Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
karolinaa85

Jestem sprzątaczką

Polecane posty

Gość kampena
Co do szukania sprzątaczki - prawda, że dużą część tych pań nie podchodzi rzetelnie do swojej pracy, oczywiście nie wszystkie - my zazwyczaj mieliśmy pecha. Problemem jest też dostępność. Teraz zamawiamy z pozamiatane.pl sprzątaczki, udaje się nawet czasami dogadać na sprzątanie na weekendzie, bo na tygodniu to sami wiecie. I tutaj przynajmniej jak na razie te usługi są realizowane na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madajek
Ok, rozliczanie jest czasowe - ale to masz jakąś gwarancję, że w danym czasie wykona takie i takie prace? Bo pewnie są i takie sprzątaczki co jedno pomieszczenie by sprzątały cały dzień, a ty im płać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuje za granica, na jedno wielkie przedszkole polaczone ze zlobkiem, gdzie wymagana jest mega dokladnosc i wyczyszczenie kazdego drobiazgu, swinie zostawiaja po sobie mega chlew, bo przeciez potem przyjde ja i posprzatam, codziennie przebywa tam ok 100 osob lacznie, nie mowiac o rodzicach odbierajacych dzieciaki i ja mam na to 3h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bresia
Gwarancję masz taką, że im zależy na jakościowym wykonaniu usługi, bo dopiero wtedy mogą liczyć na kolejne zlecenia od Ciebie - logiczne, prawda? Odwalą kaszanę to ich nie zamówisz - sprzątanie my być opłacalne zarówno dla Ciebie jak i dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość
też jestem 24 letnią sprzątaczką od trzech lat i jak samo sprzątanie uwielbiam (czuję, że robię coś fajnego zastając syf a zostawiając pięknie wypucowany pokój) tak mam żal to Niemców, że uważają się za kogoś lepszego, nie potrafiąc użyć szczotki do kibla. Nawet jeśli zostawiają w kiblu swoje odchody specjalnie to uważam to za haniebne chociażby względem osoby, która mieszka z nimi, totalny brak szacunku nawet do partnera. Już nie wspominając o tym, że nie wiem jak to robią, ale ich fekalia są wszędzie na deskach od kibla a czasem i na ścianach. A te wypachnione PRADĄ babeczki rzucają swoje obrobione striny na łóżko. Wtedy pięknie robię pokój, ścielę łóżka jak najpiękniej potrafię, zapalam światełka i kładę striny brudną stroną na wierzchu, żeby każdy kto wejdzie do apartamentu mógł je zauważyć :) spokojnie nikt się nie skarży, sama wstydziłabym się poskarżyć. Bardzo fajna praca, czas szybko leci, zarabiasz pieniądze, masz fitness za darmo, ale niestety nie wdzięczna. Uważam natomiast, że nie ma się czego wstydzić, ja się nie wstydzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mambik
Można zarobić, tylko nie jest łatwo o zlecenia. Teraz pracuję dla pozamiatane.pl - lepsze stawki mają i faktycznie bardzo dużo pracy, ciągle jakieś propozycje - co kto lubi, mnie ta praca odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukacie pracy w dobrym zakładzie to może spróbujcie w firmie Dussmann. Tam są dobre zarobki, oferują szkolenia oraz strój pracowniczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sprzątam w banku i kocham tą pracę,nie przejmuję się tym co inni o mnie myślą.Robię swoje i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia n
Mam 28 lat i jestem sprzątaczką ale tylko tym mogę być gdyż dostaje alimenty na siebie i 2 dieci a nie chce żeby mąż mo je obniżył. Nigdy nie miałam ambicji. Pochodzę z patologii i takie życie tylko znam. Odpowiada mi to. Czuje się dobrze w tej pracy tak jakbym się dla niej urodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzątaczka to nikt, można ją nawet zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam taką samą sytuacje. Podjęłam się tej pracy by nie stracić alimentów. Źle nie zarabiam jednak nie czuje się bym była dla niej stworzona. Praca jak każda inna. Ja tez trzeba szanowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soskarcher
Firma S.O.S Karcher oferuje usługi czyszczenia,prania wykładziny ,dywanów oraz prania tapicerki na terenie poznania,Swarzędza jak i okolic .Oraz kompleksowe czyszczenie biur i mieszkań.Pozdrawiamy wszystkie panie sprzątaczki jak i panów od utrzymania porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co dalej sprzątasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadetta

Chce Wam przedstawić moja sytuację i prosić o radę i opinię. 

Pracuje u pewnej rodziny od 12 lat.Trzy razy w tygodniu za wynagrodzenie około 2000 zł. Przedstawię co robię, otóż :

 PRANIE, PRASOWANIE,               ZMYWANIE NACZYŃ, UKŁADANIE NACZYŃ, MYCIE LODÓWKI, CZYSZCZENIE PIEKARNIKA, PORZĄDKI W SZAFKACH, PORZĄDKI W SPIŻARNI, SCIELENIE 5 ŁÓŻEK, ZMIANA POSCIELI, PRANIE TAPICERKI Z KANAPY, CZYSZCZENIE KOMINKA, SEGREGACJA ODZIEŻY I ROZKŁADANIE W GARDEROBACH 6 OSÓB, PORZĄDKI W TRZECH POKOJACH 4 DZIECI W WIEKU OD 6 DO 12 LAT ( ZABAWKI, KSIĄŻKI, GRY ITP), PAKOWANIE I  WYNOSZENIE ODZIEŻY NA STRYCH (SCHODY SUFITOWE), ZNOSZENIE W/W ŻE STRYCHU, ŚREDNIO 2/3 RAZY W ROKU SPRZĄTANIE GARAŻU, ODKUZANIE I ZMYWANIE PODŁÓG 250m2,KOMPLEKSOWE MYCIE 3 ŁAZIENEK, 3 NATRYSKI, WANNA, 3 MUSZLE, + BIDET + UMYWALKI, WYCIERANIE KURZU, PODLEWANIE KWIATÓW, ODPLAMIANIE, CZYSZCZENIE LUSTER, LAMP I GRZEJNIKÓW,WYNOSZENIE ŚMIECI I TP... A, JESZCZE 22 DUŻYCH OKIEN W TYM 4 DACHOWE. 

JAK SĄDZICIE CZY 2000 TYSIĄCE ZL TO ODPOWIEDNIE WYNAGRODZENIE? 

POZDRAWIAM

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzatacz

ja sprzatam za 1600 zł w szkole  sprzątam 4  a 4 siedzę  godziny

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.01.2017 o 15:47, Gość gość napisał:

Sprzątaczka to nikt, można ją nawet zabić.

ty jesteś nikim obrazasz sprzataczki. Nikt to jest ten co nik nie robi ja kocham te prace i nie obrazaj jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×