Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lutowa mama

LUTY 2010

Polecane posty

Gość gulka83
dziewczyny co myslicie o zzo? ja sie nad nim zastanawiam, chociaz nie wiem czy u mnie w szpitalu mozna dostac bez problemu, wiadomo jak brakuje anestezjologow to moze byc ciezko, musze sie wypytac mojego lekrza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kg ---> ja jestem duża więc im mniej tym lepiej u mnie jak na razie jest -4 kg, zobaczymy co będzie dalej ..... Nie odchudzam sie !!!! żeby było jasne !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście wariatki
nie kupuje sie tak wcześnie ubranek!!! Odbiło wam totalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutowo mi
ja też kiedyś pisałam na tamtym forum.Każdy kto ma trochę inteligencji i własne zdanie,długo nie wytrzyma na tym targowisku próżności : ja mam to,ja mam tamto,ja byłam tam,ja mam takie osiągnięcia. wszystko wiedzą najlepiej,a wkurzają się jak ktoś może okazać się mądrzejszy.Same ze sobą tam nie wytrzymają na tym nowym forum,będą odchodzić,tyle gwiazd razem to już tłok.Do tego są przewrażliwione i nie mają zielonego pojęcia o niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długo nie było trzeba czekać na złośliwości i po co?? Macie satysfakcje??? :-o Ignorancja dla pomarańczy !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulka83
komuś się chyba bardzo nudzi, współczuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie wariatki
dlaczego ignorancja, może jestem jedną z was... Poprostu uważam, że za wcześnie na takie zakupy, to jest głupie, odwaliło wam i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja to cjyba najwięcej z was przytyłam juz jest +10 kg.Sama nie wiem czemu tak jest nie objadam sie kontroluje a wciąż przybieram..sama nie wiem dlaczego.Pomysł z tabelką bardzo dobry jestem za ;-) Blaska ignorancja dla pomarańczy ale tylko tych złośliwych. Gulka83 też jestes pomarańczowa ale całkiem poważnie cię traktujemy ponieważ naprawde jestes z Nami i wcale nam ten kolor nie przeszkadza. Pozdrawiam mamusie miłego wieczorku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutowo mi
również nie rozumiem oburzenia,pisałam o tych które złożyły prywatne forum,do którego reszta nie ma dostępu,nie pisałam o Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutowo mi
dzięki za zaproszenie.Mam nadzieję,że nie jesteście takie gwiazdy,jak one.Wszystkowiedzące, nawet jak nigdy nie rodziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde to nie ma znaczenia kolor ale jezeli ktos jest złosliwy i pisze obrazliwie to lepiej to zignorowac niz wdawac sie w dyskusje. Lutowo mi napisz nam cos o sobie jak tam twój brzusio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutowo mi
ok,nieporozumienie,nic się nie stało.Ubranka każda kupuje kiedy ma pieniążki,to sprawa indywidualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulka83
ja tez sie nie objadam i nie zuwazylam u mnie wiekszego apetytu, nie mam zadnych zachcianek moze tylko slodycze... ale zawsze je lubilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutowo mi
wszystko dobrze,mam nadzieję,płci jeszcze nie znam,ale to nie ma znaczenia.Będę do Was zaglądać,jak czas mi pozwoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulka83
ja to nie rozumiem takich przesadow, chyba lepiej kupic wszystko przed porodem a nie pozniej biegac i szukac albo prosic kogos... no ale jak to uwaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutowo mi
moje koleżanki kupowały już na początku ciąży i urodziły bez problemu i mają zdrowe dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulka83
na usg dokladnie widzialma ze bedzie chlopiec, juz dwa razy no ale rozne rzeczy sie zdarzaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zima przed nami ja równiez uważam ze lepiej wczesniej sie naszykowac.Jak spadnie śnieg i bedzie zimno napewno bedziemy chciały ten czas spędzic w ciepłym domku a nie latając od sklepu do sklepu .Ja juz niedługo tez zaczynam kompletowac garderobę dla naszego kochanego maluszka. Tylko nie bardzo wiem od czego zacząc,moze ktos ma jakies doswiadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutowa mamo:-) Nie jesteś sama. Ja też mam już plus dziesięć kilogramów na plusie. Ja nie wierzę w przesądy ani trochę ale sama jeszcze nic nie kupiłam. Ale to eprzde wszystkim dlatego że nie znam płci. Jak poznam w poniedziałek to wtedy zacznę pwoli kompletować. To znaczy model wózka już mam wybrany ale jeszcze nie zdecydowałam się na kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutowo mi
dlatego ja kupuję w kolorach uniwersalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulka83
ja tez nie bardzo wiedzialam od czego zaczac, stanelam w sklepie i nic... dobrze ze bylam z mamą to mi pomogła, kupilam tylko pare rzeczy a reszte dostalam no ale jeszce musze wiele dokupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie miałam pojęcia jak się do tego zabrać... no bo to pierwsze dziecko... i na dodatek mieszkam za granica i nie mam za bardzo kogo się poradzić. Zrobiłam wstępną listę, wysłałam mamie a ona poszła do sklepu dla dzieci w moim mieście i bardzo miła i doświadczona Pani sprzedawczyni wykreśliła mi połowę rzeczy które miałam na liście:-) Powiedziała że to wywalanie pieniędzy i że wcale te rzeczy nie są potrzebne. Część rzeczy będę kupowała właśnie tam, np. pościel. Wózek również kupuję w Polsce bo u mnie to tylko można dostać takie straszne nowoczesne a ja bym chciała tradycyjny głeboki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulka83
mysle ze najlepiej zaczac od kupienie: koszulek, body z dlugim i z krotkim rekawem, skarpetek grubych i cienkich, czapeczek tylko nie wiem jaki rozmiar czy 54 czy na 62, warto miec troche mniejszych ubranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama mówi że najlepiej to zacząć od skompletowania torby do szpitala. Szczególnie rzeczy potrzebnych nam - przyszłym mamom. Mówi że ona tego nie zrobiła i w 7 miesiący ni z gruszki ni z pietruszki wylądowała w szpitalu na podtrzymaniu ciąży... no i potem tata musiał biegać po mieście i kompletowac piżamy, majtki i wkładki higieniczne:-) Wiec chyba trzeba sobie taka torbę spakować i mieć ją w pogotowiu. Najpierw torbę dla siebie a od 8 miesiąca również torbę dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulka83
no w sumie to tak, nie wiadomo co sie moze zdarzyc lepiej miec, musze chyba zajac sie kompletowaniem takiej torby do szpitala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×