Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Z małymi dziećmi od dawna nie miałem styczności,ale zauważyłem,że od dawna bardzo mnie lubią zwierzęta,tam gdzie mieszkam w kamienicy na klatce schodowej kiedyś przypętał się kot z naciętym uszkiem, zawsze przechodząc lubię go głaskać po łepku mówiąc słowa kocham Cię:-) długo potem nim trzepie i się wygina, jakiś czas temu szedłem spory kawał ulicą a ta kotka szła przy mojej nodze zupełnie jak moja suczka wyżeł,aż było mi głupio, bo ludzie patrzyli na mnie jak bym miał tresowanego kota:-)jakiś czas temu ze zdziwieniem zobaczyłem,że przypętał się drugi kot także z uciętym uszkiem, i teraz grasują pod moimi drzwiami, Moja siostrzenica jakiś czas temu przygarnęła znalezionego małego pieska, obecnie ma około 9 miesięcy,jest sporym mieszańcem wielkości wyżła, gdy poszedłem spać(spałem u siostry)nie mogłem się od niego opędzić właził mi do łóżka i namiętnie lizał moje uszy,odpychałem go a on znowu,młody szczeniak dlatego tak trudno z nim dojść do porozumienia lecz bardzo kochany.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja suczka wabiła się bona także miała szczeniaki i dokładnie tak samo wyglądała.:-)szczeniaki mają zupełnie niebieskie oczka. pamiętam dzień przed jej śmiercią 3 lata temu niespodziewanie, bo nie pozwalałem jej na to, także wlazła mi łapkami do łóżka i polizała po policzku jakby wiedziała,że musi się pożegnać http://www.youtube.com/watch?v=T6sbSg4LSjQ&translated=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary Rok Wcale nie tak dawno się pokazał Minęły od ostatniego spotkania tylko 365 dni I już chce się żegnać Zaczyna powoli zmieniać cyferkę I jak tu za nim nadążyć? Odchodzi od nas i nie chce już wrócić Kto? Stary Rok. *** Życzę Ci szczególnie zdrowia w Nowym Roku. A także dużo uśmiechu na co dzień, szczęścia i pomyślności. Abyśmy się zatrzymali choć na chwilę i zaczęli doceniać życie, które jest tak krótkie. A złe chwile, które niekiedy przychodzą niech zostaną daleko za nami.... Szczęśliwego Nowego Roku!! MIŁEGO PIERWSZEGO DNIA W NOWYM ROKU🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Del. Wszystkiego tego samego dla Ciebie. Spełniaj jak najszybciej swe najskrytsze marzenia🌻 Wpadłem ostatnio na ciekawe przemyślenia... Bywa ,że ludzie starzy,bardzo w sobie zakochani umierają w tym samym czasie, jeden po drugim, a może dzieje się tak dlatego,że to drugie umiera z zimna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz, lecz ja robię to co piszę. Gdy się pożegnałem, poszedłem zaraz spać. Czy może dwóch facetów i jedna kobieta rozmawiać o miłości w trójkę.? Ja nie potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żale i grożby już nie maja mocy, jak wczoraj pisałem największą moc ma wybaczenie, ale także mentalne otoczenie się energią miłości Jezusa,która odbiją negatywne energie i ochrania ciało i serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację....dlatego zaraz idę do kościoła....chcę zacząć ten Nowy Rok z Bogiem.....zresztą wczoraj również poszłam aby podziękować za to co mnie spotkało w starym.....to pomaga🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już się dawno stało.Nawet to czujesz. lecz robisz wszystko by się tego pozbyć...skoro nie chcesz...nic nie poradzę. Mnie to bardzo wzbogaciło i trzymam to obiema rekami. Czuję się ,,bogaty"jak nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę się wymądrzać lecz kruche życie jest dla tych,którzy nie znają i nie poznają ,,prawdy" być może los skazał mnie na pustelnika przez to pewnie dziwaka,po to bym sposobami Napoleona Hilla, co nie co, by żyć długo zdrowo i szczęśliwie jak najwięcej odkrył. I wiem,że to działa bo sprawdzam to na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybyś miała kiedyś chwilkę czasu zaproszę Cię na pielgrzymkę,do jakiegoś Świętego Miejsca intencja bez znaczenia, ilość kilometrów do przejścia także:-) Znajdziesz czas?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radośnie wszystkich i cieplutko witam wszystkich w ten pierwszy dzionek nowego roku!:) nie wiem czy u was tak piknie ale mnie przywitał świeżutki śnieżek:) dzięki Delinko, ale muszę przyznać, że przekora z Ciebie...a co do życzonek to są wspaniałe...zresztą nie wiem jak ty, ale sądzem, iż czasem to co płynie z serca jest o wiele więcej warte niż obietnic masa, czy prezentów moc... a mówiąc normalnie czasem jest tak, iż życzeń składań słowami wcale nie potrzeba...wystarczy jedynie...sama wiesz o co chodzi mi...i tego Ci życzę...tego wam życzę...Delfinko maruda ze mnie, ale daj pokój z gadaniem o złudzeniach, ok?...no a kto wie może "miłość" cze u progu "drzwi" twego serca? no tego sama nikt z nas nie wie więc czasem warto się łudzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×