Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lutowa mama

LUTY 2010

Polecane posty

Witam wszystkie dziewczyny i zapraszam no założenie nowego forum,ponieważ jedno juz było dla lutowych mam,lecz niestey przestało istniec.Mamusie lutowe poprostu postanowiły sie odizolowac od kafeterii.Moim zdaniem wszystkim mamą nalezy sie na Kafeteriii tak ważny temat jak jest LUTY 2010!!! Razem mozemy stworzyc kawał historii......mamy jeszcze sporo czasu aby sie wesprzec. Jestem w 6 w szóstym miesiącu ciązy.Termin mam na 7 luty. Zapraszam Lutowe mamusie napiszcie coś o sobie. Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanie.......
A tamten temat już nie istnieje? Co z nim się stało? Ja jestem na styczeń ale na samym początku zaglądałam na Lutówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny się najzwyczajniej
przniosly na zamkniete forum, bo mialy dosyc pomaranczek. wcale im sie nie dziwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pierwszy
i nie ostatni temat się "zprywatyzował" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja to widzę inaczej
Dziewczyny przeniosły się na inne forum bo jedyne co widziały to czunek własnego nosa. Nie znosiły żadnej krytycznej uwagi, nie przyjmowały do wiadomości że ktoś może mysleć inaczej. Wszystko urastało tam do wielkiego problemu. Najbardziej egoistyczne forum na jakie widziałam. I to nie tylko czerwone wpisy były przyczyną problemów. Wystarczy zobaczyć ile dziewczyn nie wytrzymało na tym forum. Jakiś tego powód musi być.Choć pewnie zaraz się jakaś znajdzie z nowego prywatnego forum i powie że nie mam racji bo ona wie lepiej i że przesadzam. Jak się komuś chce to proponuje poczytac to forum dokładnie i zobaczyć jak koleżanki pałały do siebie miłością, jak traktowały odmmienne opinie, jak przyjmowały na forum gości, jak ignorowały wpisy, jak się obrażały o byle co i robiły afery z niczego. Jak bez zmrużenia oka zostawiły 6 miesięcy wpisów i zabiły temat będący integralną częścia kafeterii. Teraz mają swoj własny i mogą sobie słodzić do woli. Mam nadzieję ze jest im tam dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkowicie sie zgadzm z ja to widzę inaczej.....ale mam dosc juz tamtego tematu,ponieważ udzielałam sie na tamtym forum prawie pół roku a tu klops skończyło sie,bardzo tego żałuję...wcale mi nie przeszkadza na jaki kolor kto i co pisze może to byc czarny pomarańczowy zielony czerwony jeżeli ktos cos ma do powiedzenie to niech sie wypowie PO TO JEST FORUM .napewno lutówki ze swojego prywatnego formum bedą podczytywac to co piszemy ale co z tego cieeszmy sie naszym stanem nie bójmy sie opinii innych.Bardzo bym chciała aby te forum rozwinęło sie troszkę mamy jescze trzy piękne miesiące a potem całe życie z naszymi kruszynkami wiec bedzie sie czym dzielic.Zapraszam kochane ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamuśki:-) Jestem w 22 tyg. termin mam na 14.02.10:-) Typowo WaLeNtYnKoWy. Bedzie Walentyna albo Walenty!!HEHE!! Nie, żartuję... a tak na serio, to dzis wielki dzień i juz doczekac sie nie moge...USG! W końcu dowiemy sie czy chlopiec czy dziewczynka... napiszcie jak to u Was bylo, czy juz znacie płeć? I jakie to uczucie?!? Pozdrawiam serdecznie:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z morderczyn topiku
Lutowa mamo, z podczytywaniem was bedzie problem bo na tamtym forum jest tyle wpisow ze na to na pewno czasu mi nie starczy... Troche przegiecie ze zabilsmy temat, kawal historii, sorki ale mnie to smieszy :) Niemniej mam nadzieje ze sobie to mily klimacik stworzycie, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) to i ja dołączę:) termin na 22 luty, z ostatniego USG wychodzi,że będzie chłopczyk :)jutro mamy następne i zobaczymy czy nic się nie zmieniło:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do jednej z morderczyn
Skoro jestescie takimi przeciwniczkami wpisów na czerwono to dziwie sie ze nie ujawnilas sie na czarno. Prawdziwe Lutówki nie lamia zasad!!!! I sa przeciwne wszelkim wpisaom na czerwono... tak sadzilam. Dla mnie tez zniszczylyscie temat. Ale nie o to chodzi. Ten temat jest nowy i moze uda mu sie rozwinac. Wy juz macie swój prywatny wiec nie ma potrzeby zebyscie zagladaly na kafeterie i zasmiecaly ja swoimi komentarzami. Przeciez i tak nie lubicie kafaterii. Tak ze to my zyczymy wam powodzenia i milych prywatnych pogaduszek. Oglaszam ze temat starego tematu zostaje zakonczony:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzma sie w 100 % temat uznajemy za zakończony. Lenulka Nefretete...witam srdecznie :-) Lenulka dowiedziec sie o płci dzidziusia to niesamowite uczucie,chociaż od samego początku wiedziałam