Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alicja 12345

Ilośc partnerów seskualnych??Statystyka

Polecane posty

Gość alicja12345
Widze we wątek się rozwija...prosze nie krytykujcie się wzajemnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pozieśka
a jakby moja zona miala miec przede mna seks bez zobowiazan to bym chyba samobojstwo popelnil. dla mnie u kobiety najwazniejsze jest jej prowadzenie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozieśka
do pozieśka - tylko nie zapomnij rodziców zapytać swojej żony czym w pieluchy robiła i czy w ogóle na Ciebie zasługuje :) No przecież Ty wyjątek światowy spadłes jej z nieba hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pozieśka
jak ktos jest prawiczkiem to nie pasuje do kobiety, ktora miala wielu partnerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak seks to seks
to się walcie gdzie popadnie I swoim dzieciom też wytłumaczcie że seks to seks No i żebyś córciu dorównała kiedyś mamusi to przed 20-stką musisz ich mieć co najmniej 10 :) Wy porypane, wyzwolone wywłoki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet moze miec wiele
partnerek, ale u kobiety wielu facetow to obciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie pomaranczowa pomara
18 lat i partnerów 8 :/ chociarz ten ostatni sie okazal madry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madry facet by nie chcial
dziewczyny ktora w wieku 18 lat miala 8 partnerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieporozumienie
Tak oczywiście Faceci nie chcą mieć żony która skakała po 20 Najlepiej wcale żadnego przed nim a jak już to kilku ( do dwóch góra ) Ale jak zobaczą taką pierwszą lepszą c daje na prawo i lewo to czego nie?? Oj Bozeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czetgesgrtyh
to ja dziwna jestem bo mam 24 i partnerow 3 z tym że jeden to niewypal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, najlepiej nie wnikać...bo po co komu ta wiedza??przeszłość to przeszłosc...moj obecny facet wie mniej wiecej ilu miałam przed nim,zapytał,a ze nie mam powodów do wstydu i ukrywania, powiedziałam mu, i on też mi powiedział...nie było pytań z kim jak po czemu tak dużo/ mało... powiem tak,ale to tylko moje osobiste zdanie...wydaje mi się, że lepiej jak ktoś spał z ilomaś tam partenrami( zdobywa siędoświadczenie, wie co się lubi a czego nie). wolę uprawiac seks z kims, kto np spał z 10 laskami, niż z 1 lub dwoma...bo mam jakąs tam pewność, że będzie wiedział gdzie co i jak, a nie ze paska od spodni nie będzie potrafił rozpiąc czy stanika :) i też może mieć więcej pomysłow:) era 20letnich dziewic minęła w ubiegłym wieku...więc panowie...ogarnijcie się ze swoimi marzeniami o żonie dziewicy...to gatunek wymarły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goha_3miasto
a jak ktos jest prawiczkiem? przeciez logiczne, ze taki nie pasuje do takiej, ktora miala wielu partnerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasetka 1988
DO prawiczek: Wtedy ona Cie czegos przynajmniej nauczy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli jest prawiczkiem, to wychodzi bardzo szybko:) zanim wylądowalibysmy w łózku. no w mom przypadku to raczej nie wchodzi w grę. nie mam szansy raczej na spotkanie prawiczka, bo wybieram przeważnie starszych od siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja cos powiem o sobie
dziewica bylam do 25 roku, nie chcialam wczensiej z nikim sie seksic i to byla moja sprawa zanim dojrzalam do tego i znalazl sie ktos kto mnie ''rozbudzil'', teraz mam 29 lat i kilku partnerow. 1-przestancie mowic ze dziewic po 15 roku zycia juz nie ma bo to bajki 2-nie zazdrosccie i nie krytykujcie tych ktorzy mieli wiecej niz 10 kochankow/ek 3-jak wynika z tego postu, zycie uklada sie roznie i ludzie sa rozni i kazdy jest odpowiedzialny za SWOJE zycie i postepowanie wiec nie wtryniac sie w czyjes,ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie do buzi
18 lat 15 partnerow...1 staly...reszta sympatyczne przygody:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i ja takk
27 lat i 2 mezczyzn. jeden staly, jeden przygodny. chcialabym jeszcze tylko 1go.... i ostatniego....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sasetka 1988
ale prawiczka moze bolec przeszlosc. jakby kobiety mialy tylko 1 partnera, to swiat bylby szczesliwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sasetka 1988
a kobieta, ktora miala przygodny seks jest mniej moralna od takiej, ktora seks uprawiala tylko z milosci. u kobiety najbardziej liczy sie jej moralnosc i jej prowadzenie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasetka 1988
Wazne jaka to kobieta a nie ilu miala partnerow...poza tym czlowiek kieruje sie emocjami i popedem...jezeli nien grzeszy nie wie ze zyje:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam że prowadzę sie zaje.scie :) robię to na co mam ochote, a że czasmi seks traktuje jak sport...no cóż... wynika to też z mojej niemocy uczuciowej, nie zakocham się szybko, ale w taki razie dlaczego miałabym sobie odmówić przyejmności jaką jestes seks??ktoś za mna?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety czytając większość tutejszych wypowiedzi czuję się jak dinozaur (czytaj: gatunek na wymarciu) :O Mam 30 lat i miałam 4 partnerów seksualnych ( w tym trzech ze stałych związków). I dumna jestem z tego iż nikt, kto mija mnie ulicą nie może zaśmiać mi się w twarz i powiedzieć, że łatwa jestem! :D Dziewczęta szanujcie się, szczególnie w tak młodym wieku! Faceci zresztą też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sasetka 1988
a ja nie wiem, czy w dziewczynie, ktora miala wielu partnerow widzialbym ksiezniczke. grzeszyc mozna na inne sposoby, a kobieta powinna byc cnotliwa. 4 partnerow w wieku 30 lat ok, ale dla dziewczyny kolo 20stki to bardzo duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do RedTab
jak jestes taki dinozaurem to czemu sobie pozwolilas na seks bez zwiazku? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasetka 1988
Skoro nie pożądasz i nie kierujesz sie emocjami tzn ze nie jestes pelnym czlowiekiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sasetka 1988
pozadac mozna np. kolezanke i masturbowac sie myslec o niej. niektorzy z seksem chca na milosc poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasetka 1988
Gdyby nie pożadanie to ludzi nie byłoby na świecie:D Patrz..ja jestem z przypadku i się całkiem udałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sasetka 1988
nie moja wina, ze dziewica mi sie marzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasetka 1988
Cóż Ci po dziewicy jak będzie bardzo ciasna bedzie krwawila i sie nameczysz za nimw nia wejdziesz;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×