Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lutowa mama

LUTY 2010

Polecane posty

Gość Myszka2222
Cześć dołączam do Was mam termin na 3 luty i wiem ze bedzie chłopczyk :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Ja też szósty miesiąc- termin 10 luty! Bedzie syn- Wiktor:) Pozdrawiam ciepło. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jedno - termin według @ to 10 lutego a z usg to 4 lutego:) Zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z lutoweczek 2010
hej hej bylam na starym forum Luty2010 zagladam na kafe codziennie, na inne tematy. moze uda sie zbudowac forum lutowek od nowa? chetnie popisze , jesli nikomu nie przeszkadza ze jestem "stara lutowka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie nowe mamusie :-) Cieszę sie ze nas sie troszkę nazbierało ,mam nadzieję że bedziemy mogły na siebie liczyc w tych szczególnych dniach.. Karola-tomm temet uznałyśmy jako zakończony a wy cały czas do niego wracacie.Zdajemy sobie sprawe ze FORUM TO TYLKO FORUM a nie sens życia- tak jak napisałas ,wszystkie podchodziłyśmy do forum z dystansem to wy nie potrafiłyście do forum podejśc z dystansem i założyliście sobie prywatne,więc tak jak napisałas... "Bo przecież jesteście w ciąży i raczej nie są Wam potrzebne dodatkowe nerwy......." W imieniu mam z nowego forum luty 2010 napisze ze nie ma potrzeby zamartwiania się naszymi problemami i stresami damy sobie napewno radę ,zajmijcie sie swoimi sprawami i zakończmy temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam brzusie Aja33 podziwiam Cię , za wewnętrzną siłę . Ja bym chyba nie zdecydowała sie na drugie dziecko . Wielki buzial dla WAs 🌻. O jeśli mogę się ciebie zapytać : Gdzie chcesz rodzić ??Bo dużo sie nasłuchałam o "Batorym "??? Kompletujecie już wyprawkę ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulka83
witam was dziewczynki:) ja dzisiaj sie wyspałam i biore sie za porządki... kupiłam pare ubranek ale większosc juz dostałam od kolezanki i dalej mi zbiera wiec musze kupic pozostale rzeczy typu wozek za bardzo sie na tym nie znam, moze polecicie jakies wozki? fajnie ze jestescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie tak sie zastanawiałam czy juz czas na zakupy dla maluszka..bardzo mie juz korci wiele ludzi twierdzi ze to jeszcze za wczesnie sama juz nie wiem,troszkę sie boje czekac na ostatni dzwonek z tymi rzeczami ..moze jednak to tylko jakies przesądy ze kupowanie ubranek za wcześnie moze wróżyc cos złego. Mysle ze jescze poczekam do listopada i zacznę sie szykowac. Wózek chyba kupie przed samym porodem jest tyle modeli ze nie wiadomo co wybrac Gulka 83 chyba mamy ten sam problem może ktos jest w tych sprawach mądrzejszy i nam pomoże :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Nie ma mnie za co podziwiać , a dzidzi będzie trzecie:D mam jeszcze syna juz dorosły i zdrowy jak koń:) To , ze Alicja chora to nie wina genów lecz niedotlenienia mózgu okołoporodowego. To mogło sie zdarzyć kazdemu. Padło na mnie , ale dajemy radę:D Cieszymy sie ogromnie ,ze bedzie nowy członek rodzinki:) A jesli o wyprawkę chodzi to mam juz wszystko oprócz wózka:D Ja nie czekałam az bedę ciezka jak słonik i bedzie metr sniegu:) Jak jestem w sklepie to zawsze coś kupię i wyszło , ze juz jestem gotowa i mam z zakupami spokój. Wózek jedziemy zamówic pod koniec listopada, bo trzy tygodnie sie czeka. A lekarz mówi, ze trzeci poród , to od połowy stycznia musze być gotowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuszki powiedzcie mi jedną rzecz : Nie raz jak chodzę , to tak mnie jajnik zaczyna rwać ,że ból jest masakryczny ,też tak macie???? Ja tłumaczę sobie ,że maleństwo coś mi tam przygniata. co do zakupów: Wózek zostawiam na ostatni moment. Jak na razie