Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łydeczka

36 cm w łydce przy wzroście 1,65 m to nie za dużo?

Polecane posty

Gość łydeczka

bo ja tak mam i ubolewam nad tym dodam ze w udzie 52 cm a tuz nad kolanem 38 cm wstydze się przez to chodzić w spódnicach a podobno ładna dziewczyna jestem i co z tego w takim układzie :/ buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łydeczka
ale wzrost nie ten poza tym - facet ma inną budowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba buba
mam prawie tak samo tylko w łydce 2 cm mniej reszta sie zgadza a waga z 65kg nie sprawdzam bo sie boje :O w pasie mam 85 :O ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem, czy chudzielec ... ladnie to wszystko umiesnione, zatem zle to nie wyglada ;) łydeczka ... to teraz Cie pociesze ... ja 74 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w łydce mam 35 cm
za to w udzie aż 56 cm:O przy 177 cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łydeczka
gruba buba -- to masz szczupłe łydki ( widzisz ja waze 52 kg i jakie je mam ?:/ borsuk --- chudzina ojj chudzina ;) przejade cały świat na bizonie -- ile masz lat? powiedz - chodzisz w krótkich kieckach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łydeczka
ja w łydce mam 35 cm---- ale przy takim wzroście to łydeczka i udko w sam raz chyba nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łydeczka
swoją drogą zastanawia mnie co robi facet na babskim forum o dietach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizonowa ... hmm ... skoro czat dieta ... to pewnie nie masz zadnych przeciwwskazan, by podac ile kilogramow jest dane Tobie wazyc? Stworek piekny ... widac, ze masz talent :) Ze sportem - do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łydeczka
do czarnych rajstop to nawet zdarza mi się w mini ale to raczej forma terapii na te kompleksy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łydeczka..co to za kompleksy...:P Skoro nie masz na coś wpływu bo np ( jest to tez jakos uwarunkowane genetycznie) to po co sie użalać? pomysl, że ludzie mają większe problemy. Inni nawet nie mają nóg i nie mają szansy na chodzenie. A my sie użalamy bo łydka jest "niewymiarowa" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peszkowa
a ja mam 37cm w łydce i 160cm wzrostu, waga 48kg, ja to dopiero wyglądam w spódniczce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizonowa ... szok ... skad przypuszczenie, ze ja chodze w butach na szpilce? :P Cwiczenia - 45 minut dziennie ... jesli chcesz poznac rozklad miesni na ciele ... zapraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 32cm przy 1,65 w udzie 47 cm a w spodnicach nie chodze bo mi sie wydaje ze mam grube nogi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łydeczka
wiesz, gdybym miała w pełni zdrowe nogi to pewnie chodziłabym soie na jakies zabiegi wyszczuplające i w miare spoko, ale nie moge bo mam problemy z krążeniem ( żylaki)i nie moge forsować ani opalać nóg. Także dupa blada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łydeczka
Ellinka -- to ty super laska jestes, zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizonowa ... kolejny szok ... nie mam gadu-gadu :x W sprawach dietetycznych, tudziez psychologicznych, chetnie rade na forum. Moze jakis temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×