Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Gość CHASSE
O Jedrek! :) wybacz prosze ale wiele razy czułam sie tu traktowana przez Ciebie jak powietrze... urazy Boże broń!!! nie chowam! sygnalizuje tylko Tobie towarzyszu;) miły uwage mam nadzieje subtelna- taki szczegóły traktowania bliżniego inni .... również widza obserwuja... koduja.... i wyciagaja wnioski... dobroci samej Tobie życze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz chasse ;-) lecz chyba się zapatrzyłem w Tą swoją znalezioną połówkę, czasami tak przyświeca:-), że nikogo nie widzę.🌻 Ale mam do Ciebie pytanie...;-) Wg teorii książki, filmu Sekret przyciągamy taką samą osobę jaką sami w danej chwili jesteśmy:-) Biorąc pod uwagę,że ja naprawdę znam siebie doskonale;-) przyciągnąłem naaaaaaapraaaaaaaaaaaawdę, łaaaaaaaaaadne:-) zióóóóóóóółko:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chasse dziękuję Ci bardzo....dużo dla mnie znaczą Twoje słowa🌻 odezwę się później,w tej chwili jestem w pracy...nie mam czasu...pozdrawiam cieplutko🌻 p.s. CHASSE proszę co o tym myslisz(jestem kobietą ale to jest moje zdanie...nie schlebiając sobie oczywiście).... "Kobieta,która ma do zaoferowania męźczyznie jedynie wygląd zewnetrzny,jest jak ksiązka składająca się z pięknej okładki i nie zapisanych kartek" Andrzej dziękuję za okreslenie...pomodlę się wieczorem o światlo Ducha Św.dla Ciebie:) http://www.youtube.com/watch?v=NfINJqdiqE0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
Pozwól prosze że posłużę sie podobnie jak Ty metafora... :) A pamietasz czasy kiedy wszystko na kartki było? rarytas- słodkość pt "wyrób czekolado podobny" :) nie no nic do niego nie specjalnie nie miałam! opakowany- spoko! słodki- spoko! ALE!!! to ułuda przeciaż była! marna substytutka tego co smakosz prawdziwy odnajduje w czekoladzie prawdziwej choćby z najniższej półki! choćby ubogo opakowanej! autentyzm i nie poskromiona wola obnoszenia sie znim "mimo wszystko" jest mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :)http://www.youtube.com/watch?v=tfVt-xY54gM :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieś tam:-) masz rację żadna fotka nie odda tego piękna, które posiadasz.:-)👄🌻 18 grudnia są moje urodziny :-) skoro już Cię cudowna różyczko odnalazłem, mam nadzieję,że nie będę kolejny raz siedział sam przy stole.:-) Poprzednia kobieta z którą byłem była naprawdę bardzo ,,romantyczna" na moje imieniny szła do szwagra o tym samym imieniu.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz? gdy wsłuchuję się w swój umysł słyszę tylko dwa,słowa moje i Twoje,KOCHAM CIĘ,KOCHAM CIĘ, mieszają się, stały się jednością:-) hm...to Ty maczałaś w tym ten mały,paluszek?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
Wieczorek tuż tuż :) a za oknem to już... :( wzajemnie miłego pani gdzieś tam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
A mogę Cie nazywać Delfinia ? :) proszeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chasse oczywiście możesz do mnie mówić delfina...odezwę się póxniej ...dopiero wróciłam z pracy ,musze odetchnąć....do miłego👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×