Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amitka

3 miesięczne niemowlę...

Polecane posty

Gość amitka

Moja mała czasem się dziwnie napina, słabo trzyma główkę, czasami zaciska rączki w piąstki - byłam z nią u neurologa, ale ten powiedział mi, że w tym wieku wszystko jest jeszcze możliwe. Czy tak rzeczywiście jest? Jakie macie doświadczenia ze swoimi dziećmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amitka
podzielicie sie wiedzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia kalinki
Moja corcia tak miala.Bylysmy u lekarza neurologa i okazao sie ze ma' wzmozone napiecie miesniowe" i do tego ma " krecz szyji lewostrony".Dostalysmy skirowanie na rehabilitacje.Dostala 20 masazy i 20 cwiczen.Potem kontrol, lekarz mowi ze jest poprawa ale jeszcze ma problemy z szyjka.Ide w poniedzialek zarejestrowac dziecko do lekarza i poprosze o skierowanie na dalsza rehabilitacje. Moze u ciebie to nic powaznego.Corcia ma teraz 6,5 miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amitka
moja też ma kręcz. z tym już walczymy, na razie sami - a możesz mi podpowiedzieć, jak ćwiczysz z córeczką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amitka
proszę, wypowie sie ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia kalinki
Jesli chodzi o glowke to staram sie zeby trzymala ja prosto.Jak spi podkladam jej poduszke pod glowke zeby sie nie obracala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonaaaa88
hej to ja z topiku o wzmożonym napięciu mięśniowym... tak jak pisałam tam jakie sa objawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja..........
amitka-mój synek ma 3,5miesiąca,kilka tygodni temu przeczytałam gdzies w necie o WNM, bo wczesniej nic na tem temat nie slyszalam, kilka objawów pasowało do zachowania mojego maluszka;jak sie Go ciągnie za rączki przy leżeniu na pleckach to wcale nie podnosi główki,bardzo sie napina kiedy sie chce Go ponosic na rękach,zaciska też wtedy piąstki, woli noszenie w pionie(tu myslalam ze poprostu jest ciekawski swiata i nie podoba sie mu na leżąco!),ale wtedy też sie wygina i bardzo mocno naciska ciałkiem na mnie,niedawno pojawiły sie też problemy przy ubieraniu ciężko załozyc mu rękawki:(a do tego doszły problemy przy karmieniu butelką-krzyczy,płacze,pręży sie dopiero jak sie wymęczy to pije w spokoju:(dlatego pojechalismy do naszej pediatry,ktora potwierdziła moje obawy że Mały moze miec WNM,we wtorek mamy juz wizyte w poradni rehabilitacyjnej i mam nadzieje ze bedzie dobrze:)ale jestem zła na moją pediatre bo bylismy u niej 2 tyg.temu na szczepieniach i nic nie zauwazyła:(:(:(ale tak poza tym synek jest zdrowym i bardzo komunikatywnym dzieckiem,często sie smieje ,chwyta zabawki i wciska wszystko do buzki,bawi sie rączkami więc mam nadzieje ze nie jest tak zle:) życze zdrowka Waszym dzieciaczkom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×