Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lutowa mama

LUTY 2010

Polecane posty

Gość lutowo mi
przecież Paulinka jesteś jedną z gwiazd z tamtego forum. Piszesz z nimi na prywatnym forum i z nami? Do jasnej cholery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutowo mi
to nie ja napisałam,ktoś się podszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutowo mi
a może i ja już sama nie wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutowo mi
spadaj głupi podszywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutowo mi, Nie przejmuj się. Najlepiej zaczernij się pod jakimś imieniem i się skończy zabawa bo komuś wyraźnie się nudzi. Dla ścisłości na prywatnym forum nie jestem i nie będę bo prawie nikogo tam nie znam. Odeszłam z lutówek dawno dawno temu. I przynajmniej mam odwagę pisać pod własnym imieniem. Kurcze, naprawde komuś chce się fatygować... podziwiam za wytrwałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i nigdy jeszcze w życiu nie byłam żadną gwiazdą... musze powiedzieć że bardzo mi miło że ktoś mnie o to posądza:-):-) Tytuł na który nie zasługuję ale tak czy inaczej wielkie dzięki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczornie :D Widzę, że kolejne upierdliwe osoby się bezsensownie tutaj udzielają. A może to któraś z mam z poprzedniego forum ... :D:D:D Wcale bym się nie zdziwiła :) My też kupujemy powoli dla córci, w przesądy nie wierzę... Jeśli miałoby być źle to by było, tym bardziej że miałam nieciekawy początek ciąży. Kilka par śpiochów nie działa poronnie ;) Co do tabelki, to pasuje Wam taka? Pozwolicie, że wpiszę się pierwsza NICK...........WIEK..............TERMIN PORODU..............PŁEĆ Darianka.........25................4.02.2010......................córka Jeśli taka może być to się dopisujcie, a jeżeli ktoś ma ciekawy pomysł co wpisać do tabelki to jestem "za" :D Dziewczyny, pytanie mam. Czy u Was pojawia się już siara??? Bo u mnie tak i to z dnia na dzień więcej, szczegolnie wieczorem. 3majcie się ciepło i miłej nocy Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam to i ja sie dopiszę do tabeli. Dziewczyny dopisujcie sie ale juz nas dużo ...fajnie ;-) NICK...........WIEK..............TERMIN PORODU..............PŁEĆ Darianka.........25................4.02.2010............ ..........córka Lutowa mama...30................7.02.2010.......................synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK..............TERMIN PORODU..............PŁEĆ Darianka.........25................4.02.2010............ ..........córka Lutowa mama...30................7.02.2010.......................synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczny, to i ja sie dopisze NICK...........WIEK..............TERMIN PORODU..............PŁEĆ Darianka.........25................4.02.2010............ ..........córka Lutowa mama...30................7.02.2010.......................syn ek gulka83...........26..............17.01.2010.......................synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK..............TERMIN PORODU..............PŁEĆ Darianka.........25................4.02.2010............ ..........córka Lutowa mama...30................7.02.2010.......................syn ek gulka83...........26..............17.01.2010............ ...........synek Blask..............24..............26.02.2010........................??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak samopoczucie i brzuszki? u mnie w porządku, dostaję dużo kopniaków:) i to coraz mocniejszych mi jeszcze się nie pojawiła siara, nie wiem kiedy powinna się pojawiać... Miłej soboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki Straszna pogoda,,,brrrrr....zimno i pada.ostatnio musiałam sobie sprawic większą kurteczkę bo brzusio duży i powinien byc zakryty... U mnie tez nie zauważyłam siary....czy jest na to jakas reguła ze musi sie pokazac?.przyznam szczerze ze nigdy o tym nie słyszałam Mały dzisiaj spokojny..pewnie jak zawsze wieczorkiem da popalic ;-) Ściskam gorąco :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się dopiszę NICK...........WIEK..............TERMIN PORODU..............PŁEĆ Darianka.........25................4.02.2010............ ..........córka Lutowa mama...30................7.02.2010.......................syn ek gulka83...........26..............17.01.2010............ ...........synek iskierkaaa.......27..............23.02.2010........................??????? Blask..............24..............26.02.2010........................???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej sobotnio :) Fajnie, że się dopisujecie :) Co do siary, to nie ma reguły. Może się pojawić, ale nie musi :) Wiem, bo wyczytałam w książce :) Ale się dziś umęczyłam. Pobiegałam po sklepach, kupiłam sobie buty. Średnio mi się podobają, bo sa na płaskiej podeszwie, a ja lubię troszkę obcasa. No ale nie będę się teraz w ciąży w jakies wysokie buty ubierać, bo z czasem coraz ciężej bedzie a jak spadnie śnieg to i niebezpiecznie... No i kupiłam też dla maluszka dziś kocyk i okrycie kąpielowe i szczoteczkę z grzebykiem. Ciekawe czy w ogóle jakiekolwiek włoski będzie miała. Ja byłam łysa jak kolano, za to mąż ponoć włochaty był i jeszcze lokowany :) hehe Póki co - uciekam. 🌻 dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK..............TERMIN PORODU..............PŁEĆ Darianka.........25................4.02.2010............ ..........córka Lutowa mama...30................7.02.2010.......................syn ek gulka83...........26..............17.01.2010............ ...........synek iskierkaaa.......27..............23.02.2010............. ...........??????? Blask..............24..............26.02.2010........... .............??????? aja33.............36..............10.02.2010.........................synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Brzuszki :) Coraz więcej nas. A ja padnieta, osiem godzin w szkole potem wizyta u syna i jutro egzamin z geografii:D Mały mi tak szalał dzisiaj , ze az bolało. Teraz mąż kąpie Alicje , a potem ja do wanny i zakuwanie do egzaminu. Buziaki dla Was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja się dopiszę:). a co do kupowania to powiem wam, że rok temu zaszłam w pierwszą wyczekaną ciążę, baliśmy się tak bardzo, żeby było wszystko dobrze, że nawet nie kupowałam gazet o dzieciaczkach, żeby nie zapeszyć i w 13tc okazało się, że nasz malutki dzidziuś nie żyje, nie życzę nikomu tego bólu:( więc nie ma reguły, ani zasady która mówiłaby co zrobić, ani jak postąpić, kupować czy nie. teraz wiem, że trzeba wierzyć, że wszystko będzie dobrze i nie zamęczać siebie ani dzidziusia w brzuszku głupimi przesądami. w tej ciąży kupuję od 13tc i nie uważam, że to coś złego! NICK...........WIEK..............TERMIN PORODU..............PŁEĆ Darianka.........25................4.02.2010............ ..........córka Lutowa mama...30................7.02.2010.......................syn ek gulka83...........26..............17.01.2010............ ...........synek iskierkaaa.......27..............23.02.2010............. ...........??????? Blask..............24..............26.02.2010........... .............??????? aja33.............36..............10.02.2010............ .............synuś domi883..........26...............1.02.2010.........synuś i niespodzianka miłego wieczoru dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi:( Przykro mi. Ważne , ze teraz jest ok i tak trzymać. Dobre myśli są ważne i wiara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie impreza sie zaczeła, nazjeżdżalo sie braci mojego męża i kolegów, juz mam dosyc ... a to dopiero początek znowu szykuje sie nie przespana noc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja33 dzięki:) będzie dobrze- musi być, tylko tak mamy myśleć:) z tego co się doczytałam to masz dużą różnicę w wieku dzieciaczków swoich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tortillaa
O jak dobrze, że powstał nowy wątek luty bo tamte świnie sie przeniosly i nie mam kogo czytać. Też jestem lutówka, pisałam na pmarańczowo o innym nicku, ale jakaś małpa mi zabrała i zarezerwowała. Ja mam ternmin na 12.02 i bedzie chlopak. Bede was czytac to piszcie duzo, czasem odpisze jak czas pozwoli, bo mam 3 letniego brzdaca w domu. Ale takto na bieząco bede. Chcialam zabezpieczyc nick, ale mąż twierdzi, ze to glupie i niebezpieczne, jakies tam wirusy czy co... piszcie duzo ja was pozdrawiam kochane i nie badzcie swinie i tu zostancie, to bede czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222111
hej ja mam termin na koniec stycznia chciałabym do was dołaczyc bo dziewczyny ze stycznia tez mają juz prywatne forum i nie mam z kim sie podzielic swoimi wątpliwosciami wiec moze tu jesli pozwolicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny;) jak mija niedziela? u mnie nie zaciekawie, goscie z wczorajszej imprezy jeszcze nie pojechali, juz mam ich dosyc ale najwazniejsze ze dobrze sie czuje, moze cos tak delikatnie za boli w dole brzucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak u was jest z ruchami dziecka, ja czuje je dosyć czesto a wczoraj dostałam takiego kopniaka ...;)że aż zabolało hihi i zauważyłam że moj maluszek nie lubi jak leże na boku czy to lewy czy prawy, mocno w nie obrywam wy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi, Przykro mi że takie przykrości cię spotkały:-( Ja też nie wierzę w przesądy. Czasami uważa się na wszystkie sposoby i czeka i czeka a potem i tak coś źle się dzieje. A czasmen człowiek niczym się nie przejmuje i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Zrządzenia losu ciężko niestety przewidzieć. Gulka, Ja mam takie dni że dzidzius cały dzień wierzga w brzuchu... ale mam też takie że przez 10-12 godzin potrafi być bardzo cichutko i wtedy mnie to martwi. Najwięcej kopie wieczorami i rano. Lubi tez muzykę i lody:-) WItam wszystkie nowe koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam i ja!Już kiedyś pisałam na tym poprzednim forum niestety nie zadomowiłam się tam.Jestem w szoku ,że dziewczyny przeniosły się na zamnknięte.Duzo grup tak robi,no,ale nie ważne.Troszkę słów o nas.Termin mam na 18 luty,będzie córeczka,ja mam 28 lat i w domu 3-letnią Jagódkę no i M :) .Mieszkam w zachodniopomorskim i w tej chwili jestem na zwolnieniu. Aby rozwinąć wątek może dziewczyny pochwalcie się co już kupiłyście dla maluszków? Ja przyznaję się bez bicia mam już zapełnioną szafę z ciuszkami po same brzegi :),rożek,kocyk,pościel,pieluszki to już mam.No ,ale jeszcze sporo mam. Wizytę u gina mam 29,już nie mogę się doczekać.Obiecuje pisać regularnie i mam nadzieje ,że nasze grono będzie powiększać się systematycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK..............TERMIN PORODU..............PŁEĆ Darianka.........25................4.02.2010............ ..........córka Lutowa mama...30................7.02.2010.......................syn ek gulka83...........26..............17.01.2010............ ...........synek iskierkaaa.......27..............23.02.2010............. ...........??????? Blask..............24..............26.02.2010........... .............??????? aja33.............36..............10.02.2010............ .............synuś domi883..........26...............1.02.2010.........synu ś i niespodzianka micuszita......28.................18.02.2010......................córka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Brzuchatych:) Egzamin z geografii zaliczony!!!:D Na trzy wprawdzie , ale byłam tylko na 3 godzinach z 18-tu! To i tak dobrze i cieszę się:) Jeśli chodzi o ruchy , to czuje je bardzo często i coraz mocniej. Na plecach wcale spać nie mogę:( Nie podoba sie maluchowi. Ogólny stan super i samopoczucie tez:) Miłego Dnia kobietki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×