Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

wiesz szczerość za szczerość!:) skoro grasz w tak otwarcie to i ja tobie powiem wprost...widzisz i ze mną ktoś poigrał w dość ciekawy sposób....ładnego słowa użyłaś okazałem się zbyt nawiny w pewnych sprawach...osoba o której mówię została obdarzona przez ze mnie uczuciem i zdawało mi się, iż tak tez jest na odwrót...bo jak inaczej byś pomyslała po tym jak ja oddaliśmy sobie nasze serca... a tu proszę i u mnie zniknięcie bez słowa...a przy spotkaniu - po odszukaniu jej przez koleżankę (błazen ze mnie, co?) wiesz co mogłem już myśleć wcześniej umarła, zgwałcona, albo w najlepszym wypadku w szpitalu... słowa o przyjaźni i dystansie...a wiesz dlaczego tu jestem, nie po to by się wymądrzać...ale by słuchać...wiesz chciałbym zrozumieć z waszego punktu widzenia jak i co jest odbierane, by przynajmniej niepopełnić błędu w przyszłości...bo teraz nawet niedane mi było usłyszeć dlaczego? ale powiem ci jedno...daj spokój i śmiej się!...z nadzieją trza iść do przodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiesz myślę,że..... Kiedyś znajdę pośród wielu ludzi przyjaciela, który przy mnie zostanie który będzie obecny, kiedy będę go potrzebować; który będzie słuchał tego co mówię, który mną nigdy nie wzgardzi który mi zaufa, któremu ja zaufam, który będzie ode mnie oczekiwał dobra i szczerości który tę szczerość i dobroć odwzajemni. który zachowa nadzieję, nawet wówczas gdy ja ją stracę...:) teraz już wiesz wszystko...mogę się odmeldować i spać spokojnie...myślę,że Hakuna także zmieni zdanie:) Miłej spokojnej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rób sobie wyrzutów....miałeś prawo tak pomyśleć...widzisz wydaję mi się ,że tutaj niczego dobrego nie można się" nauczyć"....sam widzisz co tu jest grane.....robienie z kogoś osła....i małego tego żarty z poważnych rzeczy jakimi są modlitwa,Bóg...ALE TO SIĘ KIEDYŚ ZEMŚCI....każde zło wyrządzone komuś odbije się echem w przeciwnym kierunku....znam takie przypadki....Gniewko gdybym nie miała nadziei....dawno by było po mnie....Krzyżyk to mały pikuś....ale nie tutaj jest miejsce na takie rozmowy....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw najważniejsze...Delfinko ucieszyłaś mnie swym romantycznym wyjściem...No ja wam wszystkim pokaże - mówisz - a znajdę kogoś kto mnie będzie szanował i ja jego, "będę kochała" ale wiedząc że jestem "kochana" - i tak trzymać:) :)...no to najważniejsze!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do robienia sobie wyrzutów:(... wiesz chyba jak to jest gdy ktoś postanaia cię opuścić na tak zwaną Czapkę nie widkę...tylko zapomina cię o tym poinformować...ironicznie mozna się tu uśmiechnąć, ale z drugiej strony nawet się trochę cieszę ze znajomości z tą dziewczyną...bo przez pamięć uczucia jakie nas łączyło nie chcę jej przeklnąć ani wyrzucić cząstki jej serca z siebie...chę by była szczęśliwa, choć już nie ze mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie zachód słońca nad brzegiem...i tu chyba morza...al nie powiem Tobie którego...bo jeśli bałtyckiego to trza uważać na dziki z wolińskiego parku...usmiechniesz się ale na takiego natrafiłem w międzyzdrojach...wyobraś sobie plażowicze kąpia się, opalają...a tu dzika locha jak gdyby nic do morza idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu masz rację....MASZ DOBRE SERCE I MYŚLĘ,ŻE JESZCZE W ŻYCIU ZAZNASZ SZCZĘŚCIA...CZUJĘ TO:)a ZAUWAŻYŁEŚ ,ŻE MNIE PRZECZUCIA NIE MYLĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie Bałtyckie....nie o morze mi akurat chodziło...wytęż swoją wyobraźnię....popatrz dobrze .....szeroko otwartymi oczami jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romantyczny spacer w wieczór przy szumie morskich fal i cieple słoneczka pewnej damy i jej oblubieńca:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazałaś użyć wyobraźni? hę?...no to wybacz ale to akurat mój konik:) a ktoś przecież musiał fotografować...a poza tym postać jest tak ustawiona, że aż prosi się by ktoś obok niej przystanął więc pewnie robiła miejsce dla jakiejśc osoby...:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą to musiało być dynamiczne ujęcie... więc ten kto robił zdjęcie zatrzymał tę osobę nagle zachwycając się piękną panoramą i stąd może takie ujęcie - niecentralne postaci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...czy moge pozwolić sobie na szczerość...ale słoneczko to chyba masz w sercu:)...więc jedną część zadania masz już z głowy wystarczy tylko poczekać cierpliwie na właściwą osobę, która doceni twój dar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×