Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Gość CHASSE
Co powiedzieć ? vel napisac... taka gaduła znatury a teraz słów brak. wklejać kolejne wymowne linki? nie tylko ja to tutaj czynie... kajać sie? wiekszość mojego żywota to poczucie winy że jestem... nie żale sie ani nie chwale bo i nie ma czym. Naiwności nasza bo imnie jej aż nadtto dotyka.Ciesze sie tym co mam. Wiecej nie jestem w stanie przeskoczyc. Albo nie mam juz na to siły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
Delfina choć smutnie to ładnie napisała to prawda Gniewuńku to niezwykle inteligentna wrażliwa i madra kobieta. Ciesze sie że i Ty to spostrzegłeś. Zauważyłam że i jej Twoje miłe wywody trafiaja do wyobrażni isercazarazem Sadzisz że we mnie jest jakas wrogość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany, cosik mi się zdaje, że narozrabiałem...Chassy przepraszam...proszę jeśli poczułaś się urażono - proszę wybacz!...nio plosię 🌼 na zgodę, a ten 🌼 na dobry nastrój...a ten 🌼 na twój uśmieszek...hmmm no uśmiechnij się dla swych marzonek...a prawda zapomniałem o obietnicy;)...hi, no każdy z nas ma swoje marzonka które na razie trzyma przy sobie...ale uśmiechaj się często ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
Dla czego Ty chłopaku piszesz wtedy co i ja??? :) daj spokój prosze zprzeprosinami! nie jestem obrażalska!!! ze mna można gadac o wszystkim a uwagi i konstruktywna krytyke przyjmuje w pokorze i tylko wyciagam wnioski do nauki niezwykle nurtujacego przedmiotu pt ZYCIE. usmiecham sie do Ciebie nieustannie :):):) do wszystkich sie usmiecham :):):) tylko siebie czasem bardzo nie lubie. No i co ? pśińco! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff, to mi ulga...ale to widzisz to jest jak ma się doświadczenie z osobami biorącymi wszystko do siebie...no nieważne...ale dziewczyno Ty powiedz co ci wpadło do głowy, pisać o tej "wrogości", hę? nie wiem ale w niczym co piszesz nie ma jej krzty...a raczej jest radość życia...czym zarażasz innych;)...ale na to mam nadzieję nie weźmiesz żadnej szczepionki;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff, to mi ulga...ale to widzisz to jest jak ma się doświadczenie z osobami biorącymi wszystko do siebie...no nieważne...ale dziewczyno Ty powiedz co ci wpadło do głowy, pisać o tej "wrogości", hę? nie wiem ale w niczym co piszesz nie ma jej krzty...a raczej jest radość życia...czym zarażasz innych;)...ale na to mam nadzieję nie weźmiesz żadnej szczepionki;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff, to mi ulga...ale to widzisz to jest jak ma się doświadczenie z osobami biorącymi wszystko do siebie...no nieważne...ale dziewczyno Ty powiedz co ci wpadło do głowy, pisać o tej "wrogości", hę? nie wiem ale w niczym co piszesz nie ma jej krzty...a raczej jest radość życia...czym zarażasz innych;)...ale na to mam nadzieję nie weźmiesz żadnej szczepionki;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff, to mi ulga...ale to widzisz to jest jak ma się doświadczenie z osobami biorącymi wszystko do siebie...no nieważne...ale dziewczyno Ty powiedz co ci wpadło do głowy, pisać o tej "wrogości", hę? nie wiem ale w niczym co piszesz nie ma jej krzty...a raczej jest radość życia...czym zarażasz innych;)...ale na to mam nadzieję nie weźmiesz żadnej szczepionki;) 🌼 a tak a propos chodziło mi też byś do siebie się śmiała...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
Wogóle nie wiem o co kaman! pisze wysyłam i nic !!! no trudno:( sie pożegnam zatem usmiechem:) i kwiatem🌻 ps Gniewko ! Ty wiesz co sie dzieje jak sie tak człowiek czesto uśmiecha... a w moim wieku.......... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff, to mi ulga...ale widzisz to jest tak jak ma się doświadczenie z osobami biorącymi niemal wszystko do siebie...no nieważne... ale dziewczyno Ty powiedz co ci wpadło do głowy, pisać o tej "wrogości", hę? nie wiem ale w niczym co piszesz nie ma jej krzty... a raczej przeciwnie - jest radość życia...czym zarażasz innych;)...ale na to mam nadzieję nie weźmiesz żadnej szczepionki;) 🌼 a propos chodziło mi też byś do siebie się śmiała...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany znów te kłopoty z wejściem do kafejki;)...dlatego proszę zrozumcie powtórki z rozrywki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
Wogóle nie wiem o co kaman! pisze wysyłam i nic !!! no trudno:( sie pożegnam zatem usmiechem:) i kwiatem🌻 ps Gniewko ! Ty wiesz co sie dzieje jak sie tak człowiek czesto uśmiecha... a w moim wieku.......... ;P ludzie jak mnie to wrrrrrrrr wróć odczekaj i wyślij jeszcze raz.... RYPLAY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakim wieku...jakim wieku?;)...już zapomniałaś:) człowiek ma tyle lat na ile się czuję...jak doda ci to otuchy to na pewno jesteś młodsza ode mnie nastolatko:) ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
jak to w jakim wieku?????? dwudziestym pierwszym ma sie rozumiec!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
w każdym wieku Gniewko w każdym! ;) mój w czaso przestrzeni sam sie pogubil:) tyś rycerz... nie e ! tys król!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chassuniu dzięki za milutkie słowa pod moim adresem....:) Gniewko wybacz,że pytam (sorki teraz ja sie zabawiłam w podglądacza) odniosłam wrażenie,że napisaleś ,że wrzuciłam cosik z dodtekstami dla JEDENPLUS JEDEN....(POPRAW MNIE JEŻELI SIĘ MYLĘ).....uchowaj mnie Boże.....wrzuciłam bo lubię to ....Was nie było ...więc wrzucałam co sluchałam:):):):) tak za swoją naiwnośc płacę...ale zawsze wiem w ktorym momencie się ocknąć...myślę ,że mi się udało:):):) -a teraz...... to jestem ja:) To-że czasami płaczę nie znaczy, że jestem słaba... To-że nie zawsze się uśmiecham nie znaczy, że nie jestem szczęśliwa... To- że często marzę nie znaczy, że nie patrzę realnie... To-że kocham za mocno nie znaczy, że można mnie ranić... To-że nienawidzę nie znaczy, że jestem zepsuta... To-że czasami milczę nie znaczy, że nie mam co powiedzieć... To-że czasami nie wiem co robić nie oznacza jeszcze, że nie wiem jak żyć... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×