Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Gość gdzies tam
👄👄👄jesteś słodka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzies tam
Życie jest zbyt krótkie by wstawać z poczuciem żalu. Więc kochaj ludzi, którzy traktują Cię właściwie, zapomnij o tych,którzy tego nie robią. Uwierz w to,że nic nie dzieje się bez powodu, jeżeli dostajesz szansę, bierz ją! Jeśli to zmieni Twoje życie, Pozwól na to! Nikt nie powiedział,że to łatwe, ale obiecano,że będzie warto. :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
..... "prawdy" ciąg dalszy....http://www.youtube.com/watch?v=-mRmgV0czVI ilekroć tego słucham dostaje gęsiej:) skórki. Oba te utwory( jak sie niektórym wyda ....)przypisujac sobie patetycznością trącą być może a ja utożsamiam sie ze słowami gdyż wymowność ich kolana moje ugiąć potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chasse chętnie poszłabym dzisiaj na urlop.....fotel mnie dzisiaj parzy......ale nic to urlopu nie ma trzeba pracować.......zaglądam co jakiś czas zyrknąc co dorzucisz.......ale wieczór dzisiaj będe miala wypelniony.....chociaż mam nadzieję ,że zaraz koleżanka pojedzie do miasta...więc się podelektuję tym co wrzuciłaś........a na Marginesie NIEMENA UWIELBIAM......DZIĘKI👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
Gniewko towrzyszu miły:) nadal sadzisz że mnie znasz??? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopełniło sie... Andrzeju mam nie odparte wrażenie ze pod płaszczem odwolywania sie ku milości Bożej i nieustannych deklaracji pt jestem synem BoZym .... tak na prawde szukasz połówki która zapewni Ci ful wypas zmysłowych doznan. zdaje sobie sprawe ze nie spodoba sie Tobie co napisalam i za to z góry BBBBB przepraszam ale tak własnie sadze a że płyniemy jedna BARKA osmieliłam sie n ataka opinie. to są słowa chasse skierowane do CIEBIE Andrzeju......podpisuję się pod nimi obiema rękami..(lewą rownież piszę:)wybacz ale ......również tak myślę:) CHASSE MAM NADZIEJĘ,ŻE NIE GNIEWASZ SIĘ NA MNIE .....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli zdołasz zachować spokój, chociażby wszyscy już go stracili, ciebie oskarżając; Jeżeli nadal masz nadzieję, chociażby wszyscy o tobie zwątpili, licząc się jednak z ich zastrzeżeniami; Jeżeli umiesz czekać bez zmęczenia, jeżeli na obelgi nie reagujesz obelgami, jeżeli nie odpłacasz za nienawiść nienawiścią, nie udając jednakże mędrca i świętego; Jeżeli marząc - nie ulegasz marzeniom; Jeżeli rozumując - rozumowania nie czynisz celem; Jeżeli umiesz przyjąć sukces i porażkę, traktując jednakowo oba te złudzenia; Jeżeli ścierpisz wypaczenie prawdy przez ciebie głoszonej, kiedy krętacze czynią z niej zasadzkę, by wydrwić naiwnych, albo zaakceptujesz ruinę tego co było treścią twego życia, kiedy pokornie zaczniesz odbudowę zużytymi już narzędziami; jeżeli potrafisz na jednej szali położyć wszystkie twe sukcesy i potrafisz zaryzykować, stawiając wszystko na jedną kartę, jeżeli potrafisz przegrać i zacząć wszystko od początku, bez słowa , nie żaląc się, że przegrałeś; Jeżeli umiesz zmusić serce, nerwy, siły, by nie zawiodły, choćbyś od dawna czuł ich wyczerpanie, byleby wytrwać , gdy poza wolą nic już nie mówi o wytrwaniu; Jeżeli umiesz rozmawiać z nieuczciwymi, nie tracąc uczciwości lub spacerować z królem w sposób naturalny; Jeżeli nie mogą cię zranić nieprzyjaciele ani serdeczni przyjaciele; Jeżeli cenisz wszystkich ludzi, nikogo nie przeceniając; Jeśli potrafisz spożytkować każdą minutę, nadając wartość każdej przemijającej chwili; twoja jest ziemia i wszystko, co na niej i - co najważniejsze - synu mój - będziesz CZŁOWIEKIEM.🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm Chassy wiesz trudno mi powiedzieć czy kogokolwiek znam...chyba tak naprawdę można kogoś poznać...tak w tym przyslowiu, iż "prawdziwego przyjaciela poznaje się w biedzie"...a tak znamy się tylko z widzenia...a cała reszta to wydaje się być naszym o nas wyobrażeniem, chwilą ulotną, a może złudzeniem - nie wiem;)... widzisz wczoraj "Gdzieś tam" tak łądnie napisała, choć kontekst tych słów był smutny, tj. "widzisz ja za swoją naiwność płacę"...jak bym czytał siebie...nie łapię się co prawda na czułości...ale naiwny potrafiłem ostatnio być i uwierz mi baardzo...nie chcę szukać "lekarstwa na me bolączki", bo sam muszę stanąć przeciwnościom losu i dać im odpór - wiem, wiem patetycznie brzmi...ale chcę to zrobić by nie nienawidzieć...i móc czuć miłość pełnią serca... na razie wiem jedno...scio me nihil scire...nie oceniam...a człowieka sądzę, iż można poznawać m.in. po czynach, gestach .... i w czasie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×