Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szu2

dlaczego mężczyźni boją się inteligentnych kobiet ?

Polecane posty

Gość _*_*_
do Predatorka: Zgadzam się z Tobą w 100 % :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agresję można pomylić z walecznością :) Kobiety, które coś życiu przeżyły, walczą o siebie, by więcej nie cierpieć. Inteligentny mężczyzna potrafi docenić mądrość życiową kobiety i gdy jest taka potrzeba - obłaskawić ją. Tak jak ktoś wcześniej powiedział wiem, że miłość w życiu kobiety stanowi siłę napędową, dlatego porzucanie mężczyzn na pewno nie sprawia kobiecie przyjemności, ani tym bardziej satysfakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kończąc poprzednią wypowiedź, uważam, że obłaskawianie walecznej kobiety może być ciekawym wyzwaniem dla inteligentnego i wytrwałego mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczeMlodaJeszczeGlupia
odnoszę wrażenie że inteligencja imponuje mężczyznom w kobiecie, ale w moim przypadku zwracam uwagę raczej tych 'starszych', rówieśnicy(20) i ci 20-parę mnie unikają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emre (emre15@o2.pl) Kończąc poprzednią wypowiedź, uważam, że obłaskawianie walecznej kobiety może być ciekawym wyzwaniem dla inteligentnego i wytrwałego mężczyzny. to bardzo ciekawe co napisałaś... ladnie ujełas " obłaskawianie' - podoba mi se to okrslenie. Masz rację, kobieta dojrzała, która cos w życiu juz przezyła jest waleczna.. i nie mylic tego z agresja.., a jesli męzczyzna nie zauwaza tej rozniy znakiem tego nie dojrzał do związku z taka waleczna i madra kobieta;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Predatorka: Dziękuję za miłe słowo. Jak napisała kiedyś Osiecka " nie daj mi boże, broń boże spróbować tak zwanej życiowej mądrości póki życie trwa." Ale życie jest życiem, a później 3 razy dmuchamy na zimne, stajemy się waleczne, a inni myślą, że agresywne. Dobrze by było nie mieć przykrych doświadczeń i brać życie lekko, bez obaw. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ich szybko rozszyfrują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do szu2: Takie życie ... Czasem lepiej spędzić je samej, niż po raz kolejny przechylać czarę goryczy. Do bo ich szybko rozszyfrują: Jesteśmy dobrze zakamuflowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ci bez kompleksow
sie nie boja, a chyba nawet takich szukaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do szu2: Jak spotkam w swoim życiu dojrzałego i inteligentnego mężczyznę, któremu będzie się chciało mnie obłaskawić - to będzie pięknie. :) Tylko, że trudno o dojrzałego i inteligentnego jednocześnie ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka ...
Nie chce mi się czytać wszystkiego ... więc nie wiem, czy to już nie padło ... NIE - faceci nie boją się inteligentnych kobiet ... zdecydowanie nie ... każdy ma swój target ... Tam na początku ktoś pisze "inteligentne agresywne" - co to za termin? przecież inteligencja nie idzie w parze z agresją ... Agresja to domena małych umysłów .. :O Dlaczego wciąż pada takie pytanie? Chyba w ramach wytłumaczenia braku powodzenia ... nie mam faceta, bo jestem za inteligentna? Bzdura! jest mnóstwo bardzo inteligentnych facetów ... i osoby inteligentne obracają się w towarzystwie takowych ... I nie wmawiajcie, że facetom nie chce się wysilać przy inteligentnej ... bo to nie prawda ... Inteligencja przyciąga inteligencję .... i jeśli jest inteligentny to wcale nie musi się spinać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szu2: Zaciął mi się kluczyk w bieliźniarce, więc nie dam Ci broni :) Może i dobrze by było gdybyś mnie zastrzelił, mniej by było głupich postów na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ich szybko rozszyfrują
szu coś nie teges z mysleniem dlaczego meżczyźni boja się inteligentnych kobiet? odp. - bo ich szybko rozszyfruja co ma do tego Twój kamuflarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko emre to tylko net a net jest mega iluzja wiec kazdy pisze co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka ...
"to podobne pytanie do nastepujacego: dlaczego kobiety leca na kase?" - kolejne pytanie z tego samego worka idiotyzmów ... Słyszy się to najczęściej od facetów, którzy nie reprezentują sobą niczego ... i wtedy tłumaczą sobie w taki sposób ... I to znam z autopsji ... Jeden chłopak uparł się kompletnie na moją osobę ... akurat kompletnie nie mój świat ... dupek jakich mało ... ćwok i burak w jednym .... Na drugi dzień usłyszałam, że niestety ma za mało kasy ... (od osoby trzeciej oczywiście). Dodam, że ani jednego pytania nie było, aby mógł coś takiego wywnioskować ... nawet o nazwisko nie zapytałam .. a co dopiero o resztę ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka ...
zawsze szczery - nie wiem... nie czytałam od początku ... może z Twojej strony to ironia ... Aczkolwiek w życiu to nadal funkcjonuje ... Kolejne z tej serii ... Jestem za piękna i dlatego faceci się mnie boją ... :O Żenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka ...
emre - wiesz gdybym chociaż znała nazwisko, to mógłby wywnioskować, że zrobiłam śledztwo "posiadania" ... i na tej podstawie "ma za mało kasy", albo coś w ten deseń ... Ale on wiedział, że lecę na kasę, po rozmowach o muzyce itd. Rozmowa była niedługa, bo nie miałam siły na tą rozmowę ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×