Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

założyłem Barkę bo moim mistrzem jest Jezus, idę jego drogą starając zbliżyć do jego cech, ponieważ dają moc zdrowia pełnego miłości szczęśliwego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skala Bovisa Autor: Redakcja Data: luty 01, 2009 03:37 Kategoria: ... o Technikach Najbardziej uniwersalną skalą do pomiaru mocy promieniowania, jak i określania poziomu bioenergetycznego jest skala Bovisa. Zakłada ona, że ogólne promieniowanie ciała dorosłego zdrowego człowieka wynosi 6500 jednostek. Wszystkie promieniowania powyżej tego poziomu działają na organizmy żywe korzystnie i stymulująco, natomiast poniżej granicy 6500 jednostek Bovisa, niekorzystnie i osłabiająco. Im bliżej zera, tym promieniowanie bardziej niekorzystne. Pojedyncze pasma siatki szwajcarskiej i diagonalnej posiadają w tej skali zazwyczaj ok. 4000–2000 jednostek, skrzyżowania tych siatek ok.1700–2000, żyła wodna ok. 1500–750, skrzyżowanie żył poniżej 1000 jednostek. Optymalne warunki życia dla człowieka umieszcza się więc w granicach 6600–8000 jednostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeklamujesz krzyzyku
:P pamietam jak kiedys napisales, ze:) przy kims Twoja energia i potencjal wzrasta:P to jak to jest naprawde?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli..juz masz Nauczyciela :) A jak sie to ma do Oazy? Pytam bo w twojej stopce cos o tym mowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiadając pomarańczce na pewno się potęguje gdy spotkają się 2 jednostki o podobnej sile, w przypadku gdy jedna jest słabsza , jest ładowana przez tą mocniejszą. ale duże energie uzyskuje się poprzez pracę nad sobą, totalne zapanowanie nad emocjami . to jest tak jakbyś stała na moście, widziała wielki wodospad,wodospad to są właśnie nasze emocje, a czuła byś się jakbyś była zawieszona w powietrzu lekka jak piórko... żadnych bóli brzucha pleców nic, nie masz ciała.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam nauczycielki, bywa ,że wpadają tu pomarańczka,lecz gdyby mnie choć trochę lubiły na pewno by się zaczerniły, one tylko sobie żartują:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malo tu na cafe ludzi twojego pokroju..To niszowy topik, dlatego odchodza..ale chyba nie wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeklamujesz krzyzyku
wniosek prosty:)dowartosciowujesz sie kosztem innych:) wiesz jak sie to nazywa:) mimo to trzymasz fason i przynajmnije nie bredzisz o czyms o czym nie masz pojecia, jak co niektorzy:) juz nie przeszkadzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę,że potrafię rozmawiać z każdym, ponoć największego poznaje się po tym jak traktuje tego najmniejszego. ale nikogo do rozmowy nie zmuszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc plusiku
kuzwa sluchawki mi siadajA....JA PITOLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... a moja obawa bylo, ze jestes pelnym mlodzienczego idealizmu 20-latkiem... Wygladam na 35 a mam 40...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje gratulacje.............
dlaczego zaraz wielbicielki...my sie kumplujemy tak mi sie przynajmniej zdawalo....a tu nic...ani czesc ani pocaluj w d.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... nie wiem czy najpiekniejszy. Na pewno sie jest dojrzalym ale i zaniepokojonym perspektywa utraty urody :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko :-)M naprawdę istnieje 1000 sposobów by ten stan piękna na długo jeszcze zatrzymać:-) studiuję tą wiedzę od 12 lat:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzyciu piekne sa tylko chwile
jak tam w nowym roku??? jam chora:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studiujesz te wiedze od 12 lat? A to ja sie chetnie dowiem czegos wiecej? :) ps. Wlasnie z nowym rokiem ogarnely mnie rozne niepokoje :o przemijanie i zab czasu, ktory powoli acz nieublagalnie podgryza.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zyciu piekne sa tylko chwil.
no wiem, czytalam....skad to wszystko wiesz??bylo lepiej a dzis:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×