mam kilka śpiochów , bluzeczek , łóżeczko i wszystko co mi do niego potrzebne .Resztę muszę sobie skompletować. nie mam zaprzyjaźnionych mam z maluchami więc na spadek po maluszkach nie mam co liczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpowiedzcie mi ile będę potrzebowała na początek : śpiochów kaftaników i całej reszty ??? w jakie kosmetyki dla maluszka macie zamiar zainwestować ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja,czy możesz napisać,jeśli nie jest to problemem,z jakiego powodu doszło do niedotlenienia okołoporodowego u Twojego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz piszę. Mnie w 5 miesiącu juz na początku odchodziły wody. Macica miała jakieś pęknięcie(bardzo ciężko pracowałam i to było tego przyczyną) do końca 7 miesiąca czyli 32tydzień lezałam w szpitalu i dolewali mi płyny fizjologiczne do brzucha za pomocą ogromnej igły. Dostawałam zastrzyki na rozwiniecie płuc dziecka. Mała juz na sztucznych wodach nie chciał atak rosnąc, bo w 32tygodniu wazyła tylko 1350 . wody mi cały czas wyciekały , to i zanik tetna był a w efekcie niedotlenienie.I własnie w 32 tygodniu odkleiło mi sie łożysko :( musiałam miec cesarskie cięcie. Oto cała historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulka83
Blask jezeli chodzi o ten bol to ja tez tak tak mam czasmi, na ostatniej wizycie u lekarza wszytkiego sie dowiedzialam na ten temat, takie bole sa normalne, macicia sie rozciaga, wiezadla nie wytrzymuja i to boli a dodatkowo moze dojsc np ucisk glowki dziecka nie wiem ile potrzeba ubranek ale wydaje mi sie ze po pare sztuk, a od jakiego rozmiaru kupujecie? bo jak maluszk urodzi sie wiekszy to trzeba na 62 odrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam większośc na 62, bo juz lekarz mówi, ze duzy chłopak:) tylko po dwie sztuki na 56 mam w razie czego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulka83
u mnie tez ciagle wychodzi na usg ze duzy chlopiec:) a ja naleze do drobnych kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchaczki ,nie zachwalać mi tak , bo obrosnę w piórka. Mimo to dziekuję:) , to miłe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia pysia
to już nie jest to samo. Nie uda się już stworzyć tak zwartych szeregów jak stare lutówki... Ale mimo to, życzę powodzenia i spokojnej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Widzę, że znalazły się już "dobre dusze", które się o nas "martwią" :D Damy sobie doskonale radę i w zgodzie (w przeciwieństwie do poprzednich lutówek) dotrwamy do porodów a nawet i osiemnastek naszych pociech :) :P Aja33 - również podziwiam 🌻 dla Ciebie :) 3mam kciuki za Was :) Blask - my już powolutku kompletujemy wyprawkę. Ciuszków trochę kupiliśmy, dostaniemy też po córci znajomych. Mamy smoczki, butelki itp. Nabyliśmy dwa dni temu rożek i tak powoli lista potrzebnych rzeczy maleje :) gulka83 witaj :) Co do wózka, nie mam pojęcia jaki kupimy. Chyba na allegro jakiś wybierzemy. Będzie wielofunkcyjny i z fotelikiem chcemy, a co do firmy - nie mam pojęcia :) Dobra, ja uciekam. 3majcie się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Jak juz pisalam wczesniej bede sie starala do was zagladac i dpoingowac ze szystkich sil... mimo ze nie jestem lutówka:-) Ja mam termin na 24 stycznia. Moze uda mi sie przenosic do lutego choc tak naprawde to im szybciej tym lepiej. To mój 26 tydzien. Plci jeszcze nie znam ale mam USG w poniedzialek wiec moze tym razem sie uda. Dolegliwosci ciazowych praktycznie nie mam zadnych. Jedyne co to rozchodzi mi sie spojenie lonowe... a to boli jak cholera. Ale daje rade. To moje pierwsze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zajrze dopiero jutro po południu:) mam szkołe- jeszcze sie uczę:D , to juz 4 semestr . Potem tylko dwa i koniec. My wózek mamy wybrany TAKO JUMPER X z pompowanymi kołami. Jeden-do trzeciego roku życia - cena około 1200. Ale jest super- widziałam,prowadziałam i zajmuje mało miejsca w bagazniku. A muszą sie zmieścić dwa wózki, od Ali też:) Miłego wieczoru Życzę❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) no ja też chyba powinnam zabrać się do kompletowania wyprawki, bo mimo że termin mam na 1.02 to gin mi przepowiada, że raczej pierwsza połowa stycznia w grę wchodzi bo od 21tc jestem na fenoterolu- na skurcze, ale jakoś dajemy radę w trójkę się turlać:D no i przyplątała mi się cukrzyca ciążowa dziewczyny dużo macie na + jeśli chodzi o wagę? bo ciekawa jestem jak to jest w ciąży pojedyńczej. mi już 10 skoczyła, a dziś zaczeliśmy 26tc:D ja też mam wybrany wózek dla maluchów, ale kupimy dopiero jak będę w szpitalu, tzn mężuś kupi peg perego duette, widzieliśmy go już w sklepie, sprawdziliśmy czy się autku mieści i wybraliśmy kolor:) Blask jeśli chodzi o ten ból to więzadła się naciągają więc się nie martw gulka ja kupuję od 56, ale moje maluchy raczej nie będą ważyć tyle co dzieciaczki z pojedyńczej ciąży. więc chyba 62 u Ciebie będzie ok:) Paulinka współczuję bólu, dużo odpoczywaj:) miłego popołudnia:) dla mam i dzidziusiów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja jestem w 23 tc i termin mam na 18.02 (z USG na 12.02). Będziemy mieli synka:D Co do wyprawki to mamy narazie trochę ubranek, ale już powoli zaczynamy kupować:) Jak jesteśmy w sklepie to zawsze idziemy na rzeczy dla dzieciaczków:P W sumie to odważyłam się coś kupić dopiero jak dowiedziałam się jaka będzie płeć (w 21 tc) wcześniej jakoś nie byłam przekonana do zakupów, a teraz najchętniej kupiła bym wszystko co potrzebne:) Wózek planuje zamówić w styczniu na allegro, a reszta... jeszcze się zobaczy:) Powoli rzeczy przybywa:) Pozdrawiam lutówki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja jak na razie boję się kupować wyprawkę, jakoś tak żeby nie zapeszyć. Na razie kupiłam jeden ciuszek , ale już nie moge doczekać się większych zakupów. Ja jestem w 22 tygodniu i mam +5 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzicie babki jakie jesteście pożyteczne :D:D:D Dziękuję ,że uspokoiłyście mnie z tym bólem. to moja pierwsza ciąża więc doświadczenia to ja nie mam :) Aja a gdzie chcesz rodzić ???? Pytam się bo prawdopodobnie za 2 miesiące czeka mnie przeprowadzka do Bytomia......a tamtejsza porodówka nie ma dobrej opinii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blask:) Jeszcze zajrzałam i na Bytomską porodówkę nie dam sobie złego słowa powiedzic. Uratowali tam moją Alicje i własnie u nich lezałam przez dwa miesiące ciązy. Moja synowa tez tam rodziła 1,5roku temu i było ok :) Więc na pewno na Batorego. Mój lekarz prowadzący tez tam pracował, teraz jest kierownikiem poradni do której chodzę. I mi polecił ten szpital. wiem , ze było tam kilka konowałów , ale juz polecieli:) Moja bratowa rodziła w tarnowskich górach , bo za lekarzem szła i to była masakra. Poszyli ja jak szewc buty. Zreszta wszędzie są ludzie i ludziska. Jak sie dobrze trafi to jest ok. Ale od czego ma sie buzię:D Ja sie nie dam ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulka83
ja jestem w 26 tyd i 4 dni wedlug wyliczeń lekarza i juz mi przybylo 8,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 25 tydzien i póki co : -2 kg na wadze. Na poczatku ciąży spadło mi 5 kg, bo strasznie wymiotowałam i nic prawie nie jadłam. Później przypętała mi się cukrzyca ciążowa i muszę na siebie uważać no i w efekcie wszystkie zostały 2 kg do wagi początkowej :) Dziewczyny, a co powiecie na tabelkę??? Tak, żeby było wszystko "w pigułce" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×