Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miskaa78

Dr Broma

Polecane posty

Czytam o tej dziewczynie co będzie mieć wkładki 160cc, napisała, że lekarz nie chce jej dać większych, bo niby za mało skóry itp, a ona jest drobna, szczupła. Mówi, że będzie zadowolona nawet z mini b.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo afirmacja to jest myśl!!! ostatnio coś czytałam w necie o tym, ze hipnoza wpływa na wzrost piersi nawet o 2-3 rozmiary :D ostatecznie.. zawsze mogły pomóc ci ziółka :) albo inne jakieś specyfiki :D kojarzycie dziewczynę Horo z rozowego? ona wcisnęła jakiejś swojej koleżance plotkarze że duze piersi (po drugim powiększaniu, na chyba 600cc!) to efekt brania jakichś tabletek na wzrost piersi! i uwierzyła :D na wizażu chyba czytałam o tym :) to co Ty się Misia martwisz :) ziółka+afirmacja+jakieś tabletki+nie wiem już co :D i tyle :) Omega, na pewno obwód powinnas kupować 70 albo nawet 65 z niektórych modeli, a miskę to juz trzeba by dopasować w sklepie - może E będzie dobre z niektórych, może F albo G :) to tylko tak dziwnie brzmi, ale naprawdę warto poprzymierzać rozne :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega ja tez jestem drobna i szczupła (160 i 45 żywej wagi) i 300ml więcej na cycek - kurde coś jest nie halo to jak ta bidulka zajdzie w ciąże to jej skóra eksploduje normalnie :O ja o stanikach z wami nie gadam..a już na pewno nie w tym miesiącu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi się skojarzyło a widziałyście blizny jakie mistrz pozostawia?? wszędzie widzę blizny tak jakby od spodu piersi i one albo zejdą do tego zagięcia albo są ciut wyżej a tak co jedna ma poniżej to przy takich maleństwach jest oszpecające..jakoś pare dni temu w miare swieze fotki były wklejane.. i teraz to straszenie jednej bo chciała większe że albo marszczyć jej się będzie albo blizny bedą widoczne..czy my mówimy o chirurgu plastycznym, bo jakoś nie mogę tego sobie uzmysłowić...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a czytalyscie jak ten doktor od autostrad bada dziewczyny na konsultacji? Jak je tam szarpie i tarmosi i jak wlasciwie wszystkim sie to podoba ;) Ja juz dawno wiedzialam, ze kobiety kochaja niegrzecznych chlopcow .. buhahahahaha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tamta dziewczyna ma 22 lata, jeszcze nie rodziła i coś tam coś tam nie tak było, że niby więcej nie wejdzie, bo dr powiedział, że wyjdzie jej pachą.. powiedziała, że po dzieciach zrobi sobie większe, ale teraz woli takie niż to co ma. Ja nie mam nerwów chodzić po sklepach, u mnie w mieście nie ma ich zbyt wiele z takimi rozmiarami. Wchodzę do sklepu i pytam 70E? ojjj nie takich rozmiarów nie zamawiamy, nie posiadamy obwodu 70.. I się wtedy denerwuję. Przejdę się po kilku sklepach i mam dość a jak już znajdę, to nie podoba mi się wizualnie, albo nie taki kolor lub cena za wysoka i tak się motam:( a na necie takie piękne staniczki i niby wszystkie rozmiary dostępne, ale jakoś nie umiem się wpadować w ich tabelę, ale chyba zaryzykuję i kupię przez net.. Misia, no już niebawem będziesz szaleć ze staniczkami:) a mężowi szczena opadnie jak Cię zobaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem kiedy i kto nagle odkryje, ze "krol jest nagi" i doktorek kiepsko skalpelem majstruje ;) A swoja droga fenomenalny jest ten owczy ped ;) Sto razy powtarzane "piekne sa te piesri" za 101 razem staje sie faktem i wszyscy w to wierza :-) Baaa wierza ... skore by nawet za to oddaly, ze wszystko z nimi w porzadku ;) W sumie wystarczy je troche na brzuchu pougniatac i pozaklinac przez rok albo pol i moze bedzie git ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, to mial byc cios miedzy oczy ;) A okazal sie zawzietym tupaniem w kaluzy, ze nie jest "po ichniemu" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie rozpisalyscie, nie nadąrzam za Wami :P OMEGA ja tez zamowilam stanik z neta, a nawet dwa. Jeden 70E to byl taki maly, ze na moją mame bylby dobry, a nosi takie srednie B. Drugi pani kazala mi zamowic 70GG hahahahaha A ja do niej, ze nie, ze za duzy i wkoncu wcisnela mi 65G. Jest tak wielki, ze moglabym go na glowie nosic. Co firma to inaczej to wyglada;/ Sami no to gratulowac mamie;D! Misia ale bedziesz miala fajne te cycki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Karolka jest !!!! a reszta łobuzów, co??? Karolka ja już bym chciała je miec..tak to sie denerwuje z