Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szu2

dlaczego mężczyźni boją się inteligentnych kobiet ?

Polecane posty

Linke... : Nie oceniam Cię, po prostu jak sobie na nim pojechałaś, a później napisałaś, że nie znasz jego nazwiska to zabrzmiało śmiesznie :D To był żart ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka ...
Nazwisko mi zbędne ... :P Ja nie pamiętałam nawet imion facetów, którzy robili na mnie wrażenie .. o nazwiskach nie wspomnę ... Swoją drogą ostatnio się dowiedziałam, jak na imię miał facet, któremu się wydaje, że ze mną chodził ... :P Chyba mu się śniło to .. Aczkolwiek jest tak niesamowity, że szkoda, że to nieprawda ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka ...
Podobno go skrzywdziłam ... aczkolwiek jak mnie zobaczy nie może się pozbierać ... jest szefem mojej koleżanki i jej się spowiada i przeżywa ... Stąd wiem ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka ...
szu2 - mam tzw. "swój świat" nie każdy zostawił tam swój ślad ... wielu facetów skrzywdziłam nie zauważając ich nawet ... ani nie zauważając, że robię im krzywdę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka: Nie chce być złośliwa :P ale może zrobiłaś im przysługę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym sie nie zgodze ,ze ładne kobiety są mniej inteligentne od tych brzydszych co to w ogóle za mit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka ...
Chyba tak .... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka ...
Chyba nawet jędza to delikatnie powiedziane ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka... Pomylił Ci się topic. Chyba chciałaś być na topicu "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy " parę linijek w dół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka ...
Nawet jeden z obecnych moich facetów powiedział mi, że jestem złą kobietą ... ale niestety takich kobiet faceci nigdy nie mają dość .. chyba coś w tym jest ... :P Tamtego nawet imienia nie pamiętałam ... a on do dzisiaj jak mnie zobaczy, to zwija się jak ślimak ... nie może nad sobą zapanować .. Sporo go to kosztuje ... dodam, że jest bardzo wykształcony i bardzo przystojny ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka ...
szu2 - jest taka opcja ... Ale w gruncie rzeczy chyba targają nim różne uczucia ... w tym także chęć uduszenia ... byliśmy razem na imprezie służbowej ... a on się spowiadał koleżance, że tam kiedyś razem byliśmy .. i przeżywał ... a potem pił, mimo, że nie pije ogólnie ... Sam fakt, że nawet chciałby mnie udusić, to i tak znaczy, że wiele dla niego znaczyłam ... to było szmat czasu temu... a dla niego to nadal żywe uczucie ... nad którym średnio panuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka... Teraz leczy się problemy z pamięcią. Może zrób badania w kierunku Alzheimera, tudzież demencji. Będzie dobrze, nie martw się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka ...
Długi czas mnie nie widział, bo mnie tutaj nie było ... jak mnie zobaczył pierwszy raz po tym czasie, to wg relacji koleżanki przez 3 dni zachowywał się dla nich w niezrozumiały sposób ... i bez przerwy o mnie mówił ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka ...
Dzisiaj mógłby być kimś ważnym.. i już pamiętam jego imię ... Trafił w czasy, kiedy nie miałam kontroli nad powodzeniem ... ani nad facetami walczącymi o mnie ... Za dużo ich było, a ja nie byłam gotowa na związek... No i miałam ich gdzieś .. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiec linko zwyczajnie lamiesz meskie serca.. coz.. czyn swa powinnosc dalej.. :): a wracajac do tematu... DO Szczerego:).... widzisz to zupelnie tak samo jakby ktos zapytal dlaczego ten swiat jets taki dziwny... prawda? rozmwoa jak wiele innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO Szczerego .... widzisz to zupelnie tak samo jakby ktos zapytal dlaczego ten swiat jets taki dziwny... prawda? rozmwoa jak wiele innych... nie, kompletnie nie tak samo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka ...
Predatorka - Niby rozmowa jak wiele innych, ale w Twoim dopisku pełni główną rolę ... Dlaczego zatem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka ...
Ale dopisku jesteś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×