Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szu2

dlaczego mężczyźni boją się inteligentnych kobiet ?

Polecane posty

Gość sprit on
Ja się boje bo jestem prawiczkiem,Boje sie zdecydowanych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romcio
Najgorsza jest kobieta, która jest inteligentna, ale nie wie dokładnie jakie ma oczekiwania wobec potencjalnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panimagister
temat dla mnie z roku 83 jakiejś przyjaciółki...każda potwora znajdzie swego amatora, swój ciągnie do swego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani magister
... o tak zgadzam się z tymi sukcesami. nie zawsze fajny(inteligĘtny) i wartościowy facet jeździ wypasioną audicą no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Offermuś, wesela Ci nie służą :P "a kobiety boją się facetów którym śmierdzą nogi. no, może się obawiąją - i dlatego nie chcą " Brzydzą się - to właściwsze określenie, nie uważasz? "powiedz to następnej która napisze że facet nie zadzwonił, olał, zdradził ..." Tak powiem: toś TY go wybrała. Układ powstaje poźniej, a żeby powstał, nie wystarczy jedynie wyobrażenia o wybranku, musi go realnie widzieć i czuć, żeby uniknąć wspomnianej serii lamentów. OK, Ty na poprawiny, ja - na prywatkę, a zatem 🖐️ do kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak uważam i tak powiem
Facet "od brony" nazwie inteligentna kobiete przemadrzala, inteligentny doceni jej inteligencje. Proste jak swinski ogon. A lapanie za slowka nie swiadczy o inteligencji, raczej o braku argumentow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak uważam i tak powiem
mysle, ze dla niego to sa synonimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wleki mały szu 2;))) Inteligentna kobieta moze być prawdziwym wyzwaniem dla mężczyzny.. powiadam męzczyzny, a nie chłopca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak uważam i tak powiem
a zna takie slowo?.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ofermus... dla faceta od brony inteligentna bedzie juz taka , ktora umie się podpisać i policzyc do 10 bez zająknięcia;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reszta nie jest tymi od bron;):) zakladamy, ze maja wieksze wymagania, zarowno w sotsunku do siebie jak tez do potencjalnej damy serca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak uważam i tak powiem
a jaki byl temat? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do predatorka - dlaczego maly? czyzbys uwazala z gory ze jestem nizej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szu2 (liroj13@tlen.pl) liroj13@tlen.pl'; do predatorka - dlaczego maly? czyzbys uwazala z gory ze jestem nizej? hahha tak to odebrales? ojj czyli musisz miec zanizona samoocene.. nie byla to zlosliwosc z mojej strony... ( jeszcze):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mysle ze zrobilosc to z premedytacja wskazujac z gory kto gdzie stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielki maly szu2 .. pisales wczesniej o kobietach inteligentnych i agresywnych.. czyzbys miał jakiechs doswiadczenia w obcowaniu z nimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielka mala predatorka mniemam ze twa inteligencja mam nadzieje ze wrodzona hahaha zapewne podpowiada ci ze mialem do czynienia a nawet mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szu 2 wielki - maly.. posluchaj.. inteligencja to tylko sprawnośc naszego umyslu.. a jak wiadomo te się kształtuje przez cale zycie.. poza tym jak sam zapewne wiesz wyrozniamy wiele typow inteligencji..,.. ale nie w tymm rzecz... czyzbys miał klopoty z obcowaniem z kobietami, ktore mają swoje zdanie i do tego potrafią je wyrazic.. ? na koniec moja rada.,.. miej dystans do siebie i innych- szczegolnie tu na kafe... a co do slow mych"" wielki maly szu"... coz... to z czystej sympatii jedynie... do ciebie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Pierwszy wolny nick jak moge sie bac kogos, kogo jeszcze nie spotkalem? bac to ja sie moge strasznych, czarnych nickow, jak predatorka To smutne,że nie spotkales na swej drodze zadnej inteligentnej kobiety.. ale jak to sie mowi- wszytsko przed toba;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Provocator
Wiele osób (obojga płci) uważających się za inteligentne to zwykłe przemądrzałe kmioty, które zawsze muszą postawić na swoim, z wygórowanymi wymaganiami wobec innych a bezgraniczną taryfą ulgową wobec siebie samych. Egocentycy/czki od których uciekają przedstawiciele płci przeciwnej (a często i własnej), bo ich towarzystwo jest zwyczajnie nieznośne! Dorabianie do tego ideologii pt. "boją się mnie, bom inteligent/ka" jest funta kłaków warte! Osoba inteligentna to bystry obserwator, umiejący radzić sobie z problemami bez obciążania osób drugich (albo za ich aprobatą). A co do tych wielu rodzajów inteligencji - teoria śmiechu warta wymyślona przez próżniaczych - pożal się Boże - psychologów i socjologów! Inteligencja jest jedna i kropka! Podziały typu inteligencja ruchowa, emocjonalna, muzyczna, itp. to brednie mające dowartościować ignorantów. Ktoś ewidentnie nie odróżnia predyspozycji od inteligencji. No, ale czego to jeden człowiek nie wymyśli, by wyciągnąć pieniądze od innego człowieka (czyt. pasożytować)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To raczej kobiety boją sie inteligentych męzczyzn. Większośc ślicznych kobiet chodzi z tzw burakami. Im ładniejsza dziwczyna tym wiekszego pajaca ma przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężczyźni tolerują inteligentne kobiety w otoczeniu zawodowym, ci na wyższym poziomie - i tak uważają się za lepszych, gdy jednak okaże się że kobieta jest w jakiejś dziedzinie lepsza- mają problem. Lubią górować. Najbardziej cierpią mając kobietę - szefa. A że unikają partnerek i pięknych i inteligentnych - boją się że nie dorównają. Mają wkute w psychikę że powinni być GłOWą DOMU .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężczyźni tolerują inteligentne kobiety w otoczeniu zawodowym, ci na wyższym poziomie - i tak uważają się za lepszych, gdy jednak okaże się że kobieta jest w jakiejś dziedzinie lepsza- mają problem. Lubią górować. Najbardziej cierpią mając kobietę - szefa. A że unikają partnerek i pięknych i inteligentnych - boją się że nie dorównają. Mają wkute w psychikę że powinni być GłOWą DOMU .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy wolny nick przede mna to jest moj komputer, a za nim sciana, moja droga no tak .. mogłam jedynie przypuszczac ze w podobnym stylu odpowiesz.. moj drogi:) tak więc zapamietam... do ciebie nalezy mowic wprost tzn. tlumaczyc jak chlop krowie na granicy ok:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×