Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

farby do włósów BIOKAP stosowała któras pani??

Polecane posty

Gość doświadczona12
ja nie używałam kremu rozjaśniającego. farbuję na jasny blond kolor 8.0 i jestem bardzo zadowolona, naturalne mam trochę ciemniejsze więc bałam się, że mi nie chwyci, ale było ok. A czemu chcesz używać kremu? Chcesz radykalnie zmienić kolor włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie używałam, więc nie poradzę. apropos jestem po farbowaniu biokapem, cudny kolor, patrzymy teraz jak długo się utrzyma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatki_bratki
cati, moim zdaniem trzeba bardzo dbać o włosy farbowane, może trochę się nie przyłożyłaś, dlatego tak Ci się szybko wypłukał??? Ja zawsze używam szamponu do farbowanych a 2 razy w tygodniu specjalnej maski ożywiającej kolor i na razie żadnych problemów z trwałością biokapu nie miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja używam
kosmetyków do włosów farbowanych, a 2 razy w tygodniu szamponu nawilżającego i kolor również mi się trzyma. a wiecie że długośc koloru zależy też od tego jak się odżywiamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatki_bratki
Długość trzymania koloru zależy od tego jak się odżywiamy? Nie słyszałam o tym! Mogłabyś rozwinąć ten temat? Mi się co prawda mój Biokap nie wypłukuje, ale chętnie dowiem się czegoś na ten temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja używam
no czytałam kiedyś taki artykuł, że należy jeść więcej produktów z grupy witaminy (tylko nie pamiętam jakiej) i to jakoś wpływa na trwałość trzymania się farby. ale wiecie, ile w tym prawdy jest... to nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatki_bratki
hm, ciekawe... ja muszę przyznać, że używał szamponu i odzywki biokapu i jak dotąd żadnych problemów z kolorem nie miałam, jedyne co to mi się odrosty robiły no ale na to żadne witaminy nie pomogą :) a jeszcze nigdy mi się nie wypłukał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwiga122
Witam dziewczyny. szukam farby do włosów która przykryje moje siwe włosy i jednocześnie będzie delikatna, o wiadomo, że siwe włosy są słabsze więc nie chce ich dodatkowo osłabiać. czy biokap się do tego nada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatki_bratki
nada się :) ta farba ma mnóstwo składników naturalnych które odżywiają i pielęgnują włosy, jak na przykład olejek arganowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co najważniejsze
ta farba nie niszczy włosów, nie jedzie jakims amoniakiem, nie szczypie głowa nic a nic podczas farbowania. jest rewelacyjna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co najważniejsze
ta farba nie niszczy włosów, nie jedzie jakims amoniakiem, nie szczypie głowa nic a nic podczas farbowania. jest rewelacyjna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co najważniejsze
ta farba nie niszczy włosów, nie jedzie jakims amoniakiem, nie szczypie głowa nic a nic podczas farbowania. jest rewelacyjna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wazniejsze
ta farba nie niszczy włosów, nie jedzie jakims amoniakiem, nie szczypie głowa nic a nic podczas farbowania. jest rewelacyjna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wazniejsze
ta farba nie niszczy włosów, nie jedzie jakims amoniakiem, nie szczypie głowa nic a nic podczas farbowania. jest rewelacyjna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wazniejsze
ta farba nie niszczy włosów, nie jedzie jakims amoniakiem, nie szczypie głowa nic a nic podczas farbowania. jest rewelacyjna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droppsik
Badziewie!!!!!! :( Wysusza wlosy :P Zamiast amoniaku ma wiekszy syf czyli sole amonowe :P .Szczerze odradzam. Wole farby fryzjerskie :) ,nigdy drogeryjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyldka :))
