Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

farby do włósów BIOKAP stosowała któras pani??

Polecane posty

Gość gość
Farba Biokapu jest bardzo dobra pod tym względem, że zawiera naturalne składniki, które raczej nie powinny nikogo uczulać. Farbuję nią włosy od roku i na razie nie zamierzam zmieniać marki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam tą farbę, dobrze kryje siwe włosy i nie podrażnia skóry jak większość chemicznych farb (po prawie wszystkich farbach dostaję wysypki), ładnie pachnie, kolor jest bardzo żywy i intensywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka 21
Używałam farby Biokap 7.0 na moich włosach wyszedł odcień rudego blondu (naturalny mam mysi blond+siwe)Siwe się zabarwiły,ale po miesiącu kolor się spłukał.Wiecej tej farby nie kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ją kupiłam, przetestowałam i jestem zadowolona. Kolor wyszedł trochę inny niż się tego spodziewałam, jednak bardzo mi się podoba. Odrosty pokryte, jak na razie farba się nie wypłukuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam, jedyną wadą tej farby jest cena, ale da się to przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja stosuję naturalne farby (biokap). Tylko nimi jestem w stanie się farbować, wszystkie inne wywołują u mnie silną reakcję alergiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja farbuję włosy Biokapem bo po prostu go lubię :) Ma przyjemny zapach i nie drażni mnie. Kolor utrzymuje się bardzo długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz zastosowałam wczoraj farbe Biokap. Jestem alergikiem, w dodatku w ciąży. Często miałam wcześniej uczulenia na inne farby, nie na wszystkie. Niestety Biokap też mnie uczuliła. Nie bardzo mocno, ale jednak. Zatem nie jest to farba dla wszystkich alergików :( Kolor ładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kupowac !!! ja spaliłam sobie skalp tą farbą która podobno ma byc bezpieczna ! producent oszukuje w każdym słowie , farba jest bardzo silna chemiczna śmierdząca i szczypiąca wypaliłą mi skóre głowy przez 3 tygodnie skóra była ściągnięta było jej za mało ciągła cała owłosiona strona , przeżyłam szok bałąm się że nie zejdzie , goiło sie ok trzech tygodnii , mogłam iść do sądu taki produkt wogóle nie powinien istnieć , opowidałam to fryzjerowi który słyszał o takich przypadkach jak i gorszych po uzyciu tej farby , oszustwo i naciągactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo to, że farba jest apteczna nie zwalnia Cię z odpowiedzialności zrobienia próby uczuleniowej. Zapłaciłaś po prostu za swoją bezmyślność. Ja stosowałam tę farbę, zrobiłam próbę i było ok, a kolor wyszedł śliczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Farba Biokap? Jak najbardziej polecam. Kolor wyszedł ładny a zdrowy wyglądają na bardzo zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musikaa
ja też jestem ciekawa jak te farby sprawdzą się przy farbowaniu z koloru czarnego, wiem że muszę zrobić dekoloryzacją, ale nie wiem jak pozniej farba mi zareaguje? jak mialam z loreala to farba zle się trzymała na zdekoloryzowanych włosach :( a teraz znalazłam tutaj fajny odcien brazu http://www.farmana.pl/kosmetyki/farby-do-wlosow.html i zastanawiam się czy bedzie ok? czy ktoras z was robila takie cuda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dla alergików! Farba delicato zawiera fenylodiaminy a firma bezczelnie kłamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dość,że nie łapie odrostów to jeszcze zawiera to goowniane PPD Dostałam po niej uczulenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam. Kolor - świetnie kryje i bardzo wolno się zmywa. Aplikowanie - banał. Reakcja alergiczna - nie występuje. Cena - w stosunku do efektów bardzo atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na moich szatynowych włosach kolor 4.4 kasztanowy brąz wyszedł rudy, jutro biegnę po jakąś farbę bo z takim koloremwtopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrina
Witam...widze ze zadna z pan nie ma uczulenia na farby....ja mialam 5 razy +wstrzas anafilaktyczny a biokap dla alergikow=mnie uczulil w 5min....naturalna henna z biosklepu rownierz....stracilam nadzieje...chuba tylko lupiny orzecha mi pozostaly...hahahihi....na kazdej!!!!!!farbie jest o tescie alergicznym....wiec sami sobie przecza .nawet hair wonder za 45 zl...Akt desperacji nr 7 hair wonder.Wlasnie na glowie ...zobacztmy)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a uzywal ktos rozjasniacza z tej fimy.? 2 tygodnie temu farbowalam po raz pierwszy ta farba kolor jasny blond chyba odcien 08 . ale nie ta delikato. zadnego uczulenia ale ja na inne tez nie mam alergii. ladny zapach,kolor ok ale ciemniejszy niz na palecie.,ale niestety farba dosc szybko sie zmywa z siwych,ale u mnie dzieje sie tak po kazdej farbie niestety,moze to wynika z tego ze mam cienki wlos. teraz hce za jakis czs troszke wlosy rozjasnic i myslalam o rozjasniaczu wlasnie z tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alia79
Witam wszystkim. Właśnie zrobiłam sobie test farbą Biokap - kolor 5.05 orzechowy kasztan. Test zrobiłam na ręce i szyi i na następny dzień jak wstałam patrzę a mam czerwony placek, obrzęk piecze i swędzi. Jestem alergikiem bo inne farby tez uczulały ale po tej myślałam że tak nie będzie. Szczeście ze zrobiłam próbę uczuleniową bo bym głowę spaliła. Podłamałam się bo nie wiem czym teraz farbować włosy, co by mnie nie uczuliło?? A jestem przed 40-tka i mam już siwe włosy i zależy mi żeby je pokryć. Nigdy wcześniej nie farbowałam włosów dopiero po 35 roku życia zaczełam i po 3 farbowaniu wyszło mi uczulenie i teraz szukam produktów. Macie jakieś wypróbowane preperaty,farby, które nie uczulają??? proszę o pomoc i radę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaparasola
Cześć :) ok 4 lata temu pierwszy i jak dotąd ostatni raz farbowałam włosy (farbą z loreal). Niedoświadczona nie zrobiłam próby uczuleniowej, skutki były straszne.. zaczerwienienie i swędzenie calej skóry głowy, opuchlizna twarzy i szyi, problemy z oddychaniem. Kilka dni temu trafiłam na stronę firmy biokap, zachwycona tym co pisze producent- kupiłam. Teraz siedzę ze spuchniętą ręką w zgięciu po wykonaniu próby.. nie chce myśleć co by było gdybym nałożyła to na głowę.. i teraz moje pytanie do was: co mogłabym jeszcze wypróbować? Czy jest jakaś farba która ma mniejsze prawdopodobieństwo, że może uczulić? I jeszcze może ktoś wie jak wyglądają testy alergologiczne na tego typu substancje? (Słyszałam że nakleja się na plecy jakieś plastry z alergenami, ale nie jestem pewna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaparasola
Na pewno wypróbuję. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobra farba ja polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wlasnie jestem dzien po malowaniu ta farba... Wszystko ok czyli zapach wlosy sa ladne po niej ale dla alergikow ktorzy maja uczulebie na ta farbe odradzam... Uczula tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarsa

Ta farba uczula. Stosowałam trzykrotnie i za każdym razem głowa swędzi.  Włosy są w rozsypce, suche jak siano gdy nie zastosuje się każdorazowo odżywki. Po prostu oszustwo, że jest na bazie roślinnym. Po farbach sklepowych nigdy mnie tak skóra nie swędziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używałam. Na początku byłam zadowolona że nie wygląda to gorzej 🙂 🙂 czyli że dobrze. Ale gdzieś ciągle szukałam innnych rozwiązań. Podpytywałam, czytałam..i koleżanka poleciła mi również świetną farbę na naturalnych składnikach, która u mnie sprawdziła się idealnie. I to juz nie było,,aaa jest dobrze" tylko ,,jestem zachwycona " 🙂 Zawsze wychodzi mi świetnie. W zależności od pory roku zmieniam sobie, na albo ciemniejsze albo jaśniejsze odcienie. Chyba już nie będę szukać innych farb. Polecam dziewczyny Color&Soin. Różne odcienie. Świetnie się u mnie sprawdziła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×