. pozdro Adaś :* 3 partner - moj obecny facet, najwieksze przyrodzenie i doznania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Carrefour ułatwiamy życie
nie masz czym sie chwalic, kolejna zdemoralizowana. ciekawe co by na to powiedzial twoj przyszly maz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 lat, 0 partnerów :classic_cool: i jak na razie nic się nie zapowiada na zmianę tego stanu rzeczy, co mnie zresztą bardzo cieszy :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna porzadna
no, moze jedna z niewielu. reszta to same rozwiazle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MisiuMyszki
24 lata Jedna partnerka Moja niunia Kochana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyje bana w lesie
63 lata 149 chłopów z orgazmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwka z maliną
Ja mam 22 lata i 1 partnera, mojego obecnego chłopaka I mój pierwszy raz przeżyłam jak miałam 20 lat z Nim właśnie Dla mnie to jest nieporozumienie 20-letnia dziewcyzna którą przeleciało 10, 9, 8, 7...!!! Jezu przeciez to wiadome od iluś iluś że dziweczyna zawsze będzie postrzegana jako dziwka i tyle! Kobiet ajest kobietą i powinna się szanować I wy dziewczyny pomyślcie sobie jak kiedys będziecie mieć córkiem i gdzieś się wam o uszy obije że się źle prowadzi... No ale jak tak będzie to po mamusi odziedziczy :) Jesteście po prostu żałosne i jak myślicie że potraficie więcej, bo miałyście ich 10, a nie 1 to jesteście przegrane Dziwek pełno naokoło a faceci będę i tak się z nimi będą pieprzyć, tak jak to robili zawsze No a wiadomo jak suka nie da to pies nie weźmie, chyba że to jakiś gwałciciel Mój chłopak powiedział mi kiedyś że nie wie czy byłby ze mną gdybym przed nim kogoś miała Ja wiem o jego 3 partnerkach, w tym 2 ze stałych związków, ale i tak długo minęło nim się z tym pogodziłam Jestem staroświecka ale jestem z siebie dumna! Mam nadzięję że nic tego nie zmieni Poizdrawiam was szmatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyje bana w lesie
A ja miałam 149 chłopów, lali we mnie ile chcieli, mi się to podobało i żaden mi nie ubliżył nie wyzywał i zawsze powracali do mnie i chcieli więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko jeden
jeden i jedyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa mężatka
35 lat - 15 partnerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×