Potwierdzam.Farba jest szkidliwa jak inne,nie rozumiem dlaczego pisza ze nie zawiera PPD -to nieprawda!Mozna sprawdzic sklad i tam jest PPD,oraz pochodna amoniaku!!! Nie polecam jej.Zreszta kolor jest nierowny i natychmiast sie wyplukuje!!Dalam tej farbie 2 szanse i nigdy wiecej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droppsik
do wieczniemloda Sluchaj przeczytalam (twoj link) -piszecz a raczej powtarxasz to co producent podaje:ze nie ma rexorcyny,amoniaku,ppd hahahaha.....sklad podaj lepiej dziewczyno!A jak sie nie znadz jak czytac sklady to sie nie wypowiadaj!bo bzdury puszesz :P ,ale tak ti jest jak amatirki bezmyslne recenzuja i wypiwiadaja sie na tenaty o ktorych nie maja zadnego pojecia :D :P PIDAJ SKLAD !!!!!!tylko przepisz dokladnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waganamniemowia
Słuchaj dropsikk wez spusc z tonu bo się tylko kompromitujesz... Jak masz jakieś wąty i pretensje albo krytykę to weź ją udzielaj konstruktywnie, a nie z bykami, literówkami itd. Rozumiem, że jesteś podniecona tym, że zauważyłaś błąd, ale bez przesady. Ogarnij się kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ortografka :))
do wagadomniemowia :P :P A ty co konstruktywnego wnioslas???? -przeciez nic... Wiec sama sie ogarnij,bo nie masz racji... Takie zaczepne slodko-pierdzace panienki jak ty - wciagam nosem :P CO DO FARBY -faktycznie syf i strasznie niszczy wlosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczniemloda
Omg dziewczyny spokojnie, zluzujcie :P Już poprawiam. Nie podam całego składu bo wywaliłam farbę i faktycznie mój błąd, że się zasugerowałam tym, co napisał producent. Mimo wszystko farba mi się podoba - mi nie zrobiła krzywdy, włosy "zachowują się" dobrze, nie wypadają, kolor się trzyma. To MOJA opinia i możecie się z nią nie zgadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczniemloda
Miało być oczywiście *opakowanie po farbie :) a nie farbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waganamniemowia
Farba Ci zniszczyła włosy? Jak mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczniemloda
Bez komentarza :D pozdrawiam wszystkich hejtujących mojego bloga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
używalam i jestem zadowolona, włosy były błyszczace, kolor naturalny, przyjemna aplikacja, same pozytywy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aLE jAJa......
Wiecznie mloda vel waganamnie mowia :P fajnie ze usunelas wszystkie nieprzychylne ci komentarze -jestes zalosna!!! jeszcze zabawniejsze ze wprowadzasz w blad!! ale najlepsze ze goowno wiesz a wypowiadasz sie na tematy o ktorych nie masz zielonego pojecia TY AMATORKO!! GWIZDZE NA TWOJ POLITUJ SIE...blog ,ty biedna komiczna dziewucho :P najpierw sie naucz potem zabieraj glos partaczko! Ps.caly swoj czas poswiecasz na usuwanie cudzych postow??-marne musisz miec zycie :D :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosomaniaczka zapalona
Ja stosuję farby Biokap ze względu na ich świetny skład i działanie. Aktywne roślinne składniki odżywiają i pielęgnują włosy, dzięki czemu Biokap ma zdecydowaną przewagę nad innymi farbami. Najlepsze jest to, ze Biokap ma aż 90% naturalnych składników, no i farba ma dużą pojemność, wystarczy jedna na moje włosy, a tak to zawsze musiałam kupować 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farbuje od lat
zgodze się, farba jest bardzo wydajna. poza tym biokap w zestawie daje genialna odzywke, ktora super nawilza wlosy. stosowala ktoras z Was moze kremu rozjasniajacego? chce zejsc o kilka tonow w kolorze i pofarbowac sie na rudy. zastanawiam sie czy z ich rozjasniaczem gra jest warta świeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość active woman
zgadzam się co do odżywki - jest świetna! jak tam się w niej zakochałam, że pobiegłam do apteki i kupiłam od razu całą butelkę (nie wiem czy wiecie, ale Biokap robi też szampony i odżywki) dzięki niej mam piękne, gładkie i lśniące włosy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×