Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szu2

dlaczego mężczyźni boją się inteligentnych kobiet ?

Polecane posty

sluchaj ja nie wiem jak reaguja inne kobiety... ale jak sam napisales.. w takiej chwili ciezko o sensowną rozmwoe.. wiec moze lepiej sie zastanowic nad metoda poznania kogos kto cie interesuje ,niz robic z siebie balwana i zaczepiac na ulicy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna z Big Brothera z kamerami
Jak człowiek raz się przejechał na kimś.. to potem trudno zaufać..Potem jest bardzo ostrożny. Faceci wolą słodkie idiotki:D Ale.. u facetów inteligencja to też towar deficytowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Looooser
Czasem nie ma za bardzo innej możliwości.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a coz mnie tyle razy tu wkleiło wrrr no takk... jak nie ma innej mozliwosci to nalzey sie do takiej rozmowy "na ulicy" przygotowac:):) ale juz ci wspolczuje;):) choc jak mawiała moja juz tu popularna babcia... "do odwaznych swiat nalezy" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Looooser
Ja to już mam za sobą. Może uderzę drugi raz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Looooser
Dziewczyny chyba lubią upartych? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to istnieje cos takiego
jak inteligentna kobieta? inteligentna kobieta jest jak yeti wszyscy o niej slyszeli ale nikt jej nigdy nie spotkal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokazcie mi jedna inteligetna
kobietę a dam jej 2 złote. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Looooser
Hehe, no właśnie jaka jest różnica między upartym, a nachalnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nachalny (ros. nachalnyj) natrętny, narzucający się; bezczelny." to znalazlam... zadowala cie taka odpowiedz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Looooser
Zrozumiałem aluzję. Tu też mnie kobieta zbyła. Idę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu masz dla porownania def upartosci:) "» przymiotnik uparty synonimy: nieprzejednany, zatwardziały, nieugięty, nieustępliwy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez blagam pokazcie mi
jakas inteligentna kobiete bo chcialbym sie jej przyjrzec i dotkac, bo to jest ewenement na skale swiatowa cos jakby ufo przylecialo to tez kazdy by sie przygladal jak na dziwadlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do predatorki -z zadnym wypadku nie obawiam sie np.ciebie ale sa inteligetne ktore nalezy unikac..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna z Big Brothera z kamerami
Kobieta nazwie osobę nachalną.. jeśli jej na niej nie zależy, a ta dalej swoje robi. A upartą jeśli ta osoba mimo trudności robi to, co postanowiła:) No i zależy jej, jemu. To z życia. I obserwacji:) Po krótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Looooser
Nieugięty, nieustępiwy - nachalny, narzucający się. Ciężko rozróżnić. Zgadzam się, że ocena zależy od punktu widzenia. Jak w końcu taki facet przekona do siebie kobietę, to bedzie, że był uparty, nieustępliwy i swoje osiągnął. A jak nie przekona to będzie, że nachalny natręt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do predatorki- sa intelgetne i agresywne ktore w swej doskonanalosci- tak im sie wydaje-lubja psychika manipulowac dla zaspokojenia swej proznosci ] 0 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _*_*_*
Myślę, że należy unikać inteligentnych kobiet jeżeli gra się z nimi nie fair. Według mnie jest to jedyny taki przypadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba lubia.. jesli juz:P czyli przechodzimy do manipulacji.. hmm uwazasz ,ze manipulowac potrafią tylko te agresywne? Poza tym, jaki sens ma zwiazek, w którym jedna strona próbuje manipulowac druga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _*_*_*
Myślę, że problem powstaje, gdy inteligentny mężczyzna próbuje manipulować kobietą, wówczas kobieta staje się agresywna i odpowiada tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze nie tylko ale przewaznie te akurat agresywne lubuja sie w lamaniu meskich serc a robia to tylko dla zasady rozkochaj i rzuc to je podnieca jest to niejako ich motto zyciowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _*_*_*
Myślę, że problem powstaje, gdy inteligentny mężczyzna próbuje manipulować kobietą, wówczas kobieta staje się agresywna i odpowiada tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manipulacja ma to do siebie, ze osoba wobec. ktorej jest stosowana o tym nie wie.. dzieje sie to poza jej swiadomoscia.. wiec skad ta niby agresja... no chyba ,ze to nie zadna manipulacja lecz zwyczajna proba usidlenia i zniewolenia;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anipulacja ma to do siebie, ze osoba wobec. ktorej jest stosowana o tym nie wie.. dzieje sie to poza jej swiadomoscia.. wiec skad ta niby agresja... no chyba ,ze to nie zadna manipulacja lecz zwyczajna proba usidlenia i zniewolenia;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _*_*_*
do szu2: Kobiety w przeciwieństwie do większości mężczyzn nie lubują się w rozkochiwaniu i porzucaniu, bo żadna kobieta nie lubi być sama. Czasem właśnie będąc odpowiedzialną za uczucia, gdy widzi, że związek z obiektem westchnień jest nierealny musi go porzucić, często z żalem w sercu. Co do manipulacji, to raczej mężczyźni uczęszczają na kursy jak poderwać dziewczynę i inne z dziedziny psychomanipulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×