Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

No tak, ja od lat uwazam na to, co jem i odzywiam sie nienajgorzej chyba. Kiedys bylam wegetarianka ale pozniej mi sie zmienilo i teraz ciezko mi do tego wrocic. Ale miesa jem malo.. A ty jestes wegetarianinem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zyciu piekne sa tylko chwil.
ja rowniez odzywiam sie zdrowo, staram sie...w domu panuje zaraza:D i mnie probujje zlamac...przyjaciele radza sie nie dac..niie dam sie;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie :-) ale mógł bym, wiesz samemu wszystko gorzej idzie, lecz gdyby dobrało się 2 pasjonatów i stwierdzili by ,że warto żyć w zdrowiu jak najdłużej ... zadecydowali by: czyż nie warto przejść na dietę Gersona ? warzywa owoce soki? pychotka, a same flawonoidy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta gersona na codzien , raczej pozbawilaby zycia duzej czesci smaku :D To bardzo radykalna dieta i chyba bardziej nalezy ja traktowac lecczniczo. Na szczescie wegetarianizm daje wiecej mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zyciu piekne sa tylko chwil.
na takiej diecie mozna ...zejsc:D to nie dla mnie miesko wsuwam ale takie swojskie przewaznie, bez chemii. jest ok. mysle, ze po prostu chce mnie cosik zlapac ...z otoczenia, dzieki za rady, czosnek uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smaku? mało jest owoców o różnych smakach?:-) no ale zamiast mięsa można moim zdaniem jeść także ryby, wiesz? najlepiej stosować rożne właśnie takie diety i sprawdzać to na sobie.:-)jak się czujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem wierzaca, ale wersja katolicka w wydaniu koscielnym jeszcze jest dla bardziej..ograniczajaca niz rozwijajaca :D przepraszam, mam nadzieje, ze Cie nie uraze..szanuje oczywiscie inne podejscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest Regab
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
należę do kościoła rzymskokatolickiego, lecz czekam na reformy takie jak zniesienie celibatu, i łatwiejsze sposoby na rozwód. w ewangelickim kościele żona odejdzie ,masz prawo znaleźć inną, tu masz przypisana do końca życia. to są tylko ustawy napisane przez kapłanów, ja ich nie uznaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zyciu piekne sa tylko chwil.
rosolek mi sie zamarzyl:D ino skad to brac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zyciu piekne sa tylko chwil.
jestemy:P:D;) co z tego... fajne zyczonka dostalam, nie chce mi sie przepisywac, zbyt dlugie, ale sie posmialam....ktosik mnie przeprasza...podal moj adres...:Dszczesciu i radosci:Doby jeszcze zdrowie zawitalo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem... Andrzeju... te reformy na pewno sa dobre, ale jek dla mnie to kropla w calym morzu... Juz w obrebie samych Prawd jest tyle zafalszowan, ze... Zaczynajac na samym obrazie Boga a konczac na tym, ze nie mowi sie o reinkarnacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zyciu piekne sa tylko chwil.
pewnie nic:) ale to takie.... sympatyczne:D nie bierz do siebie wszystkiego, co wypisuje, 90%to bzdury, wiesz o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zyciu piekne sa tylko chwil.
przypomnialy mi sie biale???polskie??? orly:D znasz?? pamietasz??? "batory, statku jedyny dokad kierujesz swoj rejs...."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×