ze bede miec synka...takie chyba przeczucie mamusi ale gdy lekarz powiedział ze to napewno chłopak łezka sie zakręciła....to takie wspaniałe uczucie..poniedziałkowe badanie potwierdziło ten fakt na 100% dzidzius waży około 700g i ma 35cm...Mamusia jest bardzo dumna..hehe A reszta mamus juz wie co bedzie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Fajnie, że powstał nowy temat dla lutówek :) I to chyba niejeden, ale tutaj widzę, że już się kilka wpisało więc i ja dołączam :) Zaczęłam 25 tydzień dzisiaj, termin mam na 4 lutego :) Na 90% będziemy mieli córeczkę. Mam nadzieję, że temat się rozkręci :) Pozdrawiam Was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Darianka
tak z życzliwości, popraw sobie stopkę 4 lutego, nie 4 luty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki lutowa mama za mile przyjęcie :) Mam nadzieję, że pozostaniemy tutaj na założonym przez Ciebie topiku długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam brzusie :) Mam nadzieję ,że będę mogła do WAs zaglądać . Wcześniej pisałam na Marzec 2010 , ale zrobił się tam s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam brzusie :) Mam nadzieję ,że będę mogła do WAs zaglądać . Wcześniej pisałam na Marzec 2010 , ale zrobił się tam syf.. póżniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się uspokoiło , ale już mnie tam nie ciągnie . Jestem w 21tc termin wg OM mam na 26.02 a wg UsG na 16.02 Niestety płci jeszcze nie znamy .....a szkoda :) Sorka nie wiem co mam z kompem coś dziś szwankuje :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Blask :) Coś tutaj cichutko, miejmy nadzieję, że przyłączy się więcej lutowych mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blask witaj w naszych szergach :-) Dziewczyny znacie jakies sposoby na zgagę...bo chyba dzisiaj nie wyrzymam od samego rana strasznie sie męcze.. A wy jak znosicie dolegliwosci,o ile takie macie heheh,mam nadzieję ze nic wam nie dolega i czujecie sie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) no szkoda, że lutówki się odcieły, ale to ich wybór, też je podczytywałam i czasami pisałam ja mam termin na 1.02 i czekam na bliżniaki:) narazie ujawnił mam się chłopiec, a drugi dzidziuś jest tajemniczy:) lutowa mama na zgagę dobre jest mleko, a z leków to mój gin powiedział, że można brać reni;) nie obiecuję, że będę pisać regularnie bo muszę dużo leżeć, ale na pewno będę do was zaglądać czasami buziaki dla waszych brzuszkowych maluszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulka83
czesc dziewczyny:) ja mam termin na styczen ale chetnie tez z wami popisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla mamy bliżniaków!!! Zagladaj do nas kochana jak najczesciej ;-) Migdały to raczej były mi przydatne na początku ciązy miałam małe nudności i po migdałach przechodziło...a z mlekiem muszę spróbowac. Darianka termin mam na 7 luty a wczoraj lekarz powiedział ze mu wychodzi sądząc po wymiarach małego na 4 luty..wiec kto wie moze bedziemy miały ten sam termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, jeśli mogę to chętnie do was dołączę. Mam termin na 23 luty. Tydzień temu miałam USG, ale niestety lekarz nie powiedział nam jeszcze czy będzie chłopczyk czy dziewczynka. Ale najważniejsze, że wszystko jak na razie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Witajcie "nowe" mamy :) Fajnie, że jest nas wiecej :) Ja miewam zgagę od czasu do czasu, a kiedy już mnie "złapie" to biorę Rennie i od razu przechodzi. Mleko i migdały nie pomagają niestety,a szkoda bo smaczne ;) Życzę Wam miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blask-ja tez dwwie kreseczki zobaczylam w Dniu Ojca,ale rok temu.Moja corka ma juz osiem miesiecy;) Lutowe przyszle mamy-wszystkiego dobrego Wam zycze i stworzcie tu sobie przytulny kacik.Takie forum naprawde pomaga w chwilach zwatpienia,szczegolnie jak sie pojawi juz malenstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja mam termin na styczeń ale dopingowałam lutowym mamusiom bo mam jakieś takie przekonanie że przenosze ciążę... Będę do was zaglądać od czasu do czasu... bo mam jakiś sentyment do Lutowych dzieciaczków:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,Nowe lutówki,, Jestem jedną z lutówek które jak to ktoś tu napisał ,,zabiły,, poprzedni luty :D Strasznie mnie to rozbawiło :) Życzę Wam wszystkiego co najlepsze i nie dajcie się,bo to przecież tylko forum a nie sens życia :)Bo przecież jesteście w ciąży i raczej nie są Wam potrzebne dodatkowe nerwy,jeszcze raz powtarzam TO JEST FORUM A NIE SENS ŻYCIA WIĘC PODCHODZCIE DO TEGO Z DYSTANSEM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×