Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zniesmaczona666

sypialam z kanarem, fuj

Polecane posty

Gość zniesmaczona666

poznalam zajebistego faceta, spotykalismy sie przez kilka dni, seks byl boski. w koncu spytalam czym sie zajmuje a on mi powiedzial ze jest kanarem!!! :( myslalam ze zwroce kolacje jak to uslyszalam :( bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julaaaa
Dziecinko. Że tak powiem to jesteś kur.wa.! Przespałaś się z człowiekiem o którym nic nie wiedziałaś.! Czy Ty zastanowiłaś sie w ogóle nad tym co robisz.! A później jeszcze masz wielkie pretensje nie wiadomo do kogo że on jest kanarem.! Zawód jak zawód - proste. Ktoś musi nim być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazx
kanar? to ten od kontroli biletów? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co w tym złego że facet
kontroluje bilety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna moja znajoma (trochę dziwna :P) została złapana przez kanara w autobusie. No i zamiast wypisać jej karę, kanar chciał się z nią umówić, więc ona podała swój numer telefonu. Potem się spotkali i wylądowali u niej w łóżku. Po tym zdarzeniu okazało się, że on ją czymś zaraził (seks bez gumki - idiotka normalnie z niej :( ). Na szczęście szybko to wyleczyła. No i już drugi raz się z nim nie spotkała, choć do niej potem jakiś czas wydzwaniał. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanar też człowiek
mógł się zdarzyć napalony miłośnik przygód erotycznych z pasażerkami. Btw. sam kiedyś widziałem, tyle że nie był to środek komunikacji miejskiej tylko pociąg i nie kanar acz konduktor, kiedy dwie młode panny najpierw zaczęły zagadywać konduktora (koleś był młody i dość przystojny) a potem zniknęły z nim gdzieś na dłuższą chwilę. Dodam że miały bilety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanar to
czlowiek najgorszej kategorii. Gdy widze kanara kolo plota to mu zawsze paszcze butem rozplaszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby czemu to człowiek
najgorszej kategorii? Bo nie pozwala za darmola jeździć komunikacją miejską różnej maści nierobom? Nikt nikomu nie każe jeździć tramwajami czy autobusami. Jak nie masz biletu to wypierdalaj z pojazdu i maszeruj na autonogach. Niby czemu Ci co płacą za bilety mają też płacić za takich pseudocwaniaków jak Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu zakładasz że jestem
dziewczyną? W wielu krajach do autobusu wsiadasz przez pierwsze drzwi i pokazujesz bilet kierowcy albo płacisz i kupujesz od niego. Do sklepu też wchodzisz i wynosisz rzeczy bez płacenia? Koleś którzy prowadzi autobus/tramwaj/trolejbus nie robi tego hobbystycznie tylko to jego praca. Za prąd i paliwo też trzeba płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAR
A ty gdzie pracujesz zniesmaczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dany decoy
krótko...jebać kanara i tyle, nie chcę mnie się wypowiadać, nara, sory jeżeli uraziłem nie dziewczynę, na chybił trafił strzeliłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wotson
Ci sami ludzie ktorzy narzekaja na kanary to pewnie ci sami co wesolo kwicza i pisza na murach "hwdp". Idioci krotko mowiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dany decoy
HWDK, ćwoku Ty, masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny oszczymur
który "walczy" z systemem niszcząc cudze mienie "sciany".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona666
dodam że owy kanar był moim biologicznym ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polska to naród złodzieji
dlatego tak nie lubimy kontrolerów biletów - cała prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.tnij.org/brum2009
Czy w nocy zrywał sie z krzykiem:bileciki do kontroli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez kanara od razu
mozna poznac po starych szmatach, krotkich potarganych spodniach i skórzanej kurtce modnej 10 lat temu :o kanary są obleśne, same wieśniaki bez zębów i z tłustymi włosami :o okropieństwo, aleś głupia :o gdybym przespala sie przypadkiem z kanarem to wskoczyłabym pod pociąg :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez kanara od razu
nigdy nie jezdzilam na gape, zawsze kupuje bilety a kanary maja wyplate od ilosci mandatow, znam jedna dziewczyne ktora byla kanarka i dostala 40zl wyplaty :o faktycznie jest z czego zyc :o Kanarow nie lubie bo to wredne, niewychowane wiesniaki, brudni, smierdzacy i mozna wymieniac bez konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×