Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miskaa78

Dr Broma

Polecane posty

kto wymaga...? mnie to zawsze ciekawi, kto wymaga, żeby one były tak obrzydliwie chude... to w ogole jest dziwne, bo niektóre z tych wybiegowych są tak paskudne, ze za przeproszeniem dzieci by można nimi straszyć.. ale wiem, one mają być tylko chodzącym wieszakiem.. :o okropność:P a potem małolaty 12latki, 13latki na leczeniu z any itp.. bosh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymagaja agencje, producenci odziezy, producenci sesji, fotograficy. Ostre swiatla w studio czy na wybiegu dodaja 10 kg. Przyznam, ze nie toleruje na zdjeciach nadmiaru centymetrow. Ma byc szczuplo i tyle. Zdjecie powyginanej modelki, z waleczkami tluszczu jest niesprzedawalne. Wciaz obiektem pozadania jest rozmiar 32-34 i nie zamierzam sie w tym wzgledzie kopac z koniem ;) BTW ja tam lubie kosci na wybiegu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bym miała z 10cm więcej i nadal rozm 32-34 to... ojj bleeeeee. nie wyobrażam sobie.. :P ale ale.. własnie! miałam ruszyć tyłek sprzed kompa.. i przestać wpierniczać czipsy 😭 idę jakiś aerobik wygrzebać z pudła z płytkami... (swego czasu miałam taką zajawkę na aerobiki, ze sciągałam z netu mnóstwo, dwie takie duże szpule na 50płyt mam :P tylko chyba jakąś motywacyjną muszę sobie ściągnąć :P :P ) Aniulka, weź coś na motywację zarzuc... :D żeby mi się chciało ruszyć tak, jak mi się nie chce hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki piszcie na temat :P no nie mogłam się powstrzymac nie mogłam :P :P :P czy zauważyłyście ze zostało mi już tylko 3 tygodnie???? ciekawe czy będę jęczec że za duże bo o za małych nawet przez myśl mi nie przeszło..hihihih a co do noska..mój trochę z czoła wychodzi :D ale strach większy niż przy cyckach..no i za nic na świecie nie zniosłabym uczucia niemożności oddychania nosem..chyba bym się udusiła..ot tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro od 6.30 mam trening :-) Jak bedziesz sie przekrecac na drugi bok w lozku, to pomysl o mnie ;) I milego cwiczenia. Zobaczysz ile hormonu szczescia Ci sie wydzieli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, ja za Sami rzuć motywacją bo ja nic a nic nie ruszyłam tyłka bosh jaka ja leniwa bestia..oj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia, dobrze ze przypomnialas o trzymaniu sie tematu, bo calkiem juz w OFF bym poszla :-) :-) Trzy tygodnie ... hmmm Kochana Twoje zelki trzeba chyba o bar oprzec, aby dobrze sie nosily ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi tylko nie finlandię ale się strułam ostatnio jakąs podrobioną kupiłam .. kurde jak Wam to napisać na różowym widziałam dziewczyna będzie miała 165 i 160cc powaga !!!!! to tylko o 300 mniej niż ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia, no nie zartuj ... ;) przeciez te implanty to trzeba bedzie z lupa szukac buhahahaha :-) Wiem, wiem ... wredota ze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za to jak się ładnie schowają pod mięsień... aha i skórę ma mało elastyczna...niesamowite ja też wredotka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ta schowaja sie tak ladnie, ze nikt ich nigdy tam nie znajdzie ;) Nawet sama wlascicielka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Wy.. są TAK małe wkładki...??? po co?? ktoś chce mieć z małego A czy tam AA duże B..? naprawdę ktoś chce coś takiego...? musze pytać kto będzie autorem tegoż dzieła..? :P wyciągnęłam płyty Cindy Crawford... najłatwiejsze :P wstyd, ale od czegoś trzeba zacząć powrót do formy... właśnie