Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Gość HAKÓNA
Delfinko🌻 gdyby nasze życie było TAK proste jak wklejanie tych madrych ,serdecznych, tkliwych,miłych, ujmujacych,żewliwych,,rozśmieszających a zarazem budujących ,szczerych i chwilą dyktowanych linków to ja Cię soryyyyy ale była bym jedną z najszczęśliwszych istot na ziemi! ALEE prawdziwe życie weryfikuje nasze wirtualne swawole. Jestem optymistką we wszystkim dopatruję się pozytywów ale czasem błądzę. myślę pozytywnie. Jestem wdzięczna za wszystkie przejawy dobra które mi się przytrafiają. Gdy czegoś bardzo chcę jestem w stanie pokonać wiele przeszkód które pojawią się na mojej drodze. ALE! SORKI! nie jestem w stanie przemawiać do siebie w sposób niustannie pozytywny! :( a moje obawy nigdy nie znikają. Działam śmiało i myślę pozytywnie-- im bardziej jestem optymistyczna tym bardziej nie wiem czy potrzebna mi pewność siebie.. CARPE DIEM! i czuję sie......... nie ma ani jednej istoty ludzkiej która jest w stanie to wszystko ogarnąć....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hako jest :-) ad 12 lat idę pod górkę, kiedyś wypadł mi z kieszeni 1 000 000 zł, zrezygnowała ze mnie moja najbliższa rodzina,ale milion już oddałem a rodzinę mam nadzieję,że już niedługo będę miał nową:-) wiesz ? to tylko odrobina cierpliwości i wiary w modlitwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Materialny wymiar jest niczem w porównaniu z istotą życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam ludzi którzy przy znacznie mniejszych problemach, zaczęli zbierać puszki i pić alkohol lub skończyli w wariatkowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Należy uwierzyć w siebie!czytać książki, które pomaga wybrać w księgarni intuicja. jeśli są u kogoś problemy natury psychicznej wiem ,że dobra jest Wanda Prątnicka .adres w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz tesknie - smutam
dobranoc K:) zeby nie bylo, ze zapomnialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Czytam czytam czytam! dużo czytam! Jędrek soryy słabisz mnie z tą panią Prątnicką. Ideologia spoko! Ale na pranie mózgu u mnie chwalić Boga! za póżnooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
ŻENUUUAAA o MOU DIEU! ŻENUAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz hako ja kiedyś także tak myślałem i chodziłem do szarlatanów do szpitala bo myślałem,że oni leczą, dziś wolę zioła i Wandę Prątnicką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz tesknie - smutam
😠 nie dobranoc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz tesknie - smutam
nie mam ochoty na sen ani na Twoje pieszczoty😠 :D masz brudne palce i nie wiadomo ktora przede mna wczesniej calowales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz tesknie - smutam
dobrze, przyznaje sie, lubie, co nie znaczy, ze teraz i tu i wcale nie mowie, ze Tobie pozwole. to przeciez grzech!!!! a ja nie chce Cie kusic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×