Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Gość HAKÓNA
Dobrego dnia wszystkim🌻 Delfinko mam nadzieję że wiesz iż określenie żałosna i śmieszna nie dotyczyło nikogo innego tylko mnie. Przeprosiny dotyczyły innej kwestii ale to jak sadze odebrałaś odpowiednio. Powodzenia..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) 🌻Droga miła delfi czytam to wszystko i przecieram oczy z niedowierzania. Piszesz tutaj o jakiejś mojej dwulicowości,mogę tylko powiedzieć że dla przyjaciół jestem miodem, dla wrogów mogę się stać laską dynamitu, mam paru takich z którymi walczę na drodze prawnej,ale nie na stronie kafe.Ciebie delfi nigdy bym nie skrzywdził mam dla Ciebie najłagodniejsze z mych uczuć. Co ja Tobie takiego zrobiłem?Nadal podtrzymuję ,że w kimś się tu na tej stronie zakochałem.Przyznaję myślałem,że w Tobie, napisałem do Ciebie maila, by to w prosty sposób wyjaśnić,lecz do dziś nie otrzymałem odpowiedzi.Jest tu taki głupi zwyczaj,ze ludzie zamiast trzymać się swego nicka piszą miedzy wierszami na pomarańczowo,tak naprawdę myślałem cały czas piszę zTobą ale na dzień dzisiejszy nie mam pewności już do niczego.Pisałem już o tym.Pisałem jak mi z tym źle... Skoro nie odpisujesz na malla, stanąłem sobie w koncie ze swoim bolącym sercem i nikomu nie chcę przeszkadzać a tym bardziej komukolwiek narzucać.Dlatego bardzo Cię proszę wyjaśni jaką wyrządziłem Tobie przykrość i określ bardziej szczegółowo moją co masz na myśli pisząc dwulicowy.🌻?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego wszystkim🌻 Sory wpadłam na chwilkę...nie mam teraz czasu idę do pracy....narka Krzyżyku jesteś jak zwykle"słodki"...pa:) nie umiem sie obrażac i Ty o tym wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gdzies tam
Proszę odbierz @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm:-) myślałem o 6 tce odpowiadając kiedyś ,że mogę jej oddać tylko... cały wszechświat,niestety, była pomarańczowA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzeju mam do Ciebie........
Pytanie, jęlsi oczywiście możesz odpowiedziec na nie , będe wdzieczna. Czy ktoś telepatycznie moze zawładnąć naszym umysłem, czy jest to tylko wynik maszego myślenia.? Jeśli naszego to skąd odczucie zmuszania myślenia o kims w rożnych sytuacjach, takie nagłe, jesli rozumiesz mnie. Pozdrawiam. CZytaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telepatia u ludzi,którzy naprawdę się kochają istnieje:-) przeżyłem już coś takiego, kiedyś na początku tamtego związku,bywało,że w tym samym czasie wysyłaliśmy do siebie smsy, i były bardzo zbliżone treścią, Pamiętam nawet,że przez jakiś czas przynosiła nam ta miłość szczęście.:-) Przykładowo, był jakiś konkurs w radio, kto najpiękniej zadedykuje wiersz wraz z utworem swojej ukochanej osobie, otrzyma nagrodę,:-) były to obiady w restauracji, darmowe układanie włosów w salonie fryzjerskim i wiele innych,patrzyli w studio radiowym na mnie z niedowierzaniem,gdy codziennie odbierałem nagrody,tamta kobieta też napisała coś dla mnie i także odebrała nagrodę,Niestety w jej sercu szybko to uczucie zaczęło przygasać,a wiesz jak to jest gdy tylko jedna osoba dorzuca drewna do ognia... Jednakże ja nie oczekuje tutaj komentarzy osób postronnych lecz wyjaśnień na moje pytanie od del. Za co jej z całego serca dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak nie miałam
ale ciekawe to:) smsa nie raz mi się zdarzyło wyslać w tym samym czasie ale to przypadek jest:) tylko Ty sobie tłumaczysz inaczej. Z nagrodami naprawde super, ze ci sie udalo! a co wygrała ta kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracając do mojej byłej żony, pamiętam,że gdy doszło do zaręczyn obiecałem jej będąc pełen entuzjazmu,że będziemy mieli wszystko czego zapragnie, i nagle zaczęło się spełniać ,niczego nam nie brakowało, niestety po jakimś czasie chyba jednak czegoś zabrakło, tego co nam we wszystkim na poczatku tak pomogło, właśnie miłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc krzyzyku
:) zawsze odbierales moja obecnosc tu u Ciebie na wesolo:) droczylismy sie:P ale widze, ze smiejesz sie ze mnie w sposob juz mniej subtelny, wiec nie mam innego wyjscia jak przestac byc niechcianym gosciem:) nie jestem del ani malutka, juz Ci to napisalam. jestem tylko pomaranczka, ktora:P pomogla Ci "rozkrecic" temat i...ta od klucza i wszechswiata rowniez:) trzymaj sie cieplo. napialam Ci wczoraj, ze jesli bedziesz smutal, zawolaj;) a przyjde odgarniam loki, zebys mogl mnie pocalowac w ... 👄 i kic...kic....kic...:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzies tam
Andrzejku..."słoneczko" wiesz co to znaczy...bądź tym z przed kafe...nic mi nie zrobiłes....po prostu w pewnym momencie zabrakło czegoś a może kogoś i jak ty to ładnie określasz stałam w kąciku ze swoją tesknotą.aż do czasów kafe..ale tak naprawdę ty mnie tu doprowadziłeś...nie napisałam,że jesteś dwulicowy tylko masz dwa oblicza..jedno które poznałam wcześniej ...ciepłe...bijące dobrocią...i drugie drwiące z poważnych rzeczy:) Widzisz czasami zastanawiam się nad tym ...czy Ty od zawsze taki jesteś...czy wynika to z tego ,że ktoś Ciebie mocno skrzywdził i swoim zachowaniem chcesz się "mścić"{zauważ w cudzysłowie)....:) słuchaj jestem w pracy nie mam czasu....możemy wrócić do rozmowy...tylko ostrzegam nie znoszę pisania głupot....a co do e-maila....wiesz jakie są do mnie kontakty .....a od wczoraj już jesteś pewny w 100% kto jest kto..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzies tam
co by nie było,że to ktoś obcy...to jestem ja delfina....w pracy wskakuję na pomarańczowo.....narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaaaaaaaaaaa
Witamy! Bardzo, bardzo, bardzo prosimy o oddanie głosu na wirtualny pokój naszej córeczki Nikoli. Prosimy wejdź na poniższy link i zagłosuj! To zajmie Ci tylko 7 sekund, a dla nas Twój głos jest bardzo ważny! Pomóżcie każdy głos jest bardzo WAŻNY! Wszystkie razem pozwolą nam osiągnąć wysokie miejsce w rankingu! Prosimy zagłosuj! http://www.akademiatroskliwejmamy.pl/konkurs/pokoj/10098 Dziękujemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×