za to lubię kafeterię! ale nadal podtrzymuję, jak dla mnie ćwiczenia po operacji to nadal wątek pooperacyjny! widziany moim okiem - czyli pacjenta. czy tam inne nurkowania, tudzież baletnice :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami, jak juz pocwiczysz to napisz jak bylo :-) Jestem 6 tygodni po OP (raaany jak ten czas leci), a cwiczenia na klatke czy barki to dla mnie piesn przyszlosci ... Co trening probuje z minimalnym obciazenim cos tam zrobic na te partie i nie moge :( Triceps cwicze tylko prostujac reke w kleku podpartym. Nie moge go cwiczyc opuszczaj reke za glowe :( Biceps, jedynie podnoszac sztangielke ... delikatnie, zaledwie 4 kg, a przed OP lekko mi bylo z 6 kg. Obecnie szaleje gownie na maszych cardio, ale bez biegania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jedynie co tu drażni że kazdy może wejśc i wrzucić swoje trzy grosze nie zawsze miłe ja mam leki matko więcej za nie dałam niż za badania!!!!! zeby witamina C kosztowała 13 PLN to już zdzierstwo Sami nie musisz pytać - sam mistrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, taniej by bylo z kilogramem cytryn ;) A ktora to ta "miszczyni"? Jakos nie w temacie jestem, a bym chciala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ćwicz na razie tych partii. ja Ci powiem, że na przykład w zwykłym zwisie na drążku czuję takie napięcie w cyckach, że nie daję rady się podciągnąć nadal.. przy brzuszkach czasami tak czuć.. dr mówił, że to potrwa, zanim mięsnie się zregenerują itd... heh miał rację.. trice za głowę mogę już ćwiczyć spokojnie, ale tak moze od miesiąca-dwóch (przyjmując, że już niedługo mini mi pół roku! :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:D Dzieki Sami za linka;* Widze, ze pogaduszki o wszystkim-tego nam było trzeba :D PS. wlasnie dzisiaj przeczytałam o tych malych implantach:O:O SZOK Wyrzucic kase w bloto:) Lepiej juz niech odda na biednych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolka, albo moze tez oddac nam, nie? ;) Bedzie na usteczka dla kazdej ;) Fajnie, ze jestes :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolka witaj witaj :) coraz nas więcej i rozmowa na żywo..znowu Omega się nie załapała..bidulka dobrze że Ania nie kładzie się spać jak ja z kurami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, ale cholera mam inne rzeczy na glowie ;) Poki co znikam i ide cos sobie przygotowc na wyjazd. W sobote wylatuje, a jedyne co mam zapkowane to kozaki i kostium kapielowy ;) Wpadne tu jeszcze w nocy :-) Sprawujcie sie gzecznie i zgodnie z tematem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest kostium jest wszystko...a i pewnie aparat by Ci się przydał :P zaćpałam się tymi witaminko aspirynkami bleeee jeszcze ekstrat z grejfruta został bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania a gdzie Ty wyruszasz?? Z tymi ustami to dobre hihih chcialabym je nieco powiekszyc;D to by sie przydala taka gotowka od kogos, czemu nie:D Zreszta nie ma co sie dziwic...kolejna pacjentka kasrzyka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Kobitki:) Jak zwykle się nie załapałam na rozmowę, cały dzień byłam na necie to nikogo nie było, w pracy się nudziłam.. Była Misia, a Wy się obijałyście gdzieś:P Misia, super, że masz dobre wyniki. Jejku, jeszcze 3 tygodnie! Czas szybko leci, zaraz będziesz dni odliczać. Tak jak dziewczyny już wspomniały, już odkładaj na bieliźniane zakupy, będziesz szaleć cycolinko:) Ania, zazdroszcze wyjazu:) chociaż nie lubię się pakować, zawsze coś zapomnę, albo zapakuję za dużo rzeczy, których potem