dnia na dzien coraz bardziej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia, na tydzien - dwa przed OP tez mialam takie cisnienie :-) Na szczescie wyjechalam na wakacje i zajelam sie plazowaniem, drinkami z palemka i imprezami, bo juz calkiem bym zwariowala ;) A tak przyjechalam na 6 dni przed OP i na pelnym speedzie robilam badania, USG i konczylam sesje dla redakcji :-) Nawet czasu nie mialam pomyslec czy sie boje czy nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pamiętam Ania że wybyłaś przed ja nie dam rady więc Was zameczam..oglądam galerię no te cięcia na otoczce ślicznie wychodzą..fajnie ze mi Dr taki implant włoży przez nią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak od jutra lenistwo :-) Ale bede zagladac ... tak miedzy jednym zabiegiem a drugim ;) Ciekawe jak bedzie mi sie plywac. Chyba raczej bez szalenstw ;) Misia, bedzie dobrze! Ciecie na otoczce to byla dobra decyzja. Mimo, ze moje maja dopiero 6 tygodni to wygladaja rewelacyjnie. Masuje i smaruje, ale nie ma jakiegos rozlazenia, papraniny, czy blizny w kolorze czerwonym. Ladnie bledna i wtapiaja sie w otoczke. Sadze, ze gdybym brodawki miala ciemniejsze to juz zupelnie bylby luksus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciemniejsze??? ja byłam przekonana że na jasniejszch mniej widać.. Patrz jak to zleciało 6 tyg !! a dopiero się zastanawiałaś nad rozmiarem.. ja teraz mam dużo roboty to też mi szybko te dni beda przelatywać..z tymi antygenami się zbierałam i w końcu prawie na ostatnią chwile zrobiłam jakbym musiała sie doszczepiac to ostatni gwizdek ale wyniki lux - chociaż te teraz pije duże dawki aspiryny chyba sie wypłucze za dwa tyg całkiem..bo to na dwa tyg przed nie wolno, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, spokojnie mozesz robić laser na blizny na otoczkach, dr Bębenek już i takie robił laserkiem (od naszego dr skierowane) :) w ogóle, powiedział mi, że mam się umówić na kontrolę do Bromka i się pochwalić bliznami :) Miśka! ja nie mogę podejrzeć na rozowym! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska zleci, zobaczysz. Poki co nie ogladaj juz cyckow:D A cięcia na otoczce zazdroszcze! Ja ponoc sie nie kwalifikowalam:[ Widze, ze pani C. jak zawsze wszystko wiedzaca:D eh smiech normalnie:) annie czy dozyjemy dnia kiedy pochwalisz sie tymi cudenkami swoimi?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami zaraz Ci na @ prześlę hihiihihihihihi mówicie zeby juz nie oglądać hehe jak mi znowu rozmiar lata po głowie ale chyba tylko po głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybrałam najwiekszy z propozycji Dr nie mam pojęcia jaki jest max dla mnie heh ciekawe jak to wyjdzie ciekawe... Karolka w avatarku masz cudeńka tylko dla mnie wygladają jak okrągłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia, zaraz looknę :) nie zmieniaj teraz decyzji, podobno najlepsze są te spontaniczne :) dr wie co robi :) nie wiem czy patrzyłaś na zielone, na naszym wątku tam wkleiła zdjecia Monia - ma anatomiczne 620 - zajebiaszcze :D Horo która też robiła chyba 600 albo 650 też ma fajne :) Karolcia, ja się też nie kwalifikowałam na otoczce mieć cięcie - i mój dr i ta druga lekarka u której byłam mówili, że w życiu nie... szkoda, bo ja bym też wolała na otoczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze, ze bierzesz max, bo pozniej bys nam marudzila, ze moze bylyby lepsze gdybys wziela te pare ml wiecej :D A fotka w avatarku byla robiona jakies 8 dni po zabiegu, biust rzeczywiscie wtedy wygladał jak okragły i mi sie podobał. Opuchlizna zeszla, zmalaly i mam zjezdzalnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam ale Ty masz zupełnie inne otoczki niz ja - jak ja bym miała takie bym też nie ruszyła juz pomijając względy medyczne..ja po karmieniu mam większe ( w sumie ciekawe jak to jest że po karmieniu własnie otoczka taka duża się robi :O ) zerknij na poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już odp :) no robi się taka jakaś "puchata" na początku karmienia a potem jakieś takie inne się robią niż przed ciążą.. przynajmniej tak na zdjęciach to wygląda w necie :P gdzie indziej nie oglądałam :P szkoda że tutaj nie można mieć zadnych avatarów swoją drogą ;) Karolcia, a jak tam te nierówności u Ciebie? nie zaglądałam na forum i nie wiem jak sprawy stoją. dr coś poradził Ci na to czy masz nadal masować i uciskać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×