Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alicja 12345

Ilośc partnerów seskualnych??Statystyka

Polecane posty

Gość Łukasz ze śląska
Najgorsze chyba w tym jest dość drobiazgowe podchodzenie do spraw seksu kobiet. Nie zdają sobie z tego chyba sprawy, że gdy raz prześpią się z facetem to ten facet już na zawsze będzie należał do niej, a ona do niego...tego już się niczym nie zmaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
niektore co tu wypisuja... i mysla ze sie tym pochwala.... przeciez to dawanie dupska na prawo i lewo, nic poza tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynalem zycie seksualne w wieku 14 lat,teraz mam 35.Jestem aktywny juz 21 lat.Srednio w tygodniu mam 1 partnerke.Zakladajac ze miesiac ma 4 tygodnie to mialem w miesiacu 4 partnerki,czyli w roku bylo ich 48.Mnozac to przez 21 lat daje sume okolo 960 przelecianych dziurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet ktory rznie i nic wiecej
traktuje dziwe jak lalke, przedmiotowo, jak mozna czuc przyjemnosc z czegos takiego,ze sie jest wykorzystywanym ja nie wiem :( nie ma to nic wspolnego z seksem polaczonym z prawdziwym uczuciem i oddaniem tej jednej, jedynej coz, podobienstwa sie przyciagaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos nigdy nieprzekonywaly mnie zwiazki,zobowiazania i dzieci.Mam tak do dzisiaj i dobrze mi z tym,a jak milo na osiedlu spotykac z wozkami szwagrow swojego chvja:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej doktor q
a gdzie je wyrywasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewaszneeee
moja płeć kobita wiek 22 ilośc partnerów 89 i 1 kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwka z maliną
znam takiego jednego który rżnie wszystko co sie rusza I jak patrzę na niego to mi się żygać chce Też bym mu przyrżnęła, jakimś pustakiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnesja
Doctor Q dobrze że siętu przyznałeś. Moj facet przyznal mi sie całkiem niedawno do ok 80 partnerek a ma 26 lat. i tez swoje wyliczenia robil w ten sposób co TY. Tylko on teraz twierdzi ze chce ze mna założyć rodzine i zebym byla ta jedyna. ja 24lata/ 1 partner. Zarowno pociaga go to ze on mnie rozdziewiczył i ze jestem tylko jego, z drugiej zas strony mówi ze szkoda ze nie mam doświadzczenia. ale przez te kilka miesiecy zmieniło sie to i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwka z maliną
doqtor q jestem świadoma swojego piękna które przeznaczyłam tylko jednemu i zauważyłam że tacy co się rzucają na wszystko co potrafi rozchylić nogi mają więcej przyszczy na twarzy niż włosów na głowie, a więc powodzenia w dalszym kolekcjonowaniu :) Tylko nie pomyl sobie czasem dziurek... I nie piszę tutaj o tych 2 koło siebie między nogami :) Pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka z maliną poraza mnie Twoja teoria,zeby niepowiedziec ze urzekla mnie Twoja historia.Rozumiem ze najpierw zatrudnilas dedektywa aby wysledzil ci tego jedynego prawiczka.Chyba ze chcialas mi dopiertolic jak prawie kazdy w tym kraju zeby sie poczuc lepszym.Nikt nie kaze kobiecie rodzic dzieci,i nikt nie zmusza nikogo do zwiazkow,milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wniosek jest prosty kobiety przestały szanować siebie i swoje ciała. troche to dziwne ale w XXI wieku nie ma już miejsca coś takiego jak GODNOŚĆ :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach ta zazdrość....
ja rozumiem że są ludzie i LUDZIE ale to jest każdego sprawa indywidualna czy ktoś sobie szaleje czy nie ja miałam wielu partnerów i co z tego ,nie znaczy to że jestem lepsza czy gorsza od innych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manesja
po prostu dobrze jest wiedzieć, że nie tylko mj facet jest jebakiem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach ta zazdrość....