nie noszę:P Sami łobuziaro, to jesteśmy w tym samym wieku. Napisałam Ci maila wczoraj, jeszcze nie otrzymałam odp, chociaż może takie bzdury wypisałam, że nie chcesz kompentować?!:P hihi Fajnie, że nasze grono tutaj się powiększa. Takie rozmówki są wspaniałe, konkretne a zarazem co ślina na język przyniesie:) Odnośnie tych implantów 160cc to tak pomyślałam, że pewnie ta dziewczyna ma swoje piersi jakieś b lub c lub ewentaulnie d i zamiast podnoszenia chce tylko wypełnić je aby je ujędrnić (tak aby otoczenie się nie zorientowało lub tak aby nie powiększać swojego rozmiaru bo jest z niego zadowolona a tylko chce powiększyć). Takie małe wkładki stosuje się też w celu poprawienia asymetrii, ale wtedy taką mała wkładkę wkłada się tylko w tą pierś mniejszą, aby dorównała tej drugiej. Podnoszenie piersi kosztuje tyle co powiększenie, więc może lepsze dla niej były te mini wkładki niż podciąganie piersi (nie znam się na terminologii). Będziecie tu jeszcze dzisiaj czy uciekacie spać?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMEGA ona napisala, ze jest plaska, ma 70cm pod biustem i 73 cm w biuscie, wiec startuje z niczego. Ciekawe co jej z tego wyjdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, ja sie z aparetm nie rozstaje ;) Wlasnie upchalam go noga do torby ;) karolka, musze sie troche polenic w goracych zrodlach i snieznych szczytach. Mowia, ze w Alpach znajde to czego szukam. Ale bede tutaj zagladac, bo nie ma zmiluj i musze wziac noteboka z netem ... czasami mam tam nawet popracowac ;) Omega, u mnie gorzej jest z rozpakowaniem ... walizy stoja dlugie tygodnie i wlasciwie wyciagam z nich tylko przywiezione upominki, a ubrania zalegaja w niebycie :-) Sami, karolka, od kiedy moglyscie zblizac do siebie piersi? U mnie robia sie coraz bardziej miekkie, ale wciaz sa statyczne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Karolka:) Płaska? oooj to się rozczaruje cholernie po operacje.. ni takie piersi w stanik wsadzić ni w ręku miętosić.. Może jak poczyta forum to zmieni zdanie, może te 160 wydaje jej się dużo. Wiesz, niektóre dziewczyny napełniają woreczek z wodą daną pojemnością jaką chcą zrobić i wkładają do stanika. Ja tak robiłam zanim pojechałam na konsultację. Najpierw napełniłam 245 i wydawało mi się ok. Ja piersi robiłam 4 lata temu wtedy najczęsciej się robiło od 245 do 360 a 400 mało słyszałam. Potem napełniałam 280 i było lepiej, potem 300 i myślałam..kurde, duże:) na konsultacji lekarz dał 325 i pomyślałam ojej jaki cyc, wzięłam:P teraz dla mnie to są normalne, małe/średnie piersi i czaje się na rozmiar od 450 do 550 max coś na ten styl. (mam 325). Ale wszystko z czasem, skoro piersi się poprawie co ileś lat to może na przyszłą op wezmę 460 a potem 550 na tą ostatnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, ja mogłam swoje tak po 3-4 miesiącach, były ruchome chociaż twarde w jakiś sposób same w sobie, ale już ruchome. Po pół roku mega lepiej, po roku rewelacja,potem czas mi tak szybko zleciał, jestem 4 lata po, one są takie miękki, jak się schylam itp to układają się jak naturalki, poza tym wyglądają bardzo naturalnie. Tylko jak bym chciała bez stanika w jakiejś bluzce jasnej to sutki stoją trochę:) zazwyczaj na baczność:) podnobno tak jest po silikonach:) więc mimo, że mam małe to zawsze jak przychodzą znajome to ubieram stanik, bo jakby się znały to się wyda:) z mojego otoczenia prawie nikt nie wie. Dla mnie tajemnica.. dlatego na różne fora nie wstawiam fotek w wątkach o fotkach, nie chcę się wydać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×