Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Gość do corusia
przeciesz cie nie osadzilam tak samo jak nie napisalam zem krysztalowa a wskazalam zaklamanie w tej waszej cudowtworczej wierze - milosierdzie dobro itp a piszesz o zgrzytaniu zebami przez tych co nie wierza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corusia
oczywiscie,ze beda zgrzytac,chyba sie nie boisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=JfiRsFhvhaw&feature=related Twoje życie jest jak sinusoida- powiedział niedawno ktoś do mnie.Faktycznie życie rzucało mi już tyle kłód pod nogi,że inny pewnie już dawno by się poddał. Lecz gdy nauczymy się nie poddawać losowi,każdą następną kłodę można przeskakiwać z uśmiechem.Tą myślą żyje od dawna.Mało ludzi wie,że skupiamy w swym umyśle energię i możemy ją skupić na tym czego nie chcemy- biadoląc, a możemy skupić na tym czego pragniemy z czystego serca -szczęściu.Mówi o tym także film Sekret. Lecz do tego potrzebne jest także wybaczenie.Nie wierzący mówią na to afirmacje, wierzący modlitwa. Moją najmocniejszą modlitwą jest Ojcze nasz,są tam zawarte słowa ,,i odpuść nam nasze winy jako i my odpuszczamy naszym winowajcom..." Czyż wybaczając nie śpi się spokojniej? Innym słowy idąc głosem swej intuicji możemy posiąść moc,która pozwoli zapanować nad swym losem i nawet gdy nie kocha Cię dziś ktoś komu zaufałaś,swą czystością przyciągniesz kogoś kto pokocha Cię jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze dla ciebie
:):) to pozytywna energia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze dla ciebie
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypominasz mi kogoś
kto tez dawał na pewnym topiku uśmiech zbłąkanym duszom. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boze spraw
By Jarek Mnie pokochał bardzo bardzo Kocham go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia34...
Mi zabrał Bog meza,tate, kuzyna w wieku 17 lat! byli jeszcze tacy młodzi!2 cudowne babcie,dziadka! po on ich potrzebował!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=9E41xWp3Tsg&feature=fvw Wszystko co dzieje się w naszym życiu służy poznawaniu nas samych naszych uczuć i emocji.To cudownie,że ich kochasz lecz pamiętaj,że od żalu ludzie chorują.Nie smuć się każdy z nas umrze a śmierć bliskich wyobraź sobie tak .Stoisz na brzegu morza widzisz odpływający statek,na nim Twoi bliscy, machają do Ciebie ,uśmiechają się, po jakimś czasie statek znika, Ty już wiesz że za jakiś czas wejdziesz na pokład i spotkasz się z nimi, ale teraz masz zadanie, zapanować nad swoimi emocjami i być znowu szczęśliwa. Im już nie pomożesz,możesz tylko sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia34...
Tak fajnie sie to pisze ,gorzej jest y Tym zzc to niejest takie proste! Wciaz te pytanie dlaczego??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuore_
jak kogoś nie dotyczy to fajnie się pisze i daje dobre rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuore_
Kasia Bóg nikogo nie zabiera. Śmierc jest częscią zycia, umieramy codziennie i jedyne co pewne to śmierć.Nic o niej nie wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia34...
i w tym cały sens!Ale daje rade mam corke dlaniej sie trzymam,ale ile jeszcze zdołam wytrzymac niewiem!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia34...
Tez to wiem ,ale dlaczego zabiera młodzch ludzi po co mu tam potrzebni?Bog jest miłoscia i cierpieniem zarazem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuore_
Kasia ludzie od zawsze umierali w róznym wieku.Umierają nawet małe dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranoc krzyzyku
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W innych religiach,filozofiach ludzie wierzą,że rodzimy się wielokrotnie, nazywają to reinkarnacja.Twierdzą,ze jeśli zrobiliśmy w poprzednim lub obecnym życiu coś nie tak, to mamy zła karmę i dlatego dziś cierpimy.Może prawda jest gdzieś po środku? Niezależnie jak na to popatrzeć należy pogodzić się z losem,niestety dopiero gdy sami cierpimy zaczynamy rozumieć cierpienia innych.Pomyśl jak strasznie byś się dziś czuła gdybyś mieszkała w jakimś biednym państwie w Afryce, gdzie ludzie codziennie budzą się marząc o jedzeniu,którego nie ma i po jakimś czasie umierają. Weż się w garść!Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×