Doktorze popieram Cię a do śliweczki mozna by było napisać urzekła mnie twoja HISTERIA to z kim sypia ktoś i ile miał partnerów, to jest jego świadomy wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u niektórych osób czy taki swiadomy to już bym się kłóciła.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach ta zazdrość....
ja byłam świadoma tego co robiłam i nie mam do nikogo pretensji no wiadomo że jak się komuś coś dosupie do drinka to co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach ta zazdrość.... dobrze ok, ty byłas ale pomyśl o tych wszystkich innych kobietach które celowo się upijają (albo i nie) i same wyruszają na poszukiwanie faceta na 1 noc, i tak po pijaku często uprawiają seks z calkowicie obcym człowiekiem, co o takich kobietach myślisz? zastanawia mnie tylko jedno, skoro ciało to jest twój jakby nie patrzeć jedyny i najcenniejszy skarb jaki możesz ofiarowac drugiemu człowiekowi to dlaczego decydujesz się oddawać swoje ciało wielu facetom? nie wolałabym się nim cieszyć z jedynym ukochanym mężczyzną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwka z maliną
Ale doqtorku q Ty wogóle przecyztałeś cały topik czy kierujesz się wypowiedziami z ostatniej strony? Mój chłopak nie był prawiczkiem kiedy się z nim poznałam i kiedy się z nim kochałam po raz pierwszy Histeria to teraz panuje kiedy naokoło dziwkarze i szmaty A Ty niestety należysz do nich i mam to gdzieś ile miałeś czy były brunetkami blondynkami czy to nawet byli faceci Jak sam dobrze wiesz to jest forum i każdy się wypowiada ile chce i oczym chce i w jaki sposób chce Jesteś taki śmieszny że aż tragiczny w swoich wypowiedziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goha_3miasto
jesteście cholernie niesprawiedliwi w waszych ocenach.wymagcie od kobiet żeby nie bzykały się przed slubem. jak facet puka wszystko co sie rusza i sie jeszcze tym chwali to jest okej?laski, które głownie na imprezy chodzą z założeniem że znajdą sobie kogoś do seksu...no dobra to jest mega słabe, (lub dziewczynki 17 lat ze sporym doświadczeniem), ale dziewczyny, które po prostu spały z kilkoma...coś złego?każdy z nas szuka tego co lubi w seksie, jesli z jednym, drugim, 10tym nie ma tego to co?zostać przy tym co jest lipne, czy szukać satysfakcji dalej?ja raczej szukam tego co lubie, a że wiąże sie to z ilościa partenów taka a nie inna..cóż życie,ja nie uważam tego za puszczanie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwka z maliną
I czym Ty się kierujesz pisząc do mnie?? Bronisz siebie? Przecież ja Cię nie obwiniam JA... wyrażam tylko zdanie o takich jak Ty i dla mnie zawsze będziesz szmaciarzem, niestety dałeś temu dowód na tym forum Powodzenia Ci życzę bo Ci się na pewno ono przyda kiedyś.. Ten detektyw mnie rozbroił :D:D Było dobre nie powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach ta zazdrość....
ja myślę że to ich prywatna sprawa czy uoprawiają z kimś seks po pijaku czy nie ja to robiłam zawsze na trzeźwo :) "zastanawia mnie tylko jedno, skoro ciało to jest twój jakby nie patrzeć jedyny i najcenniejszy skarb jaki możesz ofiarowac drugiemu człowiekowi to dlaczego decydujesz się oddawać swoje ciało wielu facetom? nie wolałabym się nim cieszyć z jedynym ukochanym mężczyzną?" jestem w związku o 2,5 roku i jestem zaręczona a ogólnie to zaczęłam jak miałam 14 lat byłam wtedy w 4 letnim związku potem 2 lata szalenstwa a teraz znowu związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach ta zazdrość....
goha_3miasto popieram Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podsumowanie. Średnio macie 24 lata i dotychczas 6 partnerów seksualnych. Sześć na siedem spośród was jest heteroseksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×