Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Gość pomodl sie w mojej intencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modlitwa. Jestem Synem Boga, całkowitym, uzdrowionym i doskonałym, jaśniejącym w odzwierciedleniu Jego Miłości.We mnie uświęcone jest Jego stworzenie i zagwarantowane życie wieczne.We mnie miłość jest uczyniona doskonałą, lęk niemożliwy, a radość ustanowiona bez przeciwientwa.Ja jestem świętym domem Samego Boga.Ja jestem Niebem, gdzie zamieszkuje Jego Miłość.Ja jestem Jego świętą Bezgrzesznością, albowiem w mojej czystości spoczywa Jego własna. Amen. http://www.youtube.com/watch?v=5fJswVdsVrU&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc krzyzyku
:) udanego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli ktoś jest inteligentniejszy ode mnie nie musi się mnie obawiać. :-) Zaufanie jest najwyższym rodzajem inteligencji. Dlaczego ludzie nie ufają innym? Ponieważ nie ufają swojej inteligencji. Boją się, obawiają się, że zostaną oszukani. Boją się; dlatego wątpią. Wątpliwość wynika ze strachu. Wątpliwość wynika z niepewnościco do własnej inteligencji. Nie jesteś przekonany, że umiesz ufać ani że chciałbyś ufać. Zaufanie wymaga ogromnej inteligencji, odwagi, uczciwości. Wymaga wielkiego serca , aby mogło w nim zamieszkać. Jeśli nie masz wystarczająco dużo inteligencji, bronisz się przez wzbudzanie w sobie wątpliwości. Jeśli dysponujesz inteligencją, jesteś gotów udać się w nieznane, ponieważ wiesz, że nawet gdyby cały znany ci świat zniknął, będziesz w stanie poradzić sobie w nieznanym. Będziesz w stanie w nim się zadomowić. Ufasz swojej inteligencji. Wątpienie ciągle ma się na baczności; inteligencja jest otwarta, ponieważ wie, że cokolwiek się stanie, będzie w stanie przyjąć wyzwanie, odpowiednio zareagować. Przeciętny umysł nie ufa sobie. Wiedza jest przeciętna. Istnienie w stanie niewiedzy to inteligencja, to przejaw czujności - i niczego nie gromadzi. Każdy przemijający moment, znika, nie zostawia za sobą śladu, żadnego egzystencjalnego śladu. Człowiek wychodzi z niego ponownie czysty, ponownie niewinny, znów taki jak dziecko . Nie próbuj zrozumieć życia. Żyj! Nie próbuj zrozumieć miłości. Wniknij w nią. Wtedy będziesz wiedział - a wiedza ta będzie wynikać z twojego doświadczania. Ona nigdy nie zniszczy tajemnicy, która głosi: im więcej wiesz, tym więcej pozostaje do poznania. Życie nie jest zadaniem. Traktowanie go jak zadania jest błędem. Ono jest tajemnicą, którą trzeba przeżyć, kochać, doświadczać. Umysł wiecznie poszukujący wyjaśnień to umysł, który się boi - z powodu ogromnego strachu chce, aby wszystko było łatwe do zrozumienia. Nie potrafią zagłębić się w nic, co niewyjaśnione. Dzięki wyjaśnieniom czuje, że terytorium jest znajome; zna topografię, umie poruszać się z mapą, z przewodnikiem, z harmonogramem. Ale nie jest gotów poruszać się po terenie nieznanym, niezbadanym, bez mapy, bez przewodnika. Tymczasem życiejest, jakie jest, i nie można stworzyć jego mapy, bo ciągle się zmienia. Każdy kolejny moment dzieje się teraz. Nie ma nic starego pod Słońcem, wierz mi: wszystko jest nowe. OSHO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nastepnego
"Bądź niczym bijące źródło, nie zaś jak staw, w którym zawsze stoi ta sama woda."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po albańsku - Te dua po angielsku - I love you po arabsku - Ohiboka po bułgarsku - Obiczam te po chińsku - Wo ai ni po czesku - Miluji te po duńsku - Jeg elsker dig w esperanto - Mi amas vin po estońsku - Mina armastan sind po filipińsku - Mahal ka ta po fińsku - Minä rakastan sinua po francusku - Je t´aime po grecku - S´agapo po hiszpańsku - Te quiero po holendersku - Ik houd van jou po islandzku - Eg elska thig po irlandzku - Taim i' ngra leat po japońsku - Watakushi wa anata o aishinasu po łacinie - Te amo lub Vos amo po niemiecku - Ich liebe dich po portugalsku - Te amo po rosyjsku - Ja ljublju tiebja po rumuńsku - Te jubesc po serbsku - Volim te w suahili - Nakupenda wewe po szwedzku - Jag älskar dig po turecku - Seni seviyorum po węgiersku - Szeretlek po włosku - Ti amo Te quiero mi amor http://www.youtube.com/watch?v=DvWvmauN8U8&feature=PlayList&p=71AB556794FA0887&playnext=1&playnext_from=PL&index=78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Cytaty Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym. Jan Paweł II Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku. Antoine de Saint-Exupéry Kto prawdziwie kocha, ten nie troszczy się o nagrodę za swą miłość, lecz tylko o to, by kochać coraz lepiej. Zbigniew Trzaskowski W chwili, gdy poczujesz w sercu miłość i doświadczysz jej głębi, odkryjesz, że dla ciebie świat nie jest już taki sam, jaki był do tej pory. Jiddu Krishnamurti Miłość jest męką, brak miłości śmiercią. Marie von Ebner-Eschenbach Cokolwiek jest zrobione w miłości, zawsze przekracza ramy dobra i zła. Friedrich Nietzsche Miłość przekształca duszę na podobieństwo osoby ukochanej. Enrich Segal Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność. Thomas Merton Miłość: rzeczywistość w krainie fantazji. Charles Maurice Im większy człowiek, tym głebsza jego miłość. Leonardo Da Vinci Miłość równa się poświęceniu i zatraceniu sobie. Tadeusz Dołęga-Mostowicz Miłość wszystko zwycięża i my ulegamy miłości. Wergiliusz Niedojrzała miłość mówi: Kocham cię, ponieważ cię potrzebuję. Dojrzała miłość mówi: Potrzebuję cię, ponieważ cię kocham. Erich Fromm Gdy zapraszamy Przyzwyczajenie, Miłość wychodzi. Quoist Michel Jedynie dwie rzeczy czynią nas szczęśliwymi: wiara i miłość. Charles Nodier Miłość - dwie dusze w jednym zjednoczonym ciele, A przyjaźń - jedna dusz w dwóch ciałach ... Zaiste!. Tadeusz Kotarbiński Miłość jest egoizmem we dwoje. Germaine de Stael-Holstein Miłość to dwie samotności, które spotykają się i wspierają. Rainer Maria Rilke Miłość jest kombinacją podziwu, szacunku i namiętności. William Wharton Kawa musi być gorąca jak piekło, czarna jak diabeł, czysta jak anioł, słodka jak miłość. Charles Maurice de Talleyrand-Perigord Kluczem do ludzkich serc nie jest nigdy nasza mądrość, lecz miłość. Bezzel Perman Miłość ci wszystko wybaczy. Julian Tuwim Miłość, na oko łagodna, w istocie bywa jak pantera głodna! I chociaż ślepa, drogi przyjacielu, najkrótszą drogą podąża do celu. William Shakespeare Tylko tam, gdzie jest rozmyślanie, może być zrozumienie. Tylko tam, gdzie jest zrozumienie - jest miłość. Margolius Hans Szczęście w życiu nie polega na tym, żeby być kochanym. Największym szczęściem jest kochać. Sigrid Undset Nieszczęśliwie zakochany jest jak przedsiębiorca, który wciąż dopłaca do deficytowej imprezy, żeby nie stracić tego, co już zapłacił. Hugo Dionizy Steinhaus Kłótnie kochanków umacniają ich miłość. Terencjusz Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głebi serca. Sposobem na kochanie czegokolwiek jest wyobrażenie sobie, że moglibyśmy to utracić. Każda miłość trwa tak długo, na ile zasługuje. Mężczyzna rozpoczyna życie rozpustą, przechodzi przez miłość i kończy małżeństwem, kobieta odwrotnie. Miłość - to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń - to jedna dusza w dwóch ciałach. A gdy miłość łączy się z przyjaźnią, powstaje wówczas jedność podwójna i zupełna. Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie. Tylko ten, kto kocha, widzi, co jest prawdziwe w człowieku. Aby znaleźć miłość nie pukaj do każdych drzwi. Gdy przyjdzie Twoja godzina sama wejdzie do twojego domu, życia, serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-) Adam Asnyk - "Między nami nic nie było" Między nami nic nie było! Żadnych zwierzeń, wyznań żadnych. Nic nas z sobą nie łączyło -- Prócz wiosennych marzeń zdradnych; Prócz tych woni, barw i blasków Unoszących się w przestrzeni, Prócz szumiących śpiewem lasków I tej świeżej łąk zieleni! Prócz tych kaskad i potoków Zraszających każdy parów, Prócz girlandy tęcz, obłoków, Prócz natury słodkich czarów; Prócz tych wspólnych, jasnych zdrojów, Z których serce zachwyt piło, Prócz pierwiosnków i powojów, Między nami nic nie było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×