Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Wiesz powiem Ci tak....kto ma miekkie serce to ma...........znasz to zapewne........ "biednemu"zawsze wiatr w oczy....:) widzisz ja za swoją naiwność płacę .....łapię się na kilka czułych słówek....zawsze mi tego brakowało może dlatego....ale chwała Bogu,że on czuwa nade mną....i zawsze w czas się otrząsnę:) Chasse każdy ma swój krzyż....a kogo Pan Bóg kocha temu krzyże stawia....ja już się z tym pogodziłam i jest mi lżej:) a modlitwa jest moją siłę....zawsze to powtarzam i powtarzać będę....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
Coś o nas - człowiekach:) Człowiek jest wielki nie przez to co ma nie przez to kim jest lecz przez to czym dzieli sie z innymi. J.P.2 Czasami trzeba uśiąść obok i czyjąś dłóń potrzymać w swojej dłoni wtady nawet łzy beda smakować jak szczeście. W.B. Przyjaciel to ktoś przy kim można głośno myśleć. R.W.E. wiem że sporo tu patetyczności ale słowa te ktoś wcześniej głośno wypowiedział i zapisał a stało sie tak zanim ja sie urodziłam i poznałam je z autopsji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Jeśli z Twych oczu spływają łzy, To nie znaczy,że jesteś nieszczęśliwy, To nie znaczy ,że nie chcesz żyć, To znak,że Twoje serce bije... Nie ukrywaj łez, ponieważ to nie wstyd. Po to Pan Bóg dał żywe serce, By raz smutnym,raz radosnym być... I uwierz,że masz szczęście: Bo oddychasz Bo widzisz Bo czujesz Bo kochasz Bo tak cudownie jest żyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przed chwilką dostałam od przyjaciółki z Niemiec......i to sa piękne gesty i chwile.....ktoś o Tobie pamięta....szanuje Cię takim jakim jesteś..:) *****KOLOROWYCH SNÓW***** ♥♪♥♪♪♥♪♥♪♥♪♪♥♪♥♪♥♪♪♥♪♥ ♪♥* Cokolwiek czynisz - sercem czyń, ♪♥* gdzie serce płynie i Ty płyń, ♪♥* gdzie serce dąży - dążyć chciej ♪♥* a to co kochasz w sercu miej…: ***** DOBRANOC ***** http://www.youtube.com/watch?v=BDLxzDVYKgE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
Mój dobry Jezu idziemy już spac nic nam sie złego nie może stać. Mamy na obrone znak krzyża Świetego w imie Ojca i syna iducha Św Amen dobranoc 👄 🌻 [ cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już noc gwiaździsta nas okrywa i sen do łóżek namawia czym prędzej:) stąd marudzić nie będę długo;)...Chassy, "Gdzieś tam" - dziękuję...za te słowa wcześniej waszej...pomiędzy wami rozmówki...wybaczcie wiem to nieładnie tak wkradać się pomiędzy czyjąś dysputę...ale jak jedna z was powiedziałą o tej naiwności...no fakt, że rozumiem...ale zacytowaliście JPII...pozwolicie, że ja zacytuję słowa te... „Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, Zwyciężyć i spocząć na laurach to … klęska” ...JPI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MODLITWA BŁĄDZĄCEGO =========================== Zagubiona w życia biegu, Zatracona wśród krętych ścieżek, Nie wiedząc ,którą wybrać, Szukam Ciebie Pośród wszystkich godzin sączących się myśli Znów błądząca,trapiona milczącym krzykiem sumienia Szukam Ciebie Dokąd pójść? Co czynić? W co wierzyć? O co walczyć? A co tracić bez wstydu? Szukam Ciebie Dopomóż mi jedyna Nadziejo mojego krótkiego życia Pozwól znaleźć odpowiedź, Drogę,którą pójść Szukam Ciebie Po raz kolejny zagubiona, Myśląc o Tobie Wielkim i o mnie pyle marnym Szukam Ciebie Nie pozwól mi znów zbłądzić, Dodaj nadziei,którą tak bardzo tracę Gdyż ciągle Szukam Ciebie Boże. Gniewko to jest moja siła....dam radę.....a miło będzie jak będziesz razem z nami w naszej "paplaninie":)🌼 DOBRANOC WSZYSTKIM:):):)SZCZĘŚLIWEJ NOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocy!;) z marzeniami kojącemi w snach codzienne troski:) 🌼 kolorowych snów 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modlitwa poranna "Och Boże, udziel mi Łaski na ten dzień, kieruj moimi myślami i błogosław im. Kieruj moimi słowami i im też daj błogosławieństwo. Błogosław wszystko co myślę, mówię i robię Abym w tym dniu miała dar Łaski, który bierze się z Twej Obecności." WITAM WSZYSTKICH MILUTKO..🌻POZDRAWIAM CIEPLUTKO🌻 cudownego dnia życzę:):):) http://www.youtube.com/watch?v=fzaC9H7O7fw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzies tam
Chasse ale zaszalałas...odsłucham w domu...teraz jestem w pracy i nie mam możliwości......🌼:)buziaki coś na wesoło...... -Chodzi po sniegu w lesie zdenerwowany niedźwiedź i krzyczy....a po co piłem we wrześniu kawę....a po co piłem tą kawę.....:) do miłego......🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×