Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

farby do włósów BIOKAP stosowała któras pani??

Polecane posty

Gość kalina77
Biokap to zwykla farba chemiczna z DODATKIEM skl.roslinnych...TO ZA MALO JAK DLA MNIE ABY NAZYWAC JA FARBA ROSLINNA ;) ...ROSLINNE TO SA HENNY..Kobitki czytajcie sklady :) .Mi Biokap nie odpowiadal -kolor bardzo szybko sie wyplukal wyplowial a przeciez ta farba jest cholernie droga :( Szczerze nie polecam tej farby,nie warto wydawac na nia pieniedzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosomaniaczka zapalona
Kalina77 - co Ty opowiadasz! Jeśli już, to Biokap jest raczej farbą roślinną z małym dodatkiem składników chemicznych. Z tego co się orientuję, biokap ma ponad 90% naturalnych składników, reszta to substancje chemiczne, ale i tak wyeliminowano te najbardziej szkodliwe. Farba co prawda kosztuje ponad 30zł, ale w tej cenie są też farby drogeryjne, a porównując skład i działanie to jednak Biokap bije je na głowę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina77
Alez ja wiem co pisze :) i podtrzymuje swoje zdanie :) Przeczytaj sklad sama zobaczysz :) -w koncu jestes wlosomanniaczka zapalona ;) To zwykla farba chemiczna z dodatkami roslinnymi -ot i tyle.... Dlaczego porownujesz biokap z drogeryjnym badziewiem?? zamiast z farbami profesjonalnymi??- bo z nimi biokap przegrywa??....jesli ktos chce farbowac wlosy NATURALNIE W 100% -to tylko henna...-tam nie znajdziesz PPD ,ani soli amon.-ale to kazda wlosomanniaczka wie,a zapalona wie na bank ;) Zatem jak biokap jest naturalna roslinna farba eco - to ja jestem baletnicą :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farbuje od lat
Kalina77- jak mówią, jedna jaskółka wiosny nie czyni, a jeden składnik chemiczny nie czyni z tej faby od razu chemicznej - maja akurat jedna substancje podrazniajaca i występuje w farbie biokap z serii nutricolor. jest nia PPD ale występuje tylko w tej pomarańczowej serii. a poza tym nie ma w jej składzie takich rzeczy jak amoniak, parabeny, rezorcyna, oleamina PEG. za to w serii zielonej, czyli tej dla alergików nie ma już nawet tego PPD. a co do henny, stosowałam kiedyś i z efektów byłam bardzo niezadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo tysz
farmazonku jedyn ja farbujem wlosuf i to hennom i bardzo mnie to pasujom :) ,bardziej zdrofsze mam wlosy nisz ot tych specyfikuf jak biokap :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renula89
BIOKAPEM FARBUJESZ - WŁOSY TORTURUJESZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zależy mi na reklamowaniu
Haha ha to najlepszy produkt na rynku.Inne to badziewie! Nie muszę Biokapu reklamować!!!!!!!!!" :P :P Ooooooo i grafomankę tu mamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosomaniaczka zapalona
Widzę że dyskusja zeszła na ciekawy poziom... Co do porównania - nie ma co porównywać z henną, bo to zupełnie innym produkt i zgadzam się, że jeśli ktoś chce mieć 100% naturalne farbowanie, to powinien jej użyć. Wiadomo jednak,że henna ma swoje wady i jeśli komuś zależy na farbowaniu farbą, ale zdrowszą niż drogeryjne, to powinien sięgnąć po apteczną. Co do porównań z innymi produktami z kategorii farb aptecznych - color&soin ma w składzie PPD i oleaminę PEG, Hair Wonder ma rezorcynę. Biokap Delicato nie posiada w składzie żadnej z tych substancji więc chyba porównanie nie wypada tak źle jak niektórzy twierdzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farbuje od lat
zgadzam się z przedmówczynią. henna i biokap to dwa różne produkty i ja przekonałam się na własnej głowie, że henna mi w zupełności nie odpowiada. być może dbałam w niewłaściwy sposób o włosy po hennie, źle je przygotowałam, ale ja po prostu po ten specyfik już nie sięgnę. a sięgam po biokap bo sama jestem alergiczką i robię to z ostrożności też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrgaret
Hej. Używał ktoś BIOKAP Nutricolor Delicato Krem do rozjaśniania włosów albo innej farby z bikapu do zrobienia ombre?? od dawna chciałabym sobie zrobić ombre ale nie chciałabym sobie niszczeć włosów rozjaśniaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! przez kilka lat farbowalam wlosy na ciemny kolor. za ktoryms z kolei razem dostalam strasznego uczulenia ( piekla mnie skora, dostalam wysypki, spuchla mi twarz, mialam problemy z oddychaniem, malo co widzialam) i wyladowalam w szpitalu. zaraz po tym udalam sie do alergologa, ktory po przeprowadzeniu badan stwierdzil,ze jestem uczulona na parafenylenodiamine. tym samym musialam zrezygnowac z ciemnych farb i od dwoch lat jestem blondynka. jak wiadomo kobiety maja to do siebie,ze lubia sie od czasu do czasu zmieniac. postanowilam tym samym zmienic kolor wlosow na taki o 2 tony ciemniejszy. alergolog poradzila mi,aby wyprobowala farbe apteczna biokap. tak wiec udalam sie do apteki i kupilam. zachecilo mnie tym bardziej to,ze na wielkiej makiecie reklamowej tegoz to produktu widniala mocno rzucajaca sie w oczy informacja, iz nie posiada on w skladzie owej parafenylenodiaminy. wrocilam do domu i nauczona wlasnym nieszczesciem zrobilam na nadgarstku probe uczuleniowa. rano obudzilam sie ze spuchnieta reka, konkretnym zaczerwienieniem oraz wysypka. zdziwilam sie bardzo,bo przeszlam wiele testow i podobno uczulona jestem tylko na parafenylenodiamine. wzielam wiec pudelko do reki i skrupulatnie zaczelam studiowac tekst wystukany maczkiem na opakowaniu. okazalo sie,ze fenylenodiamina wchodzi w sklad biokapu. zaznaczam,ze nie parafenylenodiamina, a fenylenodiamina, ktora jest pochodna tej pierwszej. gdybym nie zrobila proby uczuleniowej i w pelni zaufala producentowi i reklamie,prawdopodobnie lezalabym teraz w szpitalu. takze przestrzegam: czytajcie wszystko dokladnie, bez wyjatku i przede wszystkim robcie wczesniej proby farby na malym fragmencie skory. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmieniam nicki
Zawsze mowilam ze biokap to syf :P ,ale pseudoeko-nawiedzonym nie wytlumaczysz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie Biokap to niestety opcja przereklamowana, niby nie zawierają czegos tam, a w składzie i tak jest (chyba chodzi o amoniak). Ja osobiście polecam color&soin. w składzie jest to co pisza, że jest, nie ściemniają, do tego nie uczula i jest dobre dla babeczek w ciąży i karmiących :D (moja siotra stosowała jak była w ciazy i zero problemu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem uczulona na ppd mam dużo siwych włosów znalazłam w necie farbę BIOKAP DELIKATO można ją kupić tylko w wybranych aptekach cena 46zł naprawdę warto duży wybór kolorów pokrywa siwe włosy a na krótkie wystarczy na 2x a najważniejsze!!!!!!!!!!!!!!!! żadnego uczulenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z DALEKA OD TEJ FARBY
Jestem po farbowaniu Biokapem i chce mi się płakać. Wtopa na całej linii. Po pierwsze, skóra paliła jak po żadnej innej farbie, ledwo można to wytrzymać. Po drugie kompletnie nie złapało siwych włosów, mam teraz zniszczone, wypłowiałe siano. LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ NA TO NABIERAĆ - JEDNO WIELKIE OSZUSTWO - NA DODATEK SZKODLIWE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna3456
tak mi ta farba zniszczyla moje wlosy ze to jakis koszmar trzymalam tylko 7min kolo 8.03 widizalm jak w ciagu paru min zmienil sie kolor na ciemny zmylam jak to mozliwe ze w ciagu 7 min kolor sie zrobil ciemny blond!!! przeciez napisane jest jasny blond trzymac 40 min mam kolor piekny farbuje 111 garnier nutrisy tylko odrosty chcialam przyciemnic nigdy w zyciu tego syfu nie kupie i powoli mam nadizeje ze sie to splucze mimo to wlosy sa suche strasnzie jakby tam 9% utleniacz bym masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna3456
sorki za błedy mam jakis problem z klawiatura na serio farba ta jest okropna mam strasznie suche wlosy boje sie tylko zeby sie guma nie zrobiła bo to bedize tylko moja wina Pani w aptece powiedizala ze londą farbuje i zebym ostroznie z ta farba sie obchodzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tycjanowa
Słuchajcie malowałam dwa tygodnie temu biokapem włoski, mam kręcone gęste ciemny blond z domieszką rudości... zależnie od pory roku. Długo się zastanawiałam... chciałam malować henną...ale w końcu kupiłam za 40 zł BIOKAP Tycjanowska czerwień... jestem alergiczką... nie uczuliło mnie nic, chociaż smród był ziołowy jak nic :) byłam przerażona czerwienią, jej intensywnością... ale po trzecim myciu kolor znormalniał:) jestem mega zadowolona, nie zależy mi na trwałości, bo ciut się zmyło, ale włosy sa nawilżone, nie wypadają, kolor jest cudowny! Polecam, nie bójcie się BIOKAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaMotylek
BIOKAP wpadł mi ręce przypadkiem zupełnie, bo szukałam farby która nie zmasakruje mi włosów, które niestety muszę farbować ze względu na mysi odcień i już powoli zaczynają mieć dość. BIOKAP polubiły :) pachnie dość intensywnie, ale nie jest to sztuczny zapach chemii, a włosy dobrze na nią reagują. Nie zauważyłam też żadnej alergii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o farby do włosów najlepsze są farby fryzjerskie a z nich polecam farby firmy ITELY AQUARELY obniżona zawartość amoniaku tylko 0,4% w 100% kryje siwe włosy już ponad 100 kolorów http://uradka.pl/334/1/farba-do-wlosow/ Kolory wychodzą świetne a połysk oszałamiający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiula989
stosuje biokap od dluzszego czasu i moge polecic. wygladaja bardzo dobrze i sa zdrowe, a o to chodzi. fajne sa tez odzywki i szampon przeciwko wypadaniu wlosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MuchaPluszowa
Ja używam biokap delicato. Jest delikatniejszy niz inne produkty od nich a ja mam bardzo wrazliwa skore. Jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy biokap delicato w ogóle łapie kolor, skoro taki delikatny? Zdarzało się że niektóre farby apteczne mi nie działały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam biokap po lekturze waszych odpowiedzi i nie żałuję. Mam biokap delicato 8.64 taki rudy. Świetny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak z farbami blond? Dobrze łapią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
farby biokap bardzo dobrze pokrywają i świetnie się przyjmują, u mnie nie widać żadnych siwych włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patty100
Ja dołączam do grona niezadowolonych. Farba bardzo nietrwała, kolor szybko płowieje i sporo chemicznych dodatków jak na wyrób "prawie" naturalny. No i cena.. Odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Farba świetna, dobrze pokrywa odrosty, włosy po malowaniu są odżywione. Ładnie pachnie co też jest dużym plusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej jestem na tak, po użyciu biokapu delicato z serii zielonej moje włosy odżyły, a farba pokryła wszystkie